Potrzebna krew!

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.

Potrzebna krew!

Postby Raleen » Tuesday, 5 June 2012, 13:21

Profes prosił mnie o zamieszczenie poniższego ogłoszenia:
Panie, Panowie!!!

Pilnie potrzebna krew dla naszego kolegi z branży paintballowej.
Jeszcze tydzień temu walczyliśmy ramię w ramię na Saltusie, teraz Yankes prowadzi swoją samotną walkę.
Yankes (G.R.D.I. Łęczyca) miał ciężki wypadek, leży na łódzkim WAMie.
Jego stan określa się jako krytyczny.

Przy oddawaniu krwi proszę podać:

Dariusz Graczyk, szpital WAM Łódź
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Re: Potrzebna krew!

Postby Profes79 » Tuesday, 5 June 2012, 14:14

Aktualizacja:

Proszę wszystkie osoby które oddały krew dla Yankesa lub oddadzą i dostana zaświadczenia z punktu krwiodawstwa o przesłanie ich do mnie na poniższy adres albo przekazanie w inny sposób.

Dariusz Stasiak
99-100 Łęczyca
ul. ZWM 1A/6
fax 24- 721-01-75, mail: zipsq@wp.pl
Wszelka pomoc nie zostanie zapomniana.

Edit: Darek Stasiak to kolega Yankesa z GRDI koordynujący całą akcję.
Last edited by Profes79 on Tuesday, 5 June 2012, 18:23, edited 2 times in total.
Profes79
General

Postby Marcon » Tuesday, 5 June 2012, 14:33

Jaka jest konkretnie potrzebna grupa? Bo chyba nie każda krew bedzie odpowiednia.
Jako że jestem honorowym krwiodawcą i mam w najbliższym czasie oddawać to jeżeli moja grupa (A+) się nadaje to przekażę dla Dariusza.
Marcon
Podporucznik

Postby Profes79 » Tuesday, 5 June 2012, 15:30

Grupa jest nieważna.

Niestety tak to działa - duża ilość krwi oddana "na potrzeby" konkretnej osoby skutkuje możliwością pozyskania dla niej odpowiednio większej ilości krwi właściwej.

Ustawilibyśmy się jako Horseteam w kolejce ale pech chciał, że dokładnie w dniu kiedy pojawił się apel braliśmy udział w festynie z okazji dnia dziecka i grupowo oddawaliśmy krew - niektórzy nie oddawali bo oddali wcześniej na wampiriadzie - i zonk.
Profes79
General

Postby MiG » Saturday, 9 June 2012, 09:57

profes79 wrote:Ustawilibyśmy się jako Horseteam w kolejce ale pech chciał, że dokładnie w dniu kiedy pojawił się apel braliśmy udział w festynie z okazji dnia dziecka i grupowo oddawaliśmy krew - niektórzy nie oddawali bo oddali wcześniej na wampiriadzie - i zonk.

Z doświadczenia wiem, że w takich sytuacjach jeśli się zgłosi nawet kilka dni po oddaniu krwi to zwykle wystawiają potrzebne "imienne" zaświadczenie. Może warto spróbować?
MiG
Sergent

Postby Profes79 » Saturday, 9 June 2012, 12:03

Krew była oddawana na potrzeby innej osoby :/ Co jakiś czas drużyna oddaje krew (niekoniecznie zbiorowo); czasami zbiega się to z taką prośbą o pomoc - i jak raz nam się zbiegło...
Profes79
General

Postby Profes79 » Saturday, 23 June 2012, 18:56

yankes wrote:Witam wszystkich .

Chcę osobiście podziękować za Krew dla mnie i za chęci ,dziękuję wszystkim z różnych teamów z Gdańska W-wy Krakowa Łodzi itd .

Dostałem nowe życie i nie długo wrócę do paintballa, jeszcze raz dziękuję.

Przekazuje podziękowania dla wszystkich, którzy oddali krew, które Yankes sam zamieścił na forum HT.

Dziękuję za odzew w imieniu jego oraz GRDI Łęczyca. Administracji dziękuję za przyklejenie tematu - odpowiadając na dzisiejsze pytanie - można go już odkleić.
Profes79
General

Postby Raleen » Saturday, 23 June 2012, 19:10

Cieszę się, że choć w ten skromny sposób mogliśmy pomóc.

Ogłoszenie zostawiam jeszcze przyklejone do jutra, żeby podziękowania dotarły do wszystkich, którzy pomogli w taki bądź inny sposób.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Return to Dyskusje