Utrzymanie forum

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 35605
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 80 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Utrzymanie forum

Post autor: Raleen » sobota, 9 listopada 2019, 13:06

Zbliża się okres kiedy trzeba zapłacić za serwer, domenę, a od tego roku dochodzi jeszcze certyfikat SSL. Gdyby ktoś chciał wesprzeć działalność forum w kolejnym roku, zapraszam na PW. W tym roku zmienił się numer konta, więc nie przelewajcie na dotychczasowe, muszę Wam podać nowy numer.

Od wielu lat utrzymujemy wraz moderatorami forum z własnych środków, dzięki temu nie ma tu reklam i możemy spokojnie funkcjonować, w sposób niezależny od jakichkolwiek podmiotów zewnętrznych, co jest dla wielu osób niewątpliwą zaletą.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje”