Kolorystyka Forum

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
RAJ
Général de Brigade
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Kolorystyka Forum

Post autor: RAJ » piątek, 9 sierpnia 2019, 07:23

Raleen pisze:
czwartek, 8 sierpnia 2019, 15:35
, że największym problemem jest rozjaśnienie kolorystyki forum
Przede wszystkim to muszą być bardziej blade kolory
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Has thanked: 44 times
Been thanked: 13 times
Kontakt:

Post autor: Raleen » piątek, 9 sierpnia 2019, 07:24

Może źle się wyraziłem, ale to właśnie miałem na myśli.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
SeeM
Sergent

Post autor: SeeM » niedziela, 11 sierpnia 2019, 08:33

Dzięki za podpowiedzi. Czuję się (i w istocie jestem) bardziej Linux adminem, niż webmasterem i stąd opóźnienia w dekoracjach i generalnie wykończeniu. Pracuję na lokalnej kopii forum, żeby niczego przypadkiem nie uszkodzić. Kiedy skończę z nagłówkiem, popracuję z tłem. Styl Simplicity, którego tu teraz używamy, ma domyślnie ciemniejsze tło. Rozjaśniłem je, żeby bardziej odpowiadało kolorystyce forum sprzed miesiąca. Może rzeczywiście przesadziłem.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Has thanked: 44 times
Been thanked: 13 times
Kontakt:

Post autor: Raleen » czwartek, 12 września 2019, 21:10

Temat kolorystyki forum wraca. Ciąg dalszy tutaj:
viewtopic.php?f=108&t=647&p=371509#p371509
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje”