Znaleziono 839 wyników

autor: duc de Fort
wtorek, 30 czerwca 2020, 20:30
Forum: Konwent POLA CHWAŁY
Temat: XV Pola Chwały (25-27.IX.2020)
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 2197

Re: XV Pola Chwały (25-27.IX.2020)

Ja bym się wybrał. Pewnie tradycyjnie z kolegą Rafałem.
autor: duc de Fort
poniedziałek, 16 września 2019, 21:14
Forum: Konwent POLA CHWAŁY
Temat: XIV Pola Chwały (27-29.IX.2019)
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 12692

Re: XIV Pola Chwały (27-29.IX.2019)

Tradycyjnie wybieram się na Pola Chwały w tym roku. Umówiony jestem na razie na Pragmatic War.
Na pewno zabiorę coś jeszcze, np. C&C Medieval, Brazen Chariots (MMP BCS), TYW.

Gdyby przypadkiem ktoś miał do odstąpienia dwa miejsca w hotelu zamkowym, to ja z kolegą bardzo chętnie.

Konrad
autor: duc de Fort
piątek, 7 czerwca 2019, 13:36
Forum: II wojna światowa
Temat: From Salerno to Rome (Dissimula Edizioni)
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1513

Re: From Salerno to Rome (Dissimula Edizioni)

Może to rewers żetonu? Ten biały pasek...
autor: duc de Fort
sobota, 1 czerwca 2019, 22:21
Forum: Giełda Gier Planszowych
Temat: [S] - Her. of Normandie, Mare Nostrum+Atlas, It Never Snows
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1188

[S] - Her. of Normandie, Mare Nostrum+Atlas, It Never Snows

Mam do sprzedania: Heroes of Normandie (edycja polska) - stan idealny, odfoliowana, żetony w wypraskach - cena 130 PLN Mare Nostrum Imperia + Atlas (edycja polska) - stan idealny, podstawka grana 2 razy, Atlas - nowy w folii - cena komplet 300 PLN It Never Snows - stan idealny, odfoliowana, żetony w...
autor: duc de Fort
piątek, 5 kwietnia 2019, 11:38
Forum: Giełda Gier Planszowych
Temat: [S] FortGier.pl
Odpowiedzi: 758
Odsłony: 164462

Re: [S] FortGier.pl

Odnośnie Kingdom of Heaven mogę odpowiedzieć, ponieważ jeszcze ja zdjąłem je ze strony. Przy ostatnim zamówieniu do MMP miałem od nich informację, że obecnie gra jest niedostępna. Niestety część wydawców, w tym MMP, nie uaktualnia strony na bieżąco. Przy następnym zamówieniu do MMP Maciek na pewno z...
autor: duc de Fort
czwartek, 4 kwietnia 2019, 20:16
Forum: Giełda Gier Planszowych
Temat: [S] FortGier.pl
Odpowiedzi: 758
Odsłony: 164462

Re: [S] FortGier.pl

Panowie, prośba o zachowanie spokoju. Program rabatowy, skromny, bo skromny, ale istniał od początku. Być może Maciek to zmieni. Wiem, że stany magazynowe też planuje poszerzyć. Ale wiadomo, trzeba to robić z głową i spokojnie. Dajcie też proszę mu chwilę na ogarnięcie takich szczegółów, jak np. cen...
autor: duc de Fort
wtorek, 2 kwietnia 2019, 13:08
Forum: Giełda Gier Planszowych
Temat: [S] FortGier.pl
Odpowiedzi: 758
Odsłony: 164462

Re: [S] FortGier.pl

Darku, ależ nic nie "musisz". Możesz kupować w strefie, mani, forcie, możesz kupić bezpośrednio u wydawcy. Czego dusza zapragnie. Możesz też otworzyć własny sklep i prowadzić go także charytatywnie. Gwarantuję, że skutecznie zapełni Ci czas i nie będziesz się nudził.
autor: duc de Fort
sobota, 23 marca 2019, 10:05
Forum: Giełda Gier Planszowych
Temat: [S] FortGier.pl
Odpowiedzi: 758
Odsłony: 164462

