Zmiany Regulaminu Forum

Regulamin, ogłoszenia Administracji i ogólne informacje dotyczące forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 36097
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 133 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Zmiany Regulaminu Forum

Post autor: Raleen » czwartek, 24 lipca 2014, 10:07

W części II. Profil użytkownika zmianie ulegają następujące punkty (zmiany zostały podkreślone w tekście):
REGULAMIN FORUM STRATEGIE pisze:3) W ramach opcji dostępnych w profilu użytkownik może wgrać sobie obrazek, zwany awatarem, który będzie wyświetlany przy każdym jego poście na forum. Maksymalne rozmiary awatarów są następujące: 120 x 120, 30 kB. W razie problemów z samodzielnym wgraniem awatara istnieje możliwość wgrania go przez administratora. Zabrania się wgrywania obrazków „ruszających się”.

4) Zabrania się umieszczania w podpisie jakichkolwiek elementów graficznych. Wyjątek stanowią pagony aktualnie posiadanych na forum rang o rozmiarach nieprzekraczających 100 x 40. W szczególnych przypadkach administracja forum może udzielać zgody użytkownikom na umieszczanie grafik w podpisach. Podpis nie może przekraczać: 1) 5 linijek tekstu, albo 2) 8 linijek tekstu i 250 znaków. Zalecamy jednak posługiwanie się podpisami nieprzekraczającymi 4 linijek.
Zmiany wchodzą niezwłocznie z chwilą ogłoszenia (jako że były już zapowiadane).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne Ogłoszenia”