Rangi na forum

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

No proszę! Już choroba maruderstwo! :twisted:
Piszcie to awansujecie :D
Ze swojej strony mogę obniżyć próg z 50 do 25 postów - ech żeby tak na studiach robili :roll:
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Jak narazie rangi mamy takie. Obniżyłem próg awansu na kaprala żeby nie biło tak tym nieszczęsnym Soldat'em po oczach 8). Z czasem dorobię wyższe (Collonel, GdB itd) jak i, żeby było więcej, dorzucę parę funkcyjnych stopni :)

ranga:__________il. postów:
Soldat__________________0
Caporal________________15
Caporal-Fourrier________50
Sergent_______________100
Sergent-Major_________175
Adjudant______________275
Sous-lieutenant_______400
Lieutenant____________550
Capitaine_____________725
Chef de bataillon______925
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Bergman
Caporal-Fourrier
Posty: 79
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:56
Lokalizacja: Żory

Post autor: Bergman »

SOLDAT sie nie podoba????

wszystkim sie kurna wszystko z ruskimi kojarzy tak?

No to sobie utnijcie to T na końcu albo zasłońcie. Czyta się to soldA. Z akcentem na A. Żołnierz po francusku. :lol:

Podpisano:
Soldat Bergman

pardon
Soldat Montagnard :wink:

Tak swoja drogą to mi sie soldat skojarzył z Niemcami... zanim zajarzyłem, że terminologia jest francuska.
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10573
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2101 times
Been thanked: 2829 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Taj, ja mogę mieć osobne stopnie, jak w marynarce austro-węgierskiej.
Teraz byłbym Matrose.
Albo jak w Honvedzie - nikt mi tego nie chce umożliwić.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Nie ma sprawy Jenerale, Zeka już prosił o stopień serbski zwany vojvodą :D tak po znajomości :wink:

Myślę, że zrobimy różne rangi, może jako domyślne zostawimy napoleońskie i tak będzie każdy zadowolony.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10573
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2101 times
Been thanked: 2829 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

No to jak Zeka to Wojewoda, to ja proszę o Feldzugmeistra (Táborszernagy) albo o Generala der Infanterie (Gyalogsági tábornok) - obaj się będziemy wtedy zgadzać i jakoś tak pasować do siebie
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

A nie chcecie trochę z granatami pobiegać :D

Mi się na TiS trochę nudziło z tymsamym stopniem szczerze powiem, a zmieniać w dół to trochę ciulato :wink:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

Raleen pisze:Myślę, że zrobimy różne rangi, może jako domyślne zostawimy napoleońskie i tak będzie każdy zadowolony.
I bardzo dobrze że dyskusja potoczyła się w tym kierunku. Każdy będzie miał rangę taką, jaką mu najbardziej odpowiada. Popieram :wink: .
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Wobec tego proponuję powrzucać tu wykazy tych rang, które chcecie żeby były i już. Chyba że będzie za dużo, to będziemy musieli wybrać.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

Byc może koledzy z forum mnie wyklną :) :wink: , lecz chciałbym dla siebie rangi armii Wehrmahtu. Fajnie brzmią z niemiecka...Tak naprzykład: Gefreiter Panzerfan 8) .
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10573
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2101 times
Been thanked: 2829 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Tak, a najlpiej brzmi Panzerchuetze Panzerfan.

Ale pomysł ze stopniami z osobna dla użytkowników jest bardzo fajny.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

Jenerał von Auffenberg pisze:...Panzerchuetze Panzerfan.
Miodzio :) .
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Panzerfan jesteś wyklęty! :wink:

Z rangami jest tak, że albo mamy standardowo przyznawane (od ilości postów) albo rangi specjalne, które nie uczestniczą w automatycznych awansach i trzeba je ręcznie ustawiać.
Myślę, że jak się forum troszke bardziej rozwinie to zrobimy więcej adminów :) i bedzie miał kto dogladać rozdawania stopni :D
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

No to już czas na to aby wprowadzić kolejnych adminów, ustawić stopnie i niech już będzie Unteroffizier Panzerfan :D :wink: .
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

A znasz kogoś godnego by został adminem? 8) :wink:

Ja nie mam nic przeciwko nowym adminom - sam trochę (bardzo) zaniedbuję ten obowiązek, więc szersza kadra powinna wyjść tylko na plus :)
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”