Re: [S] FortGier.pl

Witam serdecznie Z dniem dzisiejszym Fort Gier zmienia Właściciela. Wkrótce się ujawni i na pewno przynajmniej części z Was jest znany ;) Ja ze swojej strony bardzo dziękuję wszystkim Klientom, Sympatykom, czy po prostu Odwiedzającym stronę Fortu. To dzięki Wam Sklep istniał i rozwijał się przez te ...
autor: duc de Fort
czwartek, 14 marca 2019, 23:28
Forum: Giełda Gier Planszowych
Temat: [S] FortGier.pl
Odpowiedzi: 758
Odsłony: 164462

Re: [S] FortGier.pl

Zbieram zamówienie na gry wydawnictw GMT Games oraz Multi-Man Publishing Ostatnie nowości to: Labyrinth: The War on Terror, 2001-? 4th Printing Empire of the Sun 3rd Printing Ardennes '44 3rd Ed. Ardennes '44 Mounted Maps Combat Commander: Europe 4th Printing ASL Red Factories - stalingradzki modul ...
autor: duc de Fort
piątek, 8 marca 2019, 23:22
Forum: Giełda Gier Planszowych
Temat: [S] FortGier.pl
Odpowiedzi: 758
Odsłony: 164462

Re: [S] FortGier.pl

Coś dla miłośników The Library of Napoleonic Battles :) Szykuję zamówienie na gry wyjątkowego wydawcy - Operational Studies Group. Nowości to: Napoleon Retreats France 1814 - kolejna gra z uznanej taktycznej serii napoleońskiej z trzema starciami z okresu kampanii 1814 roku, cześć druga tej kampanii...
autor: duc de Fort
piątek, 1 marca 2019, 22:05
Forum: Giełda Gier Planszowych
Temat: [S] FortGier.pl
Odpowiedzi: 758
Odsłony: 164462

Re: [S] FortGier.pl

W najbliższą niedzielę wysyłam kolejne zamówienie na gry Clash of Arms, dystrybutora także magazynu Against the Odds. Ostatnia nowość, to oczekiwana gra typu CDG o wojnie domowej w Rosji: Triumph of Chaos Deluxe Edition Można oczywiście zamówić inne dostępne gry wymienionych wydawców. Ewentualne zam...
autor: duc de Fort
środa, 20 lutego 2019, 23:31
Forum: Giełda Gier Planszowych
Temat: [S] FortGier.pl
Odpowiedzi: 758
Odsłony: 164462

Re: [S] FortGier.pl

Odnośnie C3i i MMP trudno mi cokolwiek w tej chwili powiedzieć.
Na pewno będę dawał znać.
autor: duc de Fort
czwartek, 14 lutego 2019, 23:59
Forum: Giełda Gier Planszowych
Temat: [S] FortGier.pl
Odpowiedzi: 758
Odsłony: 164462

Re: [S] FortGier.pl

Szykuję zamówienie na gry Compass Games. Nowości to: Pacific Tide Tinian - The Forgotten Battle The Late Unpleasantness Colonialism Można oczywiście zamówić inne dostępne gry tego wydawcy. Ewentualne zamówienia bardzo proszę składać do niedzieli 17 lutego do godz. 21 . Płatność jak zwykle, kiedy gry...
autor: duc de Fort
czwartek, 14 lutego 2019, 18:42
Forum: Giełda Gier Planszowych
Temat: [S] FortGier.pl
Odpowiedzi: 758
Odsłony: 164462

Re: [S] FortGier.pl

Pewnie jest tak, jak FB1 napisał, ale gdzie na stronie GMT jest info, że w nowym reprincie jest 19 bitew? https://www.gmtgames.com/p-446-spqr-deluxe-edition-2nd-printing.aspx "Note on 2nd Printing: This edition will be identical to the original Deluxe Edition, except that any known errata will be co...

Wyszukiwanie zaawansowane