Pax Pamir (Sierra Madre Games)

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące XIX wieku.
micaj
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 26 marca 2020, 11:15
Has thanked: 1 time

Re: Pax Pamir (Sierra Madre Games)

Post autor: micaj »

kolosm pisze: sobota, 9 października 2021, 17:53 Lada moment, już w XI.2021 Galakta wyda wersję PL. Ciekawe jaka będzie cena i czy warto...?
I wydali, i wyszło z półek z prędkością wiatru jak przy wybuchu wulkanu na Tonga. Ozeszlo zie w niecaly kwartal. Ponoć Galakta czeka na zielone światło z dodrukiem. Pytanie czy nakład był niski, czy takie zainteresowanie Afganistanem w Polszy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: Pax Pamir (Sierra Madre Games)

Post autor: Raleen »

micaj pisze: środa, 9 marca 2022, 17:16
kolosm pisze: sobota, 9 października 2021, 17:53 Lada moment, już w XI.2021 Galakta wyda wersję PL. Ciekawe jaka będzie cena i czy warto...?
I wydali, i wyszło z półek z prędkością wiatru jak przy wybuchu wulkanu na Tonga. Ozeszlo zie w niecaly kwartal. Ponoć Galakta czeka na zielone światło z dodrukiem. Pytanie czy nakład był niski, czy takie zainteresowanie Afganistanem w Polszy.
Parę miesięcy temu wiadomo co działo się w Afganistanie. Może stąd takie zainteresowanie. Gra też uchodzi za dobrą, chociaż jak na wojenników trochę abstrakcyjna.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
dbj
Capitaine
Posty: 844
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:09
Lokalizacja: Muszyna
Has thanked: 269 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: Pax Pamir (Sierra Madre Games)

Post autor: dbj »

Ostatnio było głośno na polskich youtube'ach o Pxach, to też mogło mieć przełożenie na sprzedaż.
Nie ma idealnych systemów, są tylko takie, które akceptujemy bardziej lub mniej.
Autor nieznany, przełom XX i XXI wieku.
Awatar użytkownika
mk20336
Adjoint
Posty: 753
Rejestracja: poniedziałek, 13 lutego 2017, 20:39
Has thanked: 65 times
Been thanked: 413 times
Kontakt:

Re: Pax Pamir (Sierra Madre Games)

Post autor: mk20336 »

Pax Pamir - recenzja

Pax Pamir 2 spodobał mi się od pierwszej gry - nie miałem okazji poznać części pierwszej, natomiast druga na pewno przypadła mi do gustu. Po niżej moje przemyślenia i recenzja. Miłej lektury!

LINK: [REVIEW] Pax Pamir v2

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „XIX wiek”