Strategie

Forum historyczno-wargamingowe
Teraz jest czwartek, 19 października 2017, 02:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: OdB Irak 2003
PostNapisane: środa, 10 stycznia 2007, 11:53 
Shosa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 17 listopada 2006, 13:36
Posty: 1020
Lokalizacja: Warszawa
Siły irackie w marcu 2003:

Armia regularna

I Korpus
2 DPiech
(2, 4, 36 ppiech) [Kirkuk, prowincja At Ta'mim]
5 DZmech
(15, 26 pzmech, 26 ppanc) [Kirkuk, prowincja At Ta'mim]
8 DPiech
(22, 44, 48 ppiech) [Altun Kupri, prowincja At Ta'mim]
38 DPiech
(130, 847, 848 ppiech) [Kirkuk, prowincja At Ta'mim]

II Korpus
3 DPanc "Salahuddin"
(6 ppanc, 8 pzmech) [Khanaqin, prowincja Diyala]
(12 ppanc) [Kifri, prowincja Diyala]
15 DPiech "Farouk"
(76, 104 ppiech) [Tozkhurmato, prowincja Salah ad Din]
34 DPiech
(90, 502, 504 ppiech) [Khanaqin, prowincja Diyala]

III Korpus
6 DPanc
(25 pzmech, 30, 70 ppanc) [Qurnah, prowincja Basra]
11 DPiech
(23, 43, 45 ppiech) [Nasiriya, prowincja Dhi Qar]
51 DZmech
(31, 32 pzmech, 41 ppanc) [Basra, prowincja Basra]

IV Korpus
10 DPanc "Saladin"
(17 ppanc, 24 pzmech) [Amara, prowincja Maysan]
(42 ppanc) [Al Tib, prowincja Maysan]
14 DPiech
(14, 18, 426 ppiech) [Amara, prowincja Maysan]
18 DPiech
(95, 422, 704 ppiech) [Qal'at Salih, prowincja Maysan]

V Korpus
1 DZmech
(1, 27 pzmech, 34 ppanc) [Mosul, prowincja Ninawa]
4 DPiech
(5, 29, 96 ppiech) [Ba'shiqa, prowincja Ninawa]
7 DPiech
(38, 39, 116 ppiech) [Mosul, prowincja Ninawa]
16 DPiech
(108, 505, 606 ppiech) [Mosul, prowincja Ninawa]

Gwardia Republikańska

Korpus "Allah Akbar"
2 DPanc "Medina"
(2 ppanc) [Hilla, prowincja Babil]
(10 ppanc) [Suwayra, prowincja Wasit]
(14 pzmech) [Musayyib, prowincja Babil]
(17 ppanc) [Falluja, prowincja Anbar]
5 DZmot "Baghdad"
(4, 5, 6 pzmot) [Kut, prowincja Wasit]
7 DZmech "Adnan"
(11, 12 pzmech, 21 ppanc) [Mahmudiya, prowincja Babil]

Korpus "Al-Fathul Mubeen"
1 DZmech "Hammurabi"
(8 pzmech) [Jadidah, prowincja Diyala]
(9, 18 pzmech) [Taji, prowincja Salah ad Din]
6 DZmot "Nebuchadnezzar"
(19, 22, 23 pzmot) [Karbala, prowincja Karbala]
DPanc "Nida"
(41, 43 ppanc) [Ba'quba, prowincja Diyala]
(42 ppanc) [Salman Pak, prowincja Wasit]

Specjalna Gwardia Republikańska
(1, 2 brygada) [Baghdad]
(3 brygada) [Taji, prowincja Salah ad Din]
(4 brygada pancerna) [Baghdad]
("Adnan" ppanc) [Abu Ghraib, prowincja Anbar]
(? niezależny ppanc) [Baghdad]
(+ elitarny pluton zmotoryzowany, pluton komandosów, baterie plot) [Baghdad, Tikrit]

Fedayeen Saddam
ok. 18-40 tys. bojowników

Armia Ludowa
nieznana liczba uzbrojonych bojówek partii Baas


Ostatnio edytowano środa, 10 stycznia 2007, 12:32 przez Takeo Takagi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 10 stycznia 2007, 12:23 
Shosa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 17 listopada 2006, 13:36
Posty: 1020
Lokalizacja: Warszawa
Jak sie spojrzy na mapę, to widać, że Gwardia Republikańska została ustawiona w obronny krąg wokół Bagdadu. Są to oczywiście pozycje wyjściowe, podobno w trakcie inwazji Uday Husajn wielokrotnie "przesuwał" jednostki Gwardii, niwecząc plany obronne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 12 stycznia 2007, 14:43 
Shosa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 17 listopada 2006, 13:36
Posty: 1020
Lokalizacja: Warszawa
Do kompletu podaję spis "sił Ciemności" w marcu-kwietniu 2003.
Używane skróty: Inf - piechota, Cav - kawaleria, Mech - piechota zmechanizowana, Arm - czołgi, Eng - saperzy, Mar - marines, ADA (Air Defense Artillery) - plot, FA (Field Artillery) - artyleria, Reg - Regiment, Sqd - Squadron, Bat - Batallion, Batt - Battery, Co - Company

SOCENT (Dowództwo Operacji Specjalnych) [Kurdystan]
5th Special Forces Group (elementy)
75th Ranger (1st, 3rd Bat)

ARCENT (3 Armia USA) [Kuwejt]
7/6 Cav Sqd (Apache)
124th Inf Reg (1st, 2nd, 3rd Bat)
1/152 Inf Bat
1/179 Inf Bat
1/293 Inf Bat

JOINT TASK FORCE - KUWAIT

3/43 ADA Bat (Patriot)
2/1 ADA Bat (Patriot)

V Corps
11th Aviation Regiment
2/6, 6/6 Cav Sqd (Apache)
3/58, 3/158, 5/158, 7/159, 1/227 Aviation Sqd

XVIII Airborne Corps Artillery
2/4, 1/14, 3/27 FA Bat

3rd Infantry Division
1st Brigade (2/7 Mech, 3/7 Mech, 3/69 Arm Bat)
2nd Brigade (3/15 Mech, 1/64 Arm, 4/64 Arm Bat, E/9 Cav Troop [Abrams])
3rd Brigade (1/30 Mech, 1/15 Mech, 2/69 Arm, D/10 Cav Troop [Abrams])
1/3 Aviation Bat (Apache)
2/3 Aviation Bat (Blackhawk)
3/7 Cav Sqd (Abrams, Kiowa)
1/9, 1/10, 1/41, 1/39 FA Bat
10, 11, 317 Eng Bat
1/3 ADA Bat

101st Airborne Division
187th Brigade (1st, 2nd, 3rd Airborne Bat)
327th Brigade (1st, 2nd, 3rd Airborne Bat)
502nd Brigade (1st, 2nd, 3rd Airborne Bat)
101st Aviation Brigade
1/101, 2/101, 3/101 Aviation Bat (Apache), 6/101 Aviation Bat (Blackhawk)
159th Aviation Brigade
4/101, 5/101, 9/101 Aviation Bat (Blackhawk), 7/101 Aviation Bat (Chinook)
320th FA Reg (1/320, 2/320, 3/320 FA Bat)

325th Airborne Regiment (82nd Airborne Division)
1/325, 2/325, 3/325 Airborne Bat
307th Eng Bat

3rd Armored Cavalry Regiment
1/3, 2/3, 3/3 Cav Sqd (HMMWV)
4/3 Cav Sqd (Apache)

1/41 Mech Bat (1st Armored Division)
5th Eng Bat (1st Cavalry Division)

MARCENT (Dowództwo Piechoty Morskiej)
I Marine Expeditionary Force
2/6, 3/25, 2/23 Mar Bat
4th Amphibious Assault Bat
15th, 24th Marine Expeditionary Unit

1st Marine Division
1st Marine Reg (1/1, 2/1, 3/1, 1/4 Mar Bat)
5th Marine Reg (1/5, 2/5, 3/5, 2/4 Mar Bat)
7th Marine Reg (1/7, 2/7, 3/7, 3/4 Mar Bat)
11th Marine Reg (1/11, 2/11, 3/11, 5/11 Art Bat)
1st Tank Bat (Abrams)
1st, 3rd Light Armored Recon Bat (LAV-25)

2nd Marine Expeditionary Brigade (Task Force "Tarawa")
1/2, 3/2, 2/8 Mar Bat
1/10 Art Bat
2nd Amphibious Assault Bat
2nd Light Armored Recon Bat (LAV-25)
2nd, 8th Tank Bat (Abrams)
2nd Recon Bat
2nd Combat Engineer Bat

Armia brytyjska
3 Commando Brigade (40, 42 Commando Bat) [Royal Marines]

1 Armoured Division
Queen's Dragoon Guards Reg (Scimitar)
7th Armoured Brigade
Royal Scots Dragoon Guards Reg (Challenger)
2nd Royal Tank Reg (Challenger)
1st "The Black Watch" Bat (Warrior)
1st Bat/Royal Regiment of Fusiliers (Warrior)
1st Irish Guards Bat (Warrior)
Queen's Royal Lancers Reg (Challenger)
1st Bat/The Light Infantry Reg (Warrior)
3rd Royal Horse Artillery Reg
26 Royal Artillery Reg (elementy)
32 Armoured Engineer Reg
38 Engineer Reg (elementy)
16 Air Assault Brigade
1st Bat/The Royal Irish Reg (Airborne)
The Parachute Reg (1st, 3rd Airborne Bat)
7 (Para) Royal Horse Artillery Reg
Household Cavalry Reg
2nd Eng Bat/Royal Elect&Mech Engineer Reg
28th Engineer Reg
12 Engineer Brigade (elementy)

Do tego elementy 4 Royal Australian Regiment oraz GROM.

W ramach uzupełnień, w trakcie inwazji w Iraku znalazły się:

75th Field Artillery Brigade
3/13, 2/18 FA Bat

Task Force "Ironhorse" [Kurdystan]
173rd Airborne Brigade
2/503, 1/508 Airborne Bat
D/3/319 Airborne FA Batt
173rd Recon
173rd Eng
B/2/2 Mech Co (1st Infantry Division)
1/6 FA Bat (1st Infantry Division)
B/2/14 Inf Co (10th Mountain Division)
C/2/15 FA Batt (10th Mountain Division)

2nd Armored Cavalry Regiment
1/2, 2/2, 3/2 Cav Sqd (Abrams)
4/2 Cav Sqd (Apache)

elementy 1st Armored Division
2/70 Arm Bat
C/1/1 Cav Troop
4/1 FA Bat
70th Eng Bat
C/1/4 ADA Batt

26th Marine Expeditionary Unit


Ostatnio edytowano czwartek, 10 marca 2011, 15:40 przez Takeo Takagi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 28 listopada 2008, 02:10 
Adjudant

Dołączył(a): sobota, 14 października 2006, 16:46
Posty: 241
Lokalizacja: Westerplatte
A czy ywizje Irackie nie miały struktury brygadowej?

_________________
Czego nam zabrakło w 1939? Min!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 28 listopada 2008, 09:56 
Shosa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 17 listopada 2006, 13:36
Posty: 1020
Lokalizacja: Warszawa
Niestety, nie mam zadnych na ten temat informacji. Znalazlem tylko jedno zrodlo danych o strukturze armii irackiej. Wprawdzie w necie mozna znalezc wiele niby-zrodel, ale wszystkie bazuja (czyt. kopiuja) to, co jest w tym jednym.

Tak w ogole, to w powyzszym OdB jest pare bledow (nt. koalicji), ktore musze skorygowac :)

_________________
Ciasteczko po prostu mi się należy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 29 listopada 2008, 18:42 
Adjudant

Dołączył(a): sobota, 14 października 2006, 16:46
Posty: 241
Lokalizacja: Westerplatte
No właśnie. Może jestem ślepy ale nie widzę ani teatrowej ani korpuśnej brygady ADA. Czy baony ADA działały samodzelnie?
Brakuje drugiej brygady ciężkiej w bryt dywizji pancenej.
Brakuje nazwy BLot 3 DPiech USA. Czy 1DPM nie wzieła ze sobą własnego baonu pojazdów amfibijnych?

_________________
Czego nam zabrakło w 1939? Min!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 grudnia 2008, 18:36 
Shosa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 17 listopada 2006, 13:36
Posty: 1020
Lokalizacja: Warszawa
Rozpisywalem tylko te ADA koalicyjne, ktore znajdowaly sie w Kuwejcie, pominalem jednostki w innych krajach arabskich - ze wzgledu na to, ze ich udzial w walkach byl zaden.

Co do jednostek amfibijnych (i w ogole wszystkich wymienionych w OdB) - wypisalem tylko te, o ktorych mialem informacje, ze wziely udzial w kampanii. Niekonieczne byly to wszystkie jednostki przypisane do danej dywizji. Ale jeszcze to sprawdze. Co do bledow, ktore zauwazylem - z OdB trzeba usunac 3 ACR. 2 ACR nie jest uzbrojona w Abramsy, tylko HMMWV, a w bezposrednich walkach wzial udzial tylko 2/2 Cav Sqd.
Skad informacja, ze w walkach wziela udzial druga ciezka brygada brytyjskiej dywizji?

_________________
Ciasteczko po prostu mi się należy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 grudnia 2008, 19:37 
Shosa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 17 listopada 2006, 13:36
Posty: 1020
Lokalizacja: Warszawa
A teraz dokladniej - OdB sil ladowych na dzien 1 maja 2003 r. To oznacza jednakze, ze sa tu uwzglednione jednostki, ktore przybyly po zakonczeniu walk (glownie chodzi o 4 Dywizje Piechoty czy 3 Pulk Kawalerii Pancernej).

CFLCC Headquarters

CFLCC Early Entry Command Post (EECP)

1 x TSC-93C TACSAT Terminal (TACON)
1 x TSC-143 TACSAT Terminal (TACON)
1 x Data Package (TACON)

CFLCC Forward Command Post
1 x TSC-85 (TACON)
1 x Deployable KU-Band Earth Terminal (TACON)
1 x Single Shelter Switch (TACON)
1 x Data Package (TACON)

CFLCC HQ Support Battalion
HHC/CFLCC
3rd Army Liaison Team
244th Army Liaison Team
930th Army Liaison Team
Personal Security Det/1/410th Military Police Co (-) (TACON)
228th Signal Det (Mobile Communication)
1st Chemical Det (JA Team, 12-hour augmentation)
Planning and Control Team/132nd Engineer Battalion (-) (Attached)
Civil Affairs Tactical Planning Team/A/352nd Civil Affairs Command (TACON)
318th Press Camp HQ (OPCON)
19th Public Affairs Detachment (OPCON)
22nd Mobile Public Affairs Detachment (OPCON)
372nd Mobile Public Affairs Detachment (OPCON)
Army Space Support Team 3/1st Space Battalion (DS) (USA)
Army Space Support Team 13/1st Space Battalion (DS) (USA)

3rd Military Police Group (Criminal Investigation) (-) (OPCON)
10th Military Police Battalion (-) (Criminal Investigation Division) (OPCON)
375th Military Police Detachment (Criminal Investigation HQ Cell)

Office of Reconstruction and Humanitarian Assistance (ORHA)
142nd Military Intelligence Battalion (Linguist) (OPCON)
82nd Airborne Division Quick Reaction Force

75th Exploitation Task Force (75th Field Artillery Brigade, XTF) (-)
HHB, 75th Field Artillery Bde
Combined/Joint Command and Control Exploitation (C2X)
Technical Escort Unit Joint Response Team (OPCON)
Toxic Material Escort Team/Technical Escort Unit Chemical-Biological Intelligence
Support Team (OPCON)
Bio Research Program Lab/Naval Medical Research Center
Mobile Chemical Lab/Edgewood Chemical and Biological Command
Sensitive Site Team 1 (with 75th XTF Forward)
Sensitive Site Team 2 (with 75th XTF Forward)
Sensitive Site Team 3 (with 75th XTF Forward)
Sensitive Site Team 4 (In Tikrit collocated with 4th ID)
Mobile Exploitation Team A (with 75th XTF Forward)
Mobile Exploitation Team B (Baghdad International Airport)
Mobile Exploitation Team C (Returning to Baghdad International Airport)
Mobile Exploitation Team D (In Tikrit collocated with 4th ID)
Media Exploitation Team
87th Chemical Co (Recon/Decon) (OPCON)
787th Ordnance Co (-) (Explosive Ordnance Disposal)
Direct Support Team/Defense Threat Reduction Agency
JWICS Mobile Intelligence Communications System
1 x TSC-93C TACSAT Terminal (TACON)
1 x TSC-143 TACSAT Terminal (TACON)
1 x TTC-48 Small Extension Switch (TACON)

ARCENT KUWAIT

HHC ARCENT--KUWAIT
Elements/1-179th Infantry (-) Task Force Patriot Defender (OPCON)
C/1-152nd Infantry (Attached)
L/3/2nd Armored Cavalry Regiment (Quick Reaction Force) (OPCON)
D/3-43rd Air Defense Artillery (OPCON)
249th Engineer Battalion (Prime Power) (-) (OPCON)
HHD/249th Engineer Bn (Prime Power)
A/249th Engineer Bn (Prime Power)
180th Engineer Detachment (Utility) (OPCON)
Team/155th Engineer Detachment (Utility) (-) (OPCON)
Facilities Engineer Detachment A (-) (OPCON)
5/3rd Military Police Co (OPCON)
63rd Ordnance Co (Modular Ammo) (-) (OPCON)
1244th Transportation Co (Medium Truck 20-foot Container)
872nd Maintenance Detachment (OPCON)
110th Chaplain Detachment

ARCENT QATAR

HHC ARCENT--Qatar
B/1-124th Infantry (Attached)
Elements/TF 3-43rd Air Defense Artillery
C/3-2nd Air Defense Artillery (ADCON)
E/3-43rd Air Defense Artillery (ADCON)
C/2-124th Infantry (ADCON)
Element/516th Maintenance Co (Patriot DS) (ADCON)
3/101st Chemical Co (Smoke/Decon) (OPCON)
Facilities Engineer Detachment F (TACON)
Facilities Engineer Team
410th Military Police Co (Combat Support) (-) (OPCON)
438th Military Police Detachment (Law and Order) (OPCON)
69th Signal Co (Cable and Wire) (OPCON)
550th Signal Co (Theater Strategic)
Joint Tactical Air-Ground Station Det 1/1st Space Battalion (ADCON)
755th Adjutant General Co (Postal) (-) (ADCON)
766th Ordnance Co (Explosive Ordnance Disposal) (TACON)
831st Transportation Co (ADCON)
Elements/6th Medical Logistics Management Center AMC FWD - SWA (ADCON)
HSC/205th Medical Battalion (Area Support)
719th Medical Detachment (Veterinary Services) (ADCON)
983rd Medical Det (Preventative Medicine) (ADCON)
9th Finance Battalion
119th Chaplain Detachment (OPCON)

ARCENT SAUDI ARABIA

HHC ARCENT--SA
TF 3-43rd Air Defense Artillery (+) (Attached) (TACON to JTF-SWA (CFACC) for Firing
Authority)
HHB/3-43rd Air Defense Artillery
A/3-43rd Air Defense Artillery
B/3-43rd Air Defense Artillery
C/3-43rd Air Defense Artillery
A/1-1st Air Defense Artillery (Attached) Bahrain
B/1-1st Air Defense Artillery (Attached) Bahrain
A/1-124th Infantry (Attached) Bahrain
A/1-179th Infantry (Attached) Saudi Arabia
B/1-179th Infantry (Attached) Saudi Arabia
580th Signal Co (Theater Strategic)
153rd Military Police Co (Combat Support) (Attached)
516th Maintenance Co (Patriot DS)
1/1042nd Medical Co (-) (Air Ambulance) (Attached)

MARCENT--DJIBOUTI

MARCENT--DJ CFLCC Liaison Element (OPCON)
226th Quartermaster Detachment (Water Purification) (OPCON) (USA)
CENTCOM MIL Working Dog Detachment (OPCON) (USA)
Platoon/40th Signal Battalion (Corps Mobile Subscriber Equipment) (TACON) (USA)
Navy Emergency Medical Surgical Team (OPCON)
520th Medical Detachment (Theater Army Medical Lab)(OPCON) (USA)
Civil Affairs Tactical Planning Team/A/354th Civil Affairs Brigade (OPCON)
Detachment 1/23rd Adjutant General Co (Postal) (OPCON)
Defense Contracting Management Agency Detachment (OPCON)
Det/87th Expeditionary Security Force Squadron (OPCON) (USAF)
Marine Air Control Squadron 2, Air Traffic Control (OPCON)
Blood Team (OPCON)
Veterinary Tech Detachment (OPCON)
Logistics Civilian Augmentation Program LNO (OPCON)

ETHIOPIA

Team/201st Military Intelligence Battalion (Signal Intelligence) (TACON to CFSOCC)
Logistics Task Force 787th (CAMP SNOOPY, ETHIOPIA) (OPCON) CJTF HORN OF AFRICA
HHD/787th Corps Support Battalion
21st Transportation Co (Cargo Transfer)
297th Transportation Co (Cargo Transfer) (-)
758th Maintenance Co (Non-Divisional DS)
Team/887th Quartermaster Co (Petroleum Oil Lubricants)
511th Movement Control Team (Cargo Documentation)
330th Movement Control Team (Cargo Documentation) (-)
Section/436th Movement Control Battalion (-) (ADCON)
978th Quartermaster Detachment (Supply)
388th Medical Battalion (Logistics) (-)

OMAN

Team/142nd Movement Control Team (Port)
Team/151st Adjutant General Co (Postal) (-) (USA)
Team/109th Medical Detachment (Veterinary) (USA)
440th Medical Det (Blood Support Unit) (USA)

CFACC- Prince Sultan Air Base, SAUDI ARABIA

1st Battlefield Coordination Detachment (USA)
HQ Element
Operations Section
Plans Section
Intelligence Section
Air Defense Section
Airspace Management Section
Airlift Section
410th Support Detachment (Ground Liaison) (OPCON) (USA)
411th Support Detachment (Ground Liaison) (OPCON) (USA)
412th Support Detachment (Ground Liaison) (OPCON) (USA)
413th Support Detachment (Ground Liaison) (OPCON) (USA)
434th Support Detachment (Ground Liaison) (OPCON) (USA)

244th Theater Aviation Brigade (OPCON)

HHC/244th Theater Aviation Bde (ADVON)
1-147th Aviation (Echelon Above Corps Command Aviation) (UH-60) (OPCON)
G/149th Aviation (CH-47)
UH-60 Det/A/1-159th Aviation (OPCON)
1/A/5-159th Aviation (CH-47)
B/5-159th Aviation (CH-47D) (Attached)
UC-35 Det/A/1-214th Aviation (OPCON)
UH-60 Det/C/1-214th Aviation (OPCON)
E/111th Aviation (Air Traffic Service) (-)
C-12 Flight Detachment /Operational Support Airlift Command (Kuwait) (OPCON)

204th Air Traffic Services Group (OPCON)

Tactical Airspace Integration System Contractors (Attached)
B/1-58th Aviation (Air Traffic Service) (-)
E/131st Aviation (AVIM) (-)
F/58th Aviation (Air Traffic Service Support Maintenance)

32nd Army Air and Missile Defense Command (OPCON) - Kuwait

HHB/32nd AAMDC
11th Air Defense Artillery Brigade (-) (OPCON)
TF 2-1st Air Defense Artillery (Patriot) (OPCON)
C/5-52nd Air Defense Artillery (-) (Attached)
D/5-52nd Air Defense Artillery (-) (Attached)
A/3-2nd Air Defense Artillery (Pax Only) (Attached)
178th Maintenance Co (Patriot DS)
TF VIPER (OPCON) (Jordan) ARCENT--SA (TACON for ADA)
1-7th Air Defense Artillery (Patriot)
1-1st Air Defense Artillery (Patriot) (-)
HHC/1-1st Air Defense Artillery
C/1-1st Air Defense Artillery
D/1-1st Air Defense Artillery
B/3-124th Infantry (Attached)
16th Signal Battalion (ADA Mobile Subscriber Equipment Area Support) (-) (OPCON)
HHC/16th Signal Bn
B/16th Signal Bn
51st Maintenance Co (Patriot DS)
518th Maintenance Co (Patriot DS)
JTF COBRA (Israel) (TACON to 32nd AAMDC)
HHB/69th Air Defense Artillery Bde (Corps)
5-7th Air Defense Artillery (Patriot) (-)
HHB/5-7th Air Defense Artillery
A/5-7th Air Defense Artillery
E/5-7th Air Defense Artillery
Deployable Intel Support Element/66th Military Intelligence Group (-)
92nd Military Police Co (Combat Support)
A/72nd Signal Battalion (Theater Tactical)
19th Maintenance Co (Patriot DS)(-)
TF ADA--NORTH - Turkey (OPCON CENTCOM)
Extended Air Defense Task Force (EADTF)
Det/HHB/5-7th Air Defense Artillery
B/5-7th Air Defense Artillery
D/5-7th Air Defense Artillery
3 x Royal Netherlands Air Force Patriot Batteries
Det/19th Maintenance Co (Patriot DS)(-)

416th Engineer Command (ENCOM) (-) (OPCON)

HHC/416th ENCOM (-) Arifjan
36th Engineer GP (Construction) (-) (OPCON) Tallil
46th Engineer Battalion (Combat Heavy) (-) (OPCON) Umm Qasr
HSC/46th Engineer (Combat Heavy)
B/46th Engineer Co (Combat Heavy)
C/46th Engineer Co (Combat Heavy)
62nd Engineer Battalion (Combat Heavy) (OPCON) Iraq
808th Engineer Co (Pipeline)
92nd Engineer Battalion (Combat Heavy) (OPCON)
109th Engineer Battalion (OPCON) Tallil
HHD/109th Engineer (OPCON)
A/46th Engineer Bn (Combat Heavy)
63rd Engineer Co (Combat Support Equip)
68th Engineer Co (Combat Support Equip)
95th Engineer Detachment (Fire Fighting) (OPCON)
520th Engineer Detachment (Fire Fighting) (OPCON)
562nd Engineer Detachment (Fire Fighting) (OPCON)
368th Engineer Battalion (Combat Heavy)
379th Engineer Co (Combat Support Equip)
30th Engineer Battalion (Topographic) (-) (OPCON)
Det/100th Engineer Co (Topographic) (Echelon Above Corps) (OPCON)
Sqd/175th Engineer Co (Topographic) (Echelon Above Corps)
B/249th Engineer Battalion (Prime Power)
Team/2/B/249th Engineer Bn
Team/4/B/249th Engineer Bn (OPCON)
Team/4/B/249th Engineer Bn
2 x Teams/4/B/249th Engineer Bn
Team/4/B/249th Engineer Bn
3/B/249th Engineer Bn
6/B/249th Engineer Bn
308th Engineer Detachment (Real Estate)
Facilities Engineer Team 21
Facilities Engineer Detachment B
Forward Engineer Support Team M (OPCON)
1457th Engineer Battalion (Combat Wheeled) (ADVON)
HHC/926th Engineer Battalion (Combat)
323rd Engineer Team (Fire fighting)

513th Military Intelligence Brigade (-) (OPCON)

HHC/513th Military Intelligence Brigade (-)
202nd Military Intelligence Battalion (+)
HHC/202nd Military Intelligence Bn
A/202nd Military Intelligence Bn (-)
B/202nd Military Intelligence Bn (-)
Company Operating Base-S (TACON)
Joint Interagency Control Group (TACON)
203rd Military Intelligence Battalion (Operations) (OPCON)
HHC/203rd Military Intelligence Bn
A/203rd Military Intelligence Bn (-) (OPCON)
Joint Captured Material Exploitation Center/Defense Intelligence Agency (TACON)
221st Military Intelligence Battalion (Tactical Exploitation) (Attached)
HHC/221st Military Intelligence Bn
B/221st Military Intelligence Bn
H/121st Military Intelligence Bn (Long Range Surveillance)
D/202nd Military Intelligence Bn
Detachment 1/Southwest Asia Field Office
141st Military Intelligence Battalion (Linguist) (-) (OPCON)
A/221st Military Intelligence Bn (OPCON)
HHC/306th Military Intelligence Bn (Internment and Resettlement)
COMTECH/323rd Military Intelligence Bn (OPCON)
201st Military Intelligence Battalion (Echelon Above Corps Signal Intelligence) (-)
A/201st Military Intelligence Bn (-)
HOC/201st Military Intelligence Bn (-)
A/323rd Military Intelligence Bn (OPCON)
306th Military Intelligence Co (-) (Linguists)
297th Military Intelligence Battalion (Operations) (-)
HSC/297th Military Intelligence Bn
A/297th Military Intelligence Bn
Army Element/Joint Surveillance Targeting Attack Radar System (JSTARS)
B/224th Military Intelligence Bn (Unmanned Aerial Vehicle) (OPCON)
323rd Military Intelligence Battalion (Operations) (-)
HSC/323rd Military Intelligence Bn
B/323rd Military Intelligence Bn

335th Theater Signal Command (-) (OPCON)

11th Signal Brigade (-) (OPCON)
HHC/11th Signal Bde
40th Signal Battalion (Theater Tactical) (Attached) (- Detachment with MARCENT Djibuti))
286th Signal Co (ADA Mobile Subscriber Equipment Area Support)
63rd Signal Battalion (-) (OPCON)
504th Signal Battalion (Composite) (-) (Attached)
313th Signal Co (Range Extension) (-)
54th Composite Signal Battalion (Theater) (-)
235th Signal Co (TACSAT)
385th Signal Co (Theater Strategic)
Directorate of Information Management-KUWAIT
151st Signal Battalion (Telecommunications Area Support) (-)
114th Signal Co (TROPO Light) (-)

352nd Civil Affairs Command (-) (OPCON)

402nd Civil Affairs Battalion (-) (OPCON)
407th Civil Affairs Battalion
Free Iraqi Forces

Military History Group (Provisional) (OPCON)

30th Military History Detachment (DS 75th XTF)
35th Military History Detachment (DS 377th TSC)
48th Military History Detachment (Attached 101st Abn Div)
50th Military History Detachment (DS CFLCC)
51st Military History Detachment (DS 4th ID)
102nd Military History Detachment (DS 3rd ID)
126th Military History Detachment (DS 352nd CACOM)
135th Military History Detachment (DS 3rd COSCOM)
305th Military History Detachment (DS V Corps)
322nd Military History Detachment (DS CFLCC)

I Marine Expeditionary Force (Reinforced) (TACON)

Marine Expeditionary Force HQ Group
Command Element/11th Marine Expeditionary Unit (TF Yankee)
2nd Battalion, 6th Marines (CP Security)
15th Marine Expeditionary Unit (Special Operations Capable) (MEUSOC)
Battalion Landing Team 2/1
S/5-11th Marines (155T)
Marine Medium Helicopter Squadron 161 (Reinforced)
Detachment/Marine Heavy Helicopter Squadron 361 (-)
MEU Service Support Group 15
24th Marine Expeditionary Unit
Battalion Landing Team 2/2
F/2-10th Marines (155T)
Detachment/Marine Attack Squadron 231 (-)
Marine Medium Helicopter Squadron 263 (Reinforced)
Detachment/Marine Light Attack Helicopter Squadron 269
Detachment/Marine Heavy Helicopter Squadron 772 (-)
Detachment/Marine Heavy Helicopter Squadron 461
MEU Service Support Group 24
1st Intelligence Battalion (-) (Reinforced)
1st Force Recon Co (-) (Reinforced)
I MEF Force Liaison Element
6th Communications Battalion (-)
9th Communications Battalion (-)
1st Radio Battalion (Signals Intelligence) (-) (Reinforced)
3rd Air and Naval Gunfire Liaison Co
4th Air and Naval Gunfire Liaison Co
3rd Civil Affairs Group
Elements/358th Civil Affairs Brigade (USA)
402nd Civil Affair Battalion (-) (TACON) (USA)
Displaced Civilian Team (USA)
Detachment/9th Psychological Operations Battalion (Tactical) (-) (USA)
19th Public Affairs Detachment (ADCON) (USA)
354th Mobile Public Affairs Detachment (OPCON) (USA)
367th Mobile Public Affairs Detachment (OPCON) (USA)
HHD/468th Chemical Battalion (-) (USA)
D/86th Signal Battalion (Major Unit Support) (OPCON) (USA)
C/40th Signal Battalion (TROPO) (OPCON) (USA)
Interrogation/Debriefing Team/513th Military Intelligence Brigade (USA)
Army Space Support Team 5, 1st Space Battalion (DS) (USA)
108th Air Defense Artillery Brigade (-) (DS) (USA)
2-43rd Air Defense Artillery (Patriot) (-) (USA)
HHC/2-43rd Air Defense Artillery
A/2-43rd Air Defense Artillery
B/2-43rd Air Defense Artillery
C/2-43rd Air Defense Artillery
D/3-2nd Air Defense Artillery (TACON)
Platoon/7th Chemical Co (Bio Identification and Detection System) (OPCON) (USA)
431st Chemical Det (JB, Augmentation for 24-hour operations) (OPCON) (USA)
208th Signal Co (Mobile Subscriber Equip Area Support) (-) (OPCON) (USA)
Elements/3-124th Infantry (Patriot Security) (USA)
C/1-124th Infantry (Attached) (USA)
1st Marine Division (-) (Reinforced)
Headquarters Bn/1st MARDIV
1st Marine Regiment (-) (Reinforced), (Regimental Combat Team 1)
HQ Co, 1st Marine Regiment
3rd Battalion, 1st Marine Regiment
1st Battalion, 4th Marine Regiment
2nd Battalion, 23rd Marine Regiment
2nd Light Armored Recon Battalion (-)
5th Marine Regiment (-) (Reinforced), (Regimental Combat Team 5)
HQ Co, 5th Marine Regiment
1st Battalion, 5th Marine Regiment
2nd Battalion, 5th Marine Regiment
3rd Battalion, 5th Marine Regiment
2nd Tank Battalion (-) (Reinforced)
1st Light Armored Recon Battalion (-)
C Co, 4th Combat Engineer Battalion, 4th MARDIV
7th Marine Regiment (-) (Reinforced), (Regimental Combat Team 7)
HQ Co, 7th Marine Regiment
1st Battalion, 7th Marine Regiment
3rd Battalion, 7th Marine Regiment
3rd Battalion, 4th Marine Regiment
1st Tank Battalion (-) (Reinforced)
3rd Light Armored Recon Battalion (-)
11th Marine Regiment (-) (Reinforced)
HHB (-)/11th Marines
Det/HHB 10th Marine Regiment (Radar/Maintenance)
1st Battalion, 11th Marine Regiment (155T) (+)
I/3-10th Marines (155T)
2nd Battalion, 11th Marine Regiment (155T)
3rd Battalion, 11th Marine Regiment (155T)
5th Battalion, 11th Marine Regiment (155T) (+)
R/5-10th Marines (155T)
3-27th Field Artillery (MLRS) (USA)
1st Field Artillery Detachment (2 x Q37), 18th Field Artillery Brigade (USA)
1st Recon Battalion (-) (Reinforced)
2nd Assault Amphibian Battalion (-) (Reinforced)
3rd Assault Amphibian Battalion (Reinforced)
1st Combat Engineer Battalion (-) (Reinforced)
2nd Combat Engineer Battalion (-) (Reinforced)
2 x Platoons/323rd Chemical Co (-) (Smoke/Decon) (Attached) (USA)
1/101st Chemical Co (Smoke/Decon) (OPCON) (USA)
3rd Marine Air Wing (-) (Reinforced)
Marine Wing HQ Squadron 3
Detachment/Marine Wing HQ Squadron 2
Marine Air Group 11 (-) (Reinforced)
Marine Aircraft Logistics Squadron 11 (-) (Reinforced)
Marine Aircraft Logistics Squadron 14 (-)
Detachment/Marine Aircraft Logistics Squadron 31
Marine Aerial Refueler/Transport Squadron 352 (-) (Reinforced)
Detachment/Marine Aerial Refueler/Transport Squadron 234 (6 x A/C)
Detachment/Marine Aerial Refueler/Transport Squadron 452 (6 x A/C)
Marine Fighter/Attack Squadron 232
Marine Fighter/Attack Squadron 251
Marine Fighter/Attack Squadron (All Weather) 121
Marine Fighter/Attack Squadron (All Weather) 225
Marine Fighter/Attack Squadron (All Weather) 533
Marine Tactical Electronic Warfare Squadron 1
Marine Tactical Electronic Warfare Squadron 2
Marine Air Group 13 (-) (Reinforced)
Marine Aircraft Logistics Squadron 13 (-)
Marine Attack Squadron 211 (-)
Marine Attack Squadron 214
Marine Attack Squadron 223 (-)
Marine Attack Squadron 311
Marine Attack Squadron 542
Marine Air Group 16 (-) (Reinforced)
Marine Aircraft Logistics Squadron 16 (-)
Detachment/Marine Aircraft Logistics Squadron 26
Marine Medium Helicopter Squadron 263
Marine Heavy Helicopter Squadron 462
Marine Heavy Helicopter Squadron 465
Marine Air Group 29 (-) (Reinforced)
Marine Aircraft Logistics Squadron 29 (-)
Marine Medium Helicopter Squadron 162
Marine Medium Helicopter Squadron 365 (-)
Marine Heavy Helicopter Squadron 464
Marine Light Attack Helicopter Squadron 269 (-)
Marine Air Control Group 38 (-) (Reinforced)
Air Traffic Control Detachment B/Marine Tactical Air Command Squadron
Marine Air Control Squadron 1 (Reinforced)
Marine Air Wing Communications Squadron 38 (Reinforced)
Marine Tactical Air Command Squadron 38
Marine Air Support Squadron 1
Marine Air Support Squadron 3 (Reinforced)
2nd Low Altitude Air Defense Battalion (-)
3rd Low Altitude Air Defense Battalion
Marine Unmanned Aerial Vehicle Squadron 1
Marine Unmanned Aerial Vehicle Squadron 2
Marine Wing Support Group 37 (-) (Reinforced)
Marine Wing Support Squadron 271 (Fixed Wing)
Marine Wing Support Squadron 272 (Rotary Wing)
Marine Wing Support Squadron 371 (Fixed Wing)
Marine Wing Support Squadron 372 (Rotary Wing)
Marine Air Group 39 (-) (Reinforced)
Marine Aircraft Logistics Squadron 39 (-)
Marine Light Attack Helicopter Squadron 169
Marine Light Attack Helicopter Squadron 267
Marine Medium Helicopter Squadron 268
Marine Medium Helicopter Squadron 364
Marine Light Attack Helicopter Squadron 369
498th Medical Co (Air Ambulance) (TACON) (USA)
I MEF Engineer Group
30th Naval Construction Regiment
Naval Mobile Construction Battalion 5
Naval Mobile Construction Battalion 74
Naval Mobile Construction Battalion 133
Naval Mobile Construction Battalion 4
Naval Construction Force Support Unit 2 (-)
Underwater Construction Team 2 Air Detachment
22nd Naval Construction Regiment
HHC/265th Engineer Group (USA)
130th Engineer Battalion (Corps Wheeled) (USA)
168th Engineer Co (Panel Bridge) (Attached) (USA)
299th Engineer Co (Medium Ribbon Bridge) (Attached) (USA)
459th Engineer Co (Medium Ribbon Bridge) (Attached) (USA)
478th Engineer Battalion (Combat Mechanized) (USA)
SPO/Facilities Engineer Support Team-M (Return of Services) (DS) (USA)
2nd Marine Expeditionary Brigade (TF Tarawa)
2nd Marine Expeditionary Brigade Command Element
Detachment, II Marine Helicopter Group
II MEF Liaison Element
Co C, 4th Recon Battalion, 4th MARDIV
Det/4th Civil Affairs Group
1 x Co Free Iraqi Forces
2nd Marine Regiment (-) (Reinforced) (OPCON) (Regimental Combat Team 2)
HQ Co
1st Battalion, 2nd Marine Regiment
3rd Battalion, 2nd Marine Regiment
2nd Battalion, 8th Marine Regiment
1st Battalion, 10th Marine Regiment (155T)
Co A, 2nd Combat Engineer Battalion
Co A, 8th Tank Battalion
Co C, 2nd Light Armored Recon Battalion
Co A, 2nd Assault Amphibian Battalion
Co A, 2nd Recon Battalion (Reinforced)
Combat Service Support Battalion 22 (AMPHIB EAST)
2 x Platoons/413th Chemical Co (Smoke/Decon) (USA)
Follow On Forces
3rd Battalion, 23rd Marine Regiment
4th Combat Engineer Battalion (-)
4th Light Armored Recon Battalion (-)
2nd Battalion, 25th Marine Regiment
Truck Co, 4th MARDIV
1st (United Kingdom) Armoured Division (-) (Reinforced)
7th Armoured Brigade (OPCON)
HQ and Signals Squadron
1st Battalion, The Black Watch
1st Battalion, The Royal Regiment of Fusiliers
The Royal Scots Dragoon Guards
2nd Royal Tank Regiment
3rd Regiment, Royal Horse Artillery
32nd Armoured Engineer Regiment
16th Air Assault Brigade (Army/Royal Air Force) (OPCON)
HQ and Signals Squadron
1st Battalion, The Parachute Regiment
3rd Battalion, The Parachute Regiment
1st Battalion, The Royal Irish Regiment
7th Parachute Regiment, Royal Horse Artillery
3rd Commando Brigade (-) (OPCON)
HQ and Signals Squadron
40 Commando Group
42 Commando Group
29 Commando Regiment, Royal Artillery
Direct Support Team/402nd Civil Affairs Battalion (USA)
Elements/358th Civil Affairs Brigade (USA)
1st Force Service Support Group (FSSG) (-) (Reinforced)
Detachment /HQSVC Battalion
1st Dental Battalion
4th FSSG Forward (West)
Combat Service Support Group 11
HQ/Combat Service Support Group 11
Combat Service Support Battalion 10
Combat Service Support Company 111
Combat Service Support Company 115
Combat Service Support Company 117
Combat Service Support Group 13
HQ/4th Landing Support Battalion
Combat Service Support Company 133
Combat Service Support Company 134
Combat Service Support Company 135
Combat Service Support Group 14
4th Supply Battalion (-)
Combat Service Support Group 15
1st Supply Battalion (-)
Combat Service Support Battalion 12
Combat Service Support Battalion 18
Health Services Battalion
Combat Service Support Battalion 22
Combat Service Support Company 151
555th Maintenance Co (Patriot DS) (USA)
Transportation Support Group
1st Transportation Support Battalion (-)
6th Motor Transport Battalion, 4th FSSG
7th Engineer Support Battalion (-) (Reinforced)
6th Engineer Support Battalion (-) (Reinforced), 4th FSSG
8th Engineer Support Battalion (-) (Reinforced), 2nd FSSG
716th Military Police Battalion (USA)
HHD/716th Military Police Bn
194th Military Police Co (Combat Support) (USA)
977th Military Police Co (Combat Support) (USA)
988th Military Police Co (Combat Support) (USA)
101st Chemical Co (-) (Smoke/Decon) (OPCON) (USA)
1/51st Chemical Co (Smoke/Decon) (OPCON) (USA)
378th Corps Support Battalion (USA)
HHD/378th Corps Support Bn (USA)
727th Transportation Co (Medium Truck Palletized Load System) (USA)
777th Maintenance Co (DS) (USA)
319th Transportation Co (-) (Petroleum) (Attached) (USA)
Det 1/757th Transportation Battalion (Rail) (Attached) (USA)
Preventative Med-Mobile Medical Augmentation Readiness Team 2 (TACON) (USA)
Forward Support MEDEVAC Team (USA)

_________________
Ciasteczko po prostu mi się należy.


Ostatnio edytowano wtorek, 2 grudnia 2008, 19:42 przez Takeo Takagi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 grudnia 2008, 19:40 
Shosa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 17 listopada 2006, 13:36
Posty: 1020
Lokalizacja: Warszawa
Czesc 2

V Corps (OPCON)

Main CP
86th Signal Battalion (Theater Tactical Support)
HHC/86th Signal Bn
B/86th Signal Bn (Command Support)
C/86th Signal Bn (Minor Unit Support)
1 x TSC-85 TACSAT Terminal (OPCON)
2 x TSC-93C TACSAT Terminal (OPCON)
59th Military Police Co (for duty as Joint Visitors Bureau)
Army Space Support Team 1/1st Space Battalion (DS) (USA)
4th Air Support Operations Group (+) (USAF)
2nd Air Support Operations Squadron (-) (USAF)
74th Air Support Operations Squadron (-) (USAF)
7th Joint Task Force (-) (7th Army Reserve Command)
Rear CP
A/86th Signal Battalion (Command Support)
280th Rear Operation Center (Attached)
10th Logistics Planning Augmentation Team
V Corps Special Troops Battalion (Provisional)
HHC/V Corps
2-325th Infantry (-) (OPCON)
C/2-6th Infantry, 3rd Brigade, 1st Armored Div (CP Security)
Staff Engineer Section/V Corps
308th Civil Affairs Brigade (-) (OPCON)
432nd Civil Affairs Battalion (-)
490th Civil Affairs Battalion (-) (OPCON)
319th Mobile Public Affairs Detachment (OPCON)
22nd Mobile Public Affairs Detachment (-) (ADCON)
350th Mobile Public Affairs Detachment
114th Chaplain Team (Attached)
115th Chaplain Detachment (Attached)
450th Chemical Battalion
59th Chemical Co (Smoke/Decon) (Attached) (-), 10th Mtn Div (Light Infantry)
1/59th Chemical (Smoke/Decon)
2/59th Chemical (Smoke/Decon)
7th Chemical Co (Bio Detection and Identification System) (-)
3/7th Chemical Co (Bio Detection and Identification System)
5/7th Chemical Co (Bio Detection and Identification System)
371st Chemical Co (Smoke/Decon)
3/51st Chemical Co (Recon)
3/59th Chemical (Smoke/Decon)
4/59th Chemical (Smoke/Decon)
6/68th Chemical Co (Smoke) (Attached), 1st Cavalry Division
51st Chemical Co (Recon) (- 1st and 3rd Platoons) (Attached)
314th Chemical Co (Smoke/Decon)
Terrain Squad/320th Engineer Co (Topographic) (-)/130th Engineer Brigade
Tactical Interrogation Team (GS) (OPCON)
Interrogation/Debriefing Team/513th Military Intelligence Brigade (TACON)
Battle Damage Assessment Team (Attached)
707th Ordnance Co (Explosive Ordnance Disposal)
9th Psychological Operations Battalion (OPCON) (-)
346th Tactical Psychological Operations Co (-)
Special Operations Media Support Team B/3rd Psychological Operations Battalion
76th Adjutant General Band
396th Adjutant General Co (Postal)
2 x Co/Area Teams (Free Iraqi Forces)
3rd Infantry Division (Attached)
HHC/3rd ID
3rd Rear Operations Center (Division)
2nd Marine Liaison Element (Note: On 13 July 2003, the 2nd Marine Liaison
Element was redesignated the 2nd Air and Naval Gunfire Liaison Company, its former designation)
3-7th Cavalry
A/1-9th Field Artillery (155SP) (DS)
3rd Division Artillery (DIVARTY)
1-39th Field Artillery (MLRS/TA) (GS) (+)
C/3-13th Field Artillery (MLRS), 214th Field Artillery Brigade (Attached)
Small Extension Node G53/C/123rd Signal Battalion
Small Extension Node G75/C/123rd Signal Battalion
Tactical Air Control Party/15th Air Support Operations Squadron
1-3rd Air Defense Artillery (OPCON)
3rd Engineer Brigade
937th Engineer Group (Combat) (DS)
94th Engineer Battalion (Combat Heavy) (DS) (-)
C/54th Engineer Battalion (Corps Mech) (DS)
535th Engineer Co (Combat Support Equip) (DS)
652nd Engineer Co (Multirole Bridge Co) (DS)
671st Engineer Co (Medium ribbon Bridge) (DS)
814th Engineer Co (Multirole Bridge Co)
336th Engineer Det (Fire Fighting)
4 x D9 Bulldozers
103rd Military Intelligence Battalion (-)
HHOC/103rd Military Intelligence Bn
Analysis & Control Elmt/HHOC/103rd Military Intelligence Bn (OPCON to G2)
Tactical HUMINT Team 48/325th Military Intelligence Bn (OPCON to G2)
D/103rd Military Intelligence Bn (-)
3/D/103rd Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team 7/165th Military Intelligence Bn (TACON) (GS)
Tactical HUMINT Team 9/165th Military Intelligence Bn (TACON) (GS)
E/51st Infantry/165th Military Intelligence Battalion (Long Range Surveillance-Corps) (Attached)
Long Range Surveillance Det/311th Military Intelligence Battalion (Attached)
123rd Signal Battalion (-)
55th Signal Visual Information Co (Combat Camera) (-)
1st Combat Camera Team
3rd Military Police Company
3rd Military Police Company
50th Public Affairs Detachment (Attached)
C/9th Psychological Operations Battalion
Deployable Print Production Center Team/3rd Psychological Operations Co
Tactical PSYOP Detachment 1550/346th Tactical Psychological Operations Co
Tactical PSYOP Detachment 1560/361st Tactical Psychological Operations Co
315th Tactical PSYOP Co
Tactical PSYOP Detachment 1270 (-)
Deployable Print Production Center 3/3rd Tactical Psychological Operations Co (OPCON)
Tactical PSYOP Detachment/318th Tactical Psychological Operations Co
422nd Civil Affairs Battalion (-) (OPCON)
B/411th Civil Affairs Bn
1st Brigade, 3rd Infantry Division
HHC/1st Bde, 3rd ID
TF 2-7th Infantry
TF 3-7th Infantry
3-69th Armor
C/1st Cavalry (Brigade Recon Troop)
1-41st Field Artillery (155SP)
11th Engineer Battalion
A/103rd Military Intelligence Battalion
HQ/A/103rd Military Intelligence Bn
OPS/A/103rd Military Intelligence Bn
1/D/103rd Military Intelligence (TACON)
Tactical HUMINT Team 47/325th Military Intelligence (TACON)
Small Extension Node G21/A/123rd Signal Battalion
Small Extension Node G22/A/123rd Signal Battalion
3rd Forward Support Battalion (Attached)
2nd Brigade, 3rd Infantry Division
HHC/2nd Bde, 3rd ID
TF 3-15th Infantry
TF 1-64th Armor
TF 4-64th Armor
E/9th Cavalry (Brigade Recon Troop)
1-9th Field Artillery (155SP) (-)
10th Engineer Battalion (-)
148th Engineer Detachment (Topographic)
2/3rd Military Police Co
92nd Chemical Co
B/103rd Military Intelligence Battalion (-)
HQ/B/103rd Military Intelligence Bn
OPS/B/103rd Military Intelligence Bn
2/D/103rd Military Intelligence Bn (TACON)
Tactical HUMINT Team 46/325th Military Intelligence Bn (TACON)
B/51st Signal Battalion (Contingency Area Support)
26th Forward Support Battalion
15th Air Support Operations Squadron (USAF)
3rd Brigade, 3rd Infantry Division
HHC/3rd Bde, 3rd ID
TF 1-15th Infantry
TF 1-30th Infantry
TF 2-69th Armor
1-10th Field Artillery (155SP)
D/10th Cavalry (Brigade Recon Troop) (OPCON)
121st Engineer Battalion (Combat Heavy)
317th Engineer Battalion (Combat Heavy)
C/103rd Military Intelligence Battalion
C/123rd Signal Battalion
203rd Forward Support Battalion
17th Air Support Operations Squadron
4th Brigade, 3rd Infantry Division (-)
1-3rd Aviation (AH-64D) (-)
Team A/2-3rd Aviation (UH-60) (OPCON)
D/1-58th Aviation (Air Traffic Service) (OPCON)
603rd Aviation Support Battalion
TF IRON (OPCON from 101st Abn Div)
HHC/3-187th Infantry
A/3-187th Infantry
B/3-187th Infantry
C/3-187th Infantry
D/2-187th Infantry
3/Combat Observation and Lasing Team/3-320th Field Artillery
3/C/2-44th Air Defense Artillery
3/C/326th Engineer Battalion (+)
Squad/1/C/326th Engineer Bn
Ground Surveillance Radar Team/311th Military Intelligence Battalion
Team/Tactical Air Control Party/19th Air Support Operations Squadron (USAF)
Tactical PSYOP Team 1093/9th Psychological Operations Battalion
Team/55th Signal Visual Information Co (Combat Camera)
431st Civil Affairs Battalion (-) (OPCON)
3rd Division Support Command (DISCOM) (-)
HHC/3rd ID DISCOM
703rd Main Support Battalion
566th Medical Co (Area Support) (Attached) (DS)
126th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
555th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
745th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
ADVON/1-13th Armor/3rd Brigade, 1st Armored Division
4th Infantry Division (OPCON)
HHC/4th ID
Division Assault/Tactical Command Post
Intel Support Element/ACE/104th Military Intelligence Battalion
Shadow Tactical Unmanned Aerial Vehicle/B/104th Military Intelligence Battalion
Tactical UAV Logistics Support Team Contractors
4/4th Military Police Co
Terrain Team /610th Engineer Detachment
Element/C/1-8th Infantry (Force Protection)
Division Main CP
11th Air Support Operations Squadron (-) (USAF)
3rd Weather Squadron (-) (USAF)
4th Adjutant General Band
610th Engineer Detachment (Terrain) (-)
1308th Engineer Detachment (Topographic) (-)
Vertical Construction Squad/223rd Engineer Battalion (Combat Heavy)
362nd Tactical Psychological Operations Co (-)
HQ/362nd Tactical Psychological Operations Co
Product Development Detachment/362nd Tactical PSYOP Co
Tactical PSYOP Team 1671/Tac PSYOP Detachment 1670/362nd Tactical
Psychological Operations Co
JWICS Mobile Intelligence Communications System 5
5/4th Military Police Co
Army Space Support Team 14, 1st Space Battalion (DS) (USA)
Division Support Element
4th Rear Operations Center
978th Military Police Co (Combat Support)
6 x Contractors
4th ID Division Artillery
HHB/4th ID DIVARTY
A/3-16th Field Artillery (TF LOG)
2-20th Field Artillery (MLRS/TA) (-)
HSB/2-20th Field Artillery
A/2-20th Field Artillery (MLRS)
B/2-20th Field Artillery (MLRS)
C/2-20th Field Artillery (Target Acquisition, 2 x Q37) (-)
6-27th Field Artillery Battalion (MLRS), 75th Field Artillery Brigade (Attached)
2/231st Field Artillery Detachment (Target Acquisition)
Tactical HUMINT Team 37/D/104th Military Intelligence Battalion
Tactical PSYOP Team 1681/Tac PSYOP Detachment 1680/362nd Tactical
Psychological Operations Co
Team 10/418th Civil Affairs Battalion
1-44th Air Defense Artillery (-)
HHB/1-44th Air Defense Artillery
Assault CP Sentinel Radar/1-44th Air Defense Artillery
D/1-44th Air Defense Artillery (-)
3/C/1-44th Air Defense Artillery (-)
2nd Chemical Battalion (Attached)
HHD/2nd Chemical Bn
11th Chemical Co (Smoke/Decon)
46th Chemical Co (Mech Smoke) (-)
1/3/44th Chemical Co (NBC Recon)
555th Engineer Group (Combat) (Attached)
HHC/555th Engineer Group
14th Engineer Battalion (Combat Wheeled) (-)
HHC/14th Engineer Bn
B/14th Engineer Bn
223rd Engineer Battalion (Combat Heavy) (-)
167th Engineer Co (Assault Float Bridge)
200th Engineer Co (Multirole Bridge Co)
285th Engineer Co (Combat Support Equip) (-)
HQ and Maintenance Platoons/285th Engineer Co
957th Engineer Co (Assault Float Bridge)
1041st Engineer Co (Assault Float Bridge)
938th Engineer Team (Fire Fighting) (DS)
Facilities Engineer Detachment A (-) (OPCON)
104th Military Intelligence Battalion (-)
HHOC/104th Military Intelligence Bn
4 x Tactical HUMINT Team/205th Military Intelligence Brigade
A/15th Military Intelligence Bn (Hunter Unmanned Aerial Vehicle)
4th Military Police Co (-)
2/4th Military Police Co
3/4th Military Police Co
43rd Military Police Detachment (Division Support Criminal Investigation)
124th Signal Battalion (Mobile Subscriber Equipment) (-)
HHC/124th Signal Bn
A/124th Signal Bn
B/124th Signal Bn (-)
C/124th Signal Bn (-)
A/16th Signal Bn
534th Signal Co (-) (Area)
230th Finance Battalion (- element with 336th Theater Finance Command))
350th Mobile Public Affairs Det
502nd Personnel Service Battalion
2/449th Adjutant General Co (Postal)
1/795th Adjutant General Co (Postal)
1/834th Adjutant General Co (Postal)
418th Civil Affairs Battalion (-)
HHC/418th Civil Affairs Bn
General Support Co/418th Civil Affairs Bn
1st Brigade, 4th Infantry Division
HHC/1st Bde/4th ID
Element/11th ASOC (USAF)
G/10th Cavalry (FOX)
TF 1-8th Infantry (Attached from 3rd Brigade)
B/4th Engineer Battalion (-)
Maintenance Support Team/1-8th Infantry
TF 1-22nd Infantry
TF 1-66th Armor (- BALAD Force Protection)
3-66th AR
4-42nd Field Artillery (155 SP)
1/C/2-20th Field Artillery (Target Acquisition) (Q36)
5/C/2-20th Field Artillery (Target Acquisition) (Q37) (TACON)
A/1-44th Air Defense Artillery (-)
3/A/1-44th Air Defense Artillery (DS)
2/1/Sentinal Radar/HHB/1-44th Air Defense Artillery (DS)
44th Chemical Co (Recon/Decon) (-)
2/G/1-10th Cavalry (NBC Recon)
1/44th Chemical Co (Decon)
2/46th Chemical Co (Mech Smoke)
4/46th Chemical Co (Mech Smoke)
5th Engineer Battalion (Combat Mech) (-) (Attached)
HHC/5th Engineer Bn
B/5th Engineer Bn
C/5th Engineer Bn
299th Engineer Battalion (-)
HHC/299th Engineer Bn
B/299th Engineer Bn
C/299th Engineer Bn
A/14th Engineer Bn (Combat Wheeled) (DS)
1/285th Engineer Co (Combat Support Equip)
Vertical Construction Capability/223rd Engineer Bn (Combat Heavy)
A/104th Military Intelligence Battalion (+)
Tactical HUMINT Team 24/D/104th Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team 32/D/104th Military Intelligence Bn
4/D/104th Military Intelligence Bn (TACON)
1/4th Military Police Co
1670th Tactical PSYOP Det/362nd Tactical Psychological Operations Co (-)
Tactical PSYOP Team 1671/1670th Tactical Psychological Operations Det
Tactical PSYOP Team 1672/1670th Tactical Psychological Operations Det
Teams 1, 5, 7/418th Civil Affairs Bn
4th Forward Support Battalion
HHC/4th Forward Support Bn
D/4th Forward Support Bn
240th Forward Surgical Team (DS)
1 x Forward Support MEDEVAC Team/571st Medical Co (Air Ambulance)
Terrain Team/610th Engineer Detachment
2nd Brigade, 4th Infantry Division
HHC/2nd Bde/4th ID
Element/11th Air Support Operations Squadron (USAF)
H/10th Cavalry (Brigade Recon Troop)
2-8th Infantry
1-67th Armor
3-67th Armor
3-16th Field Artillery (155 SP)
1/231st Field Artillery Detachment (Target Acquisition) (Q37)
2/C/2-20th Field Artillery (Target Acquisition) (Q36)
B/1-44th Air Defense Artillery
1/B/1-44th Air Defense Artillery
2/B/1-44th Air Defense Artillery
1/A/1-44th Air Defense Artillery
2/A/1-44th Air Defense Artillery
2/3/Sentinel Radar/1-44th Air Defense Artillery
588th Engineer Battalion
2/285th Engineer Co (Combat Support Equip)
B/104th Military Intelligence Battalion (+)
Tactical Unmanned Aerial Vehicle/B/104th Military Intelligence Bn
Tactical Unmanned Aerial Vehicle Contract Log Support Team
3/D/104th Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team 33/D/104th Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team 27/205th Military Intelligence Brigade
1/G/1-10th Cavalry (NBC Recon)
1/46th Chemical Co (Mech Smoke)
Team 2/55th Signal Visual Information Co (Combat Camera)
Terrain Team/610th Engineer Detachment (Terrain)
1690th Tactical PSYOP Det/362nd Tactical Psychological Operations Co
Teams 2, 6, 8/418th Civil Affairs Battalion
204th Forward Support Battalion
1982nd Medical Detachment (Forward Surgical Team) (DS)
1 x Forward Support MEDEVAC Team/571st Medical Co (Air Ambulance)
3rd Brigade, 4th Infantry Division
HHC/3rd Bde/4th ID
Element/13th Air Support Operations Squadron (USAF)
B/9th Cavalry (Brigade Recon Troop)
TF 1-12th Infantry
C/4th Engineer Battalion
Tactical PSYOP Team 221/362nd Tactical Psychological Operations Co (-) (TACON)
Team A/418th Civil Affairs Battalion (TACON)
TF 1-68th AR
A/4th Engineer Battalion (-)
1/A/4th Engineer Bn (+)
1 x M113A2/2/A/4th Engineer Bn
C/3-29th Field Artillery (155SP) (TACON)
3-29th Field Artillery (155 SP) (-)
HSB/3-29th Field Artillery
A/3-29th Field Artillery
B/3-29th Field Artillery
3/C/2-20th Field Artillery (Target Acquisition) (Q36)
2/3/C/1-44th Air Defense Artillery
4th Engineer Battalion (-)
HHC/4th Engineer Bn
A/4th Engineer Bn (-)
B/14th Engineer Bn (-)
3/285th Engineer Co (Combat Support Equip)
Vertical Construction Capability/223rd Engineer Bn (Combat Heavy)
C/1-44th Air Defense Artillery (-)
1/Sentinel Radar/HHB/1-44th Air Defense Artillery (TACON)
3/46th Chemical Co (Mech Smoke)
2/4/44th Chemical Co (Recon)
C/104th Military Intelligence Battalion (+)
2/D/104th Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team 33/D/104th Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team 34/D/104th Military Intelligence Bn
6 x Contractors
Teams 3 & 9/418th Civil Affairs Battalion
Tactical PSYOP Detachment 1680/362nd Tactical Psychological Operations Co (-)
Team 3/55th Signal Visual Information Co (Combat Camera)
64th Forward Support Battalion
2/A/4th Engineer Battalion (+)
915th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
1 x Forward Support MEDEVAC Team/571st Medical Co (Air Ambulance)
Terrain Team/610th Engineer Detachment
4th Brigade, 4th Infantry Division
HHC/4th Bde
F/1-58th Aviation (Air Traffic Service)
Element/11th Air Support Operations Squadron (USAF)
Element/3rd Weather Squadron (-)
1-4th Aviation (AH-64D) (-)
HHC/1-4th Aviation
A/1-4th Aviation (- Elements for Tactical Combat Force and Reserve)
B/1-4th Aviation
C/1-4th Aviation
D/1- 4th Aviation (Aviation Unit Maintenance)
2-4th Aviation (UH-60) (General Support Aviation) (-)
1-10th Cavalry (OH-58D, M3A2)
Element/11th Air Support Operations Squadron (USAF)
3/G/1-10th Cavalry (NBC Recon)
A/5th Engineer Battalion
Remote Vehicle Team/TUAV/B/104th Military Intelligence Battalion
Tactical HUMINT Team 36/D/104th Military Intelligence Battalion
Team 4/418th Civil Affairs Battalion
1-17th Field Artillery (155 SP)
2/C/2-20th Field Artillery (Target Acquisition) (Q36)
Tactical PSYOP Team 623/362nd Tac Psychological Operations Co (-)
E/704th Div Support Element (-)
Tactical Maintenance Team/E/704th Main Support Battalion
3/D/1-44th Air Defense Artillery
3/44th Chemical Co (Recon/Decon)
Terrain Team/610th Engineer Detachment (Terrain)
Tactical HUMINT Team 5/D/104th Military Intelligence Battalion
Control Ground Station 3/ACE/104th Military Intelligence Battalion
Secure Mobile Anti-jam Reliable Tactical Terminal/C/124th Signal Battalion
3 x Small Extension Node Teams/B/124th Signal Battalion
Liaison Team/418th Civil Affairs Battalion
404th Aviation Support Battalion
9 x Contractors
4th Division Support Command (DISCOM)
HHC/4th ID DISCOM
704th Main Support Battalion (-)
HHD/704th Main Support Bn
A/704th Main Support Bn
B/704th Main Support Bn
C/704th Main Support Bn
68th Quartermaster Co (Water)
95th Maintenance Co (Test, Measurement, Diagnostic Equip)
Logistics Support Element (USMC Forward)
Logistics Support Element (Army Materiel Command)
101st Airborne Division (Air Assault) (-) (OPCON)
Assault Command Post/101st Abn Div
Force Entry Switch Team/B/501st Signal Battalion
Multichannel TACSAT/C/501st Signal Battalion
Direct Intelligence Support Element/ACE/HSC/311th MI
Control Ground Station Team 5/5/D/311th MI
DMAIN/101st Abn Div
101st Adjutant General Band
63rd Chemical Co (Smoke) (- line platoons to maneuver brigades)
HQ Platoon/63rd Chemical Co
326th Engineer Battalion (Combat) (-)
HHC/326th Engineer Bn
938th Engineer Team (Fire Fighting)
275th Ordnance Detachment (Explosive Ordnance Disposal) (-)
887th Engineer Co (Light Equipment) (-)
37th Engineer Battalion (Combat) (Attached)
2 x D9 Bulldozers
311th Military Intelligence Battalion (-) (Combat Electronic Warfare Intelligence)
Analysis and Control Element/HHSC/311th Military Intelligence Bn (-)
HHSC/311th Military Intelligence Bn (-)
D/311th Military Intelligence Bn (-)
Long Range Surveillance Det/311th Military Intelligence Bn
2 x Counterintelligence/HUMINT Team A/311th Military Intelligence Bn
Special Forces Liaison Element/1 Special Forces Group (Airborne) (Attached)
318th Tactical Psychological Operations Co (-)
501st Signal Battalion (-)
HHC/501st Signal Bn (-)
Force Entry Switch/A/501st Signal Bn (-)
Small Extension Node/A/501st Signal Bn
Multichannel TACSAT/C/501st Signal Bn
C/501st Signal Bn (-)
19th Air Support Operations Squadron (-) (USAF)
2 x CAT-A Teams/431st Civil Affairs Battalion
DREAR/101st Abn Div
C/3-101st Aviation (AH-64D)
Light Airfield Repair Package/887th Engineer Battalion (-)
Det/D/311th Military Intelligence Battalion (+)
Tactical HUMINT Team/1/205th Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team/2/205th Military Intelligence Bn
System Hardware Avail & Reliability Calculator/C/501st Signal Battalion
101st Military Police Co
31st Military Police Det (CID Division Support Element)
101st Soldier Support Battalion
27th Support Center (Rear Area Operations Center)
1st Rear Operations Center (Division)
51st Support Center (Rear Area Operations Center)
101st Rear Operations Center (Division)
610th Movement Control Team (Division Support)
613th Movement Control Team (Division Support)
632nd Movement Control Team (Regulating)
B/431st Civil Affairs Battalion (-) (OPCON)
F/51st Infantry (Long Range Surveillance)/519th Military Intelligence Battalion
2-44th Air Defense Artillery (-)
HHB/2-44th Air Defense Artillery (-)
1/1/HHB/2-44th Air Defense Artillery
3/D/2-44th Air Defense Artillery
C/2-320th Field Artillery (105T)
101st Finance Battalion (-)
101st Personnel Services Battalion (DS)
HHC Platoon/351st Adjutant General Co (Postal)
2/834th Postal Services Platoon
1/841st Postal Services Platoon
40th Public Affairs Detachment (OPCON)
354th Civil Affairs Brigade (-) (OPCON)
2nd Brigade, 101st Abn Div
HHC/2nd Bde (-) 101st Abn Div
1-502nd Infantry (-)
HHC/1-502nd Infantry
A/1-502nd Infantry
C/1-502nd Infantry
D/1-502nd Infantry
2-502nd Infantry
3-502nd Infantry
2-17th Cavalry (OH-58D) (-) (OPCON)
TF 2-70th Armor (-), 3d Brigade, 1st Armored Div (OPCON)
HHC/2-70th Armor
A/2-70th Armor
B/2-70th Armor
C/1-41st Infantry
B/1-502nd Infantry
2-101st Aviation (AH-64D) (OPCON)
1-320th Field Artillery (105T) (DS)
B/326th Engineer Battalion (+)
3/A/326th Engineer Bn
Team 2/275th Ordnance Detachment (Explosive Ordnance Disposal)
Team 3/275th Ordnance Detachment (Explosive Ordnance Disposal)
1 x D9 Dozer
B/2-44th Air Defense Artillery
3/1/Sentinal Radar/HHB/2-44th Air Defense Artillery
B/311th Military Intelligence Battalion (+)
Ground Surveillance Systems Platoon/B/311th Military Intelligence Bn (+)
Ground Surveillance Radar Team 2/6/D/311th Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team 1/B/311th Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team 2/B/311th Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team 3/4/D/311th Military Intelligence Bn
Collection and Jamming/D/311th Military Intelligence Bn
Analysis and Control Team /B/311th Military Intelligence Bn
Retransmission Team 3/D/311th Military Intelligence Bn
Teams 1, 2, 3, 5/Long Range Surveillance/311th Military Intelligence Bn
2/63rd Chemical Co (Smoke)
526th Forward Support Battalion
160th Forward Support Team
B/801st Main Support Battalion (-)
Water Team/A/801st Main Support Battalion
Tactical Air Control Party/19th Air Support Operations Squadron (-) (USAF)
Force Entry Switch/B/501st Signal Battalion
Small Extension Node/B/501st Signal Battalion
Multichannel TACSAT/C/501st Signal Battalion
B/431 Civil Affairs Battalion
HQ Team/B/431st Civil Affairs Bn
GS Team 3/B/431st Civil Affairs Bn
Free Iraqi Forces/3/B/431st Civil Affairs Bn
GS Team 4/B/431st Civil Affairs Bn
Free Iraqi Forces/3/B/431st Civil Affairs Bn
GS Team 7/B/431st Civil Affairs Bn
GS Team 8/B/431st Civil Affairs Bn
3rd Brigade, 101st Abn Div (TF IRON)
2-327th Infantry
3/63rd Chemical Co (Smoke)
3-320th Field Artillery (105T) (DS)
C/1-377th Field Artillery (-) (155T) (DS)
3/C/2-44th Air Defense Artillery
3/Sentinel Radar/HHB/2-44th Air Defense Artillery
3/C/326th Engineer Battalion
3/3/887th Engineer Bn
C/311th Military Intelligence Battalion
1/C/311th Military Intelligence Bn
Ground Surveillance Systems Team 4/6/D/311th Military Intelligence Bn
Ground Surveillance Systems Team 5/6/D/311th Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team 1/D/311th Military Intelligence Bn
3/Team/B/431st Civil Affairs Bn
Free Iraqi Forces/3/ Team/B/431st Civil Affairs Bn
626th Forward Support Battalion
Water Team/A/801st Main Support Bn
Elements/801st Main Support Bn (-)
E/801st Main Support Bn
Team/1/50th Medical Co (Air Ambulance)
TF RAKKASAN
HHC/3rd Brigade (-)
C/326th Engineer Battalion (-)
Force Entry Switch/C/501st Signal Battalion
Small Extension Node/C/501st Signal Battalion
6/Team/B/431st Civil Affairs Battalion
Free Iraqi Forces/6/B/431st Civil Affairs Battalion
TF RAIDER 2-187th Infantry (-)
HHC/2-187th Infantry
A/2-187th Infantry
D/2-187th Infantry
2/C/2-44th Air Defense Artillery (-)
2/C/326th Engineer Bn (+)
1/3/877th Engineer Bn (-)
102nd Quartermaster Co (Petroleum Supply)
TF LEADER 1-187th Infantry (-)
HHC/1-187th Infantry
A/1-187th Infantry
D/1-187th Infantry
1/C/2-44th Air Defense Artillery (-)
1/C/326th Engineer Bn
1/C/2-44th Air Defense Artillery (-)
2/1/Sentinel Radar/HHB/2-44th
2/C/326th Engineer Battalion
1/3/877th Engineer Bn (-)
Team/2-3 Det/318th Public Affairs Det
101st Movement Control Team
Team/801st Main Support Battalion (-)
101st Aviation Brigade
HHC/101st Aviation Bde
Tactical Air Control Party/19th Air Support Operations Squadron (-) (USAF)
Weather Team/19th Air Support Operations Squadron (USAF)
1-101st Aviation (AH-64D)
3-101st Aviation (AH-64D)
6-101st Aviation (UH-60)
Pathfinder Det
C/8-101st Aviation (AVIM)
Small Extension Node/A/501st Signal Battalion
Eagle-Intel/Analysis and Control Element/HHSC/311th Military Intelligence Battalion
Common Ground Station Team 3
1/D/2-44th Air Defense Artillery
4/D/2-187th Infantry (Attached)
159th Aviation Brigade
HHC/159th Aviation Bde
Tactical Air Control Party/19th Air Support Operations Squadron (-) (USAF)
4-101st Aviation (UH-60)
5-101st Aviation (UH-60)
7-101st Aviation (CH-47) (-)
A/7-101st Aviation
B/7-101st Aviation
9-101st Aviation (UH-60)
50th Medical Co (Air Ambulance) (-) (DS)
D/2-44th Air Defense Artillery (-)
1/2/Sentinel Radar/HHB/2-44th Air Defense Artillery
B/8-101st AVIM
Small Extension Node/A/501st Signal Battalion
Weather Det/19th Air Support Operations Squadron (USAF)
TF DESTINY (Forward Arming and Refueling Point SHELL)
HHC/101st Aviation Bde (-)
Tactical CP/1-101st AV
Class III and V Platoon/1-101st Aviation (+)
D/1-101st Aviation (Aviation Unit Maintenance)
Tactical CP /2-101st Aviation
Class III and V Platoon/1-101st Aviation (+)
D/2-101st Aviation (Aviation Unit Maintenance)
Tactical CP /3-101st Aviation
Class III and V Platoon/1-101st Aviation (+)
D/3-101st Aviation (Aviation Unit Maintenance)
Tactical CP /2-17th Cavalry
Class III and V Platoon/2-17th Cavalry
D/2-17th Cavalry (Aviation Unit Maintenance)
Small Extension Node/C/501st Signal Battalion
101st Airborne Division Artillery (-)
HHB/101st DIVARTY
1-377th Field Artillery (155T) (- C Battery with 3rd Brigade)
101st Division Support Command (DISCOM)
HHC/Materiel Management Center DISCOM (-)
801st Main Support Battalion (-)
HSC/801st Main Support Bn
A/801st Main Support Bn (-)
C/801st Main Support Bn
591st Medical Log Team
8-101st Aviation (AVIM) (-)
HHC/8-101st Aviation
A/8-101st Aviation
Small Extension Node/B/501st Signal Battalion
129th Adjutant General Co (Postal) (-)
3/129th Postal Services Platoon
4/129th Postal Services Platoon
Tactical PSYOP Detachment 1080/318th Psychological Operations Co
Free Iraqi Forces Company
Elements/1st Armored Division (-) (OPCON)
HHC/3rd Brigade
4-1st Field Artillery Battalion (155SP)
HHB/4-1st Field Artillery
82nd Airborne Division (-)
HHC/82nd Airborne Div (-)
82nd Airborne Division Assault CP
2nd Brigade/82nd Abn Div
HHC/2nd Bde
1-325th Infantry
3-325th Infantry
TF 1-41st Infantry (-), 3d Brigade, 1st Armored Division
A/1-41st Infantry
B/1-41st Infantry
C/2-70th AR
2-319th Field Artillery (105T) (-)
407th Forward Support Battalion (-)
B/307th Engineer Battalion
B/313th Military Intelligence Battalion
B/82nd Signal Battalion
B/3-4th Air Defense Artillery (-)
2/21st Chemical Co (Smoke/Decon)
2/82nd Military Police Co (+)
2/618th Engineer Co
96th Civil Affairs Battalion (Tactical)
Element/301st Psychological Operations Battalion
Team/49th Public Affairs Det
2 x Companies/Area Teams (Free Iraqi Forces)
TF 1-82nd Aviation (-)
A/1-82nd Aviation (+) (OH-58D)
A/1-17th Cavalry (OH-58D)
1st Brigade, 101st Abn Div (OPCON)
HHC/1st Brigade (-), 101st Abn Div
1-327th Infantry
3-327th Infantry (Attached)
2-320th Field Artillery (155T) (DS)
A/326th Engineer Battalion
Team 1/275th Ordnance Detachment (Explosive Ordnance Disposal)
A/2-44th Air Defense Artillery
2/2/SENT/HHB/2-44th Air Defense Artillery
A/311th Military Intelligence Battalion (Combat Electronic Warfare and Intelligence) (-)
Analysis and Control Team-E/A/311th Military Intelligence Bn
Ground Surveillance Systems Platoon/A/311th Military Intelligence Bn (+)
Team 1/6/D/311th Military Intelligence Bn (PPS-5D)
Team 6/6/D/311th Military Intelligence Bn (IREMBASS)
3/Collection and Jamming/D/311th Military Intelligence Bn
Ground Surveillance Systems Team 1/D/311th Military Intelligence Bn
Ground Surveillance Systems Team 6/D/311th Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team 1/4/D/311th Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team 1/A/311th Military Intelligence Bn
Tactical HUMINT Team 2/A/311th Military Intelligence Bn
Retransmission Team 1/D/311th Military Intelligence Bn
426th Forward Support Battalion
274th Forward Support Team
Team/1/50th Medical Co (Air Ambulance)
Water Team/801st Main Support Bn
1/63rd Chemical Co (Smoke)
Tactical Air Control Party/19th Air Support Operations Squadron (-) (USAF)
Force Entry Switch/A/501st Signal Battalion
Small Extension Node/A/501st Signal Battalion
Tactical PSYOP Detachment 1070/318th Psychological Operations Co
Team 4/B/431st Civil Affairs Battalion
Free Iraqi Forces/4/Team/B/431st Civil Affairs Bn
82nd Division Support Command (DISCOM)
HHC/82nd Division Support Command (-)
782nd Main Support Battalion (-)
1/1/108th Military Police Co (Combat Support)
Platoon/8th Ordnance Co (Palletized Load System Ammo)
330th Movement Control Battalion
592nd Movement Control Team (Division Support)
Materiel Management Section/2nd Support Center
82nd Personnel Services Battalion (DS)
C/82nd Soldier Support Battalion
313th Military Intelligence Battalion (-)
D/313th Military Intelligence Bn
E/313th Military Intelligence Bn (Long Range Surveillance Detachment) (-)
307th Engineer Battalion (-)
618th Engineer Co (Light Equipment) (-)
82nd Signal Battalion (-)
HHC/82nd Signal Bn (-)
HHB/319th Field Artillery (-)
HHB/3-4th Air Defense Artillery (-)
D/21st Chemical Co (Smoke/Decon)
82nd Military Police Co (-)
301st Psychological Operations Battalion (-)
49th Public Affairs Detachment (-) (OPCON)
82nd Finance Det (DS)
102nd Military History Det (TACON)
14th Air Support Operations Squadron (-) (USAF)
Staff Weather Officer/18th Weather Squadron (USAF)
Operating Location-S/621st Air Mobility Operations Group (USAF)
11th Attack Helicopter Regiment (OPCON)
HHT/11th AHR
2-6th Cavalry (AH-64D)
6-6th Cavalry (AH-64D)
1-227th Aviation (AH-64D), 1st Cavalry Division (Attached)
5-158th Aviation (-) (UH-60)
A/7-159th Aviation (+) (AVIM) (DS)
B/864th Engineer Battalion (Combat Heavy)
Team/55th Signal Visual Information Co (Combat Camera)
Small Extension Node B32/Element/22nd Signal Brigade
Detachment 3/4th Air Support Operations Group (USAF)
633rd Movement Control Team (DS)
Team A/1-66th Armor (BALAD Force Protection) (From 4th ID)
HQ/A/1-66th Armor
2/B/1-8th Infantry
2/A/1-66th Armor
2/B/4th Engineer Battalion
12th Aviation Brigade (OPCON)
HHC/12th Aviation Bde
TF 5-158th Aviation (Command Aviation) (-)
B/158th Aviation (UH-60)
B/159th Aviation (CH-47)
F/159th Aviation (CH-47)
A/5-159th Aviation (CH-47) (-)
3-58th Aviation (Air Traffic Service) (-)
HHC/3-58th Aviation
D/3-58th Aviation
F/3-58th Aviation
2 x Aircraft/1-214th Aviation (CH-47) (-) (Attached)
F/106th Aviation (CH-47)
B/7-159th Aviation (-) (AVIM) (DS)
Elements/4th Air Support Operations Group (-) (USAF)
Small Extension Node B61/Element/22nd Signal Brigade
Small Extension Node B76/Element/22nd Signal Brigade
2nd Armored Cavalry Regiment (Light) (-)
HHT/2nd Armored Cavalry Regiment
1st Squadron, 2nd Armored Cavalry Regiment (-) (Reception, Staging, Onward Movement, and Integration in Kuwait)
2nd Squadron, 2nd Armored Cavalry Regiment
84th Engineer Co
D/51st Signal Battalion (Contingency Support)
DS Det/B/411th Civil Affairs Battalion
Tactical PSYOP Det/361 Psychological Operations Co
Personnel Det/A/18th Personnel Services Battalion
1/449th Adjutant General Co (Postal)
3rd Squadron, 2nd Armored Cavalry Regiment (-) (Reception, Staging, Onward
Movement, and Integration in Kuwait)
Support Squadron, 2nd Armored Cavalry Regiment (-) (Reception, Staging, Onward
Movement, and Integration in Kuwait)
3rd Armored Cavalry Regiment
2-5th Field Artillery (155 SP), 212th Field Artillery Brigade (Attached) (Force Field Artillery Headquarters)
89th Chemical Co (Smoke/Decon/Recon)
C/16th Signal Battalion (-)
Element/313th Signal Co
54th Engineer Battalion (Corps Mech) (- Company C with 3rd Infantry Division Engineers)
43rd Engineer Co (Combat)
248th Engineer Co (Combat Heavy)
66th Military Intelligence Co (Combat Electronic Warfare and Intelligence)
Tactical PSYOP Detachment (Loud Speaker)/361st Tac Psychological Operations Co
A/411th Civil Affairs Battalion
DS Det/490th Civil Affairs Battalion
Support Squadron/3rd Armored Cavalry Regiment
Medical Troop/Support Squadron /3rd Armored Cavalry Regiment
Maintenance Troop/Support Squadron/3rd Armored Cavalry Regiment
Supply and Transport Troop/Support Squadron/3rd Armored Cavalry Regiment
4/502nd Personnel Service Detachment
3/912th Adjutant General Co (Postal)
4 x CH-47/12th Aviation Brigade
6 x UH-60 Medical Evacuation Aircraft/30th Medical Brigade
1 x TSC-85 TACSAT Terminal (OPCON)
1 x TSC-93C TACSAT Terminal (OPCON)
Element/13th Air Support Operations Squadron