Zmiany na forum, co dodać itd.

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Has thanked: 61 times
Been thanked: 24 times
Kontakt:

Re: Zmiany na forum, co dodać itd.

Post autor: Raleen » poniedziałek, 16 września 2019, 13:52

Wczoraj zmieniono ikonkę oznaczającą na stronie głównej działy, w których pojawiły się nowe posty. Do tej pory był to (jedynie przejściowo) niezbyt elegancki Windowsowy katalog, teraz te działy świecą się na pomarańczowo, tak jak wątki z nowymi postami. Komu to nie działa, proszę odświeżyć za pomocą ctrl + shift + r.

SeeM próbował także jeszcze wyszarzyć tło pod tabelą forum, to ogólne biało-kremowe. Kolorystyka forum jest jednak ze sobą powiązana i wraz z wyszarzaniem ogólnego tła bardziej szare stają się też okienka do pisania postów i przy shoutboxie, co jest niezbyt korzystne, więc chwilowo to zarzucił.

Poza powyższymi póki co przerwa w działaniach do Pól Chwały.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
jakmis83
Chasseur

Post autor: jakmis83 » poniedziałek, 23 września 2019, 10:24

Czy jest możliwość dodania takiej opcji, która jest dostępna na forum gamesfanatic, tzn Twoje Posty?
Znacznie ułatwia to śledzenie dyskusji, w których bierze się udział.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Kontakt:

Post autor: Raleen » poniedziałek, 23 września 2019, 10:30

jakmis83 pisze:
poniedziałek, 23 września 2019, 10:24
Czy jest możliwość dodania takiej opcji, która jest dostępna na forum gamesfanatic, tzn Twoje Posty?
Znacznie ułatwia to śledzenie dyskusji, w których bierze się udział.
Jak klikasz na ten symbol przypominający postać u góry na pasku, to powinno Ci pokazywać Twój profil i tam klikasz na posty użytkownika. To jest to czy coś innego?
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
jakmis83
Chasseur

Post autor: jakmis83 » poniedziałek, 23 września 2019, 11:03

To, tylko że na Gamesfanatic moim zdaniem jest to czytelniejsze.
Tutaj owszem, mam wgląd w swoje posty, ale żeby zobaczyć czy ktoś np odpisał na mój post, muszę w niego wejść.
Na Gamesfanatic wchodzisz w Twoje Posty i widzisz np kto jako ostatni zamieścił wpis.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Kontakt:

Post autor: Raleen » poniedziałek, 23 września 2019, 11:27

OK, zajmiemy się tym na pewno, chociaż nie wiem jak szybko to nastąpi.

jakmis83
Chasseur

Post autor: jakmis83 » poniedziałek, 23 września 2019, 11:47

Raleen pisze:
poniedziałek, 23 września 2019, 11:27
OK, zajmiemy się tym na pewno, chociaż nie wiem jak szybko to nastąpi.
Super, jednak jestem świadomy, że to potrwa, ale dzięki :)
Awatar użytkownika
Leyas
Kasztelan

Post autor: Leyas » wtorek, 24 września 2019, 22:48

Proponuję jeszcze wprowadzić wyraźniejszą kreskę oddzielającą treść posta danego użytkownika od podpisu, który się pojawia w każdym poście danego użytkownika który ma taki podpis ustawiony. Nie wiem dlaczego, ale w większości przypadków jakie dzisiaj obserwowałem nie ma takiej linii, ale w kilku zaobserwowałem ledwie widoczną jasną linię... Brak takiego oddzielenia jest bardzo denerwujący, bo już kilkukrotnie czytając jakiś post zaczynałem czytać również podpis.
Ave Caesar... Fame & Glory
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Kontakt:

Post autor: Raleen » wtorek, 24 września 2019, 23:39

Zgadzam się, też kiedyś na to zwracałem uwagę. Problem był, żeby to ustawić w ramach tego skryptu, bo te nowe skrypty generalnie jakoś tak są skonstruowane, że najczęściej słabo wyodrębniają podpisy.

Awatar użytkownika
Man of Lowicz (dawniej Lauenburg)
Adjudant
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Man of Lowicz (dawniej Lauenburg) » wtorek, 1 października 2019, 12:48

Czy istnieje jakakolwiek możliwość zmiany nazwy użytkownika?
Patriae Commodis Serviens - Być Ojczyźnie pożytecznym (Dewiza Prymasowskiego Miasta Łowicza).
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Kontakt:

Post autor: Raleen » wtorek, 1 października 2019, 12:55

Ernest von Lauenburg pisze:
wtorek, 1 października 2019, 12:48
Czy istnieje jakakolwiek możliwość zmiany nazwy użytkownika?
Tak, wystarczy do mnie napisać PW i podać na jaką nazwę chce się zmienić nick.

Awatar użytkownika
SeeM
Sergent

Post autor: SeeM » niedziela, 13 października 2019, 07:32

Zaktualizowano forum z wersji 3.2.7 do 3.2.8.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje”