Moderacja działu

Struktury wojskowe od 1922 do 1950 roku.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Moderacja działu

Post autor: Raleen »

Temat ten służy do zamieszczania przez moderatorów ogłoszeń organizacyjnych, a także do zadawania pytań i dyskusji na tematy organizacyjne dotyczące działu. Prosimy wykorzystywać ten temat do komunikacji z moderatorami w sprawach organizacyjnych, innych niż sprawy indywidualne (o tych należy pisać na PW).

Aktualnie moderatorami działu są: Asienieboje i xardas12r

Informacja o moderacji działów aktualizowana na bieżąco: https://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=107&t=19447
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

Mimo ze moderatorem nie jestem wyraze sie na temat linkow:
Proponuje zrobic jedna liste z generalnymi linkami np. sil zbrojnych (np. niehorster) i tez po 1-2 stronie specjalnej (np. diedeutschewehrmacht)
Takie dokladniejsze strony mozna by bylo sobie darowac, chociaz i tu sa ciekawe rzeczy (Panzerfan, pamietasz ta storne o korpusach niemieckich? ;) )
Ja niestety prawie wszystko mam na papierze a nie na komputerze, ale i tak chetnie sluze pomoca.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Slowiku, myślę, że jako ekspert w tych sprawach możesz wnieść dużo w rozwój tego działu :cool: .
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 marca 2010, 12:47 przez Raleen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

Proponuje liste linkow i to w takim topicu gdzie jest jeden post i tylko moderator zamieszcza tam nowe linki. Wtedy bedzie Ordnung :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

To Panzerfanie - zakładasz temat, zamykasz go i już. A jako moderator możesz pisać w zamkniętym temacie. Jak chcesz żeby był u góry to przyklejasz.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Proponuję się jeszcze zastanowić nad strukturą tego działu, czego ludzie mogą tu oczekiwać :?: Bo zapwne odtworzysz też swoją stronę o strukturach Panzefanie i wtedy byłoby to jak znalazł zusammen z tym forum.
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

Jeśli witryna wróci na swoje miejsce myślę że połączenie ją z forum to bardzo dobre rozwiązanie. Wbrew pozorom rozwój takiej strony to nie jest taka łatwa sprawa :), i póki co reaktywacja strony to dalsze plany :wink: .
Zeka

Post autor: Zeka »

Panzerfan, mógłbyś przybliżyć nieco zawartość swojej strony? Jeżeli chcesz, mógłbym Ci podrzucić jakieś materiały...
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

Jakiekolwiek pytania dotyczące mojej witryny prosze na PW. Nie tutaj miejsce na takie rozmowy :wink: .
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Tawariszcz Slowik objął komendę na spółkę z Panzerfanem nad tym szacownym działem :cool: .
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 marca 2010, 12:46 przez Raleen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Wyrażę oficjalnie nadzieję, że strona niedługo ruszy i będzie chwilowo naszym oknem na świat :wink:

Myślę, że w przyszłości warto by próbować inne strony popodłączać do forum.
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

Raleen pisze:Wyrażę oficjalnie nadzieję, że strona niedługo ruszy i będzie chwilowo naszym oknem na świat :wink:

Myślę, że w przyszłości warto by próbować inne strony popodłączać do forum.
Przy wydatnej pomocy kolegów z forum, myślę że coś z tego może być. Póki co w pojedynkę nie widze przyszłości w tej materii :) .
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Może jeszcze ktoś od Barbarossy by pomógł :?: Warto się zastanowić :idea: Tam też historycy siedzą dobrzy.
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

Hmm...osobiście wolę współpracować ze znanymi mi osobami z tego forum. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam PW, lecz myslę że zanim stonka ruszy to minie troszeczkę czasu.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Panzerfan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Jasne, rozumiem Cię w zupełności.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Struktury wojsk”