For the People II (GMT)

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące XIX wieku.
ODPOWIEDZ
kret1975
Chasseur
Been thanked: 1 time

Re: For the People II (GMT)

Post autor: kret1975 » sobota, 9 listopada 2019, 23:15

Chciałbym zapytać czy ktoś dysponuje tłumaczeniem zasad i kart. Wątek się przewijał w postach....

Dziękuje za info
Awatar użytkownika
Neoberger
Adjudant Commandant
Been thanked: 2 times

Post autor: Neoberger » piątek, 29 listopada 2019, 16:41

Magnum-KR pisze:
niedziela, 18 listopada 2018, 18:40
Khamul pisze:Dzisiaj skończyliśmy 3dniową rozgrywkę w For the People (4 godziny, 4 godziny, 9 godzin, w sumie 17 godzin…).
O mamusiu... Kupiłem FtP, właśnie 2 dni temu odebrałem. Już się cieszyłem myślą o "popykaniu" w tego klasyka. Ale 17 godzin... Serio? To chyba jednak zostanie mój kolejny "półkownik"....
Nam z Aldarusem połowa gry zajmuje 5 godzin. Także gra jest do ukończenia w 8-10 godzin.
Ale korzystam zawsze z tego, że Aldarus zna grę od podszewki i nie mamy żadnych zacięć z przepisami czy jakichkolwiek innych.
17 godzin to jakieś przegięcie. :lol:
Berger
Awatar użytkownika
Aldarus
Chef de bataillon

Post autor: Aldarus » poniedziałek, 2 grudnia 2019, 11:04

W 8h można zagrać pełną kampanię od pierwszego do ostatniego etapu. Niejednokrotnie gra się kończy wcześniej - jest automat (z reguły dla Unii) lub z sytuacji na planszy widać, że już druga strona niewiele ugra.
Gra jest świetna, warta każdych pieniędzy i czasu w nią zainwestowanego. W mojej trójce najlepszych gier planszowych wszechczasów.
Nie dyskutuj z idiotą.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „XIX wiek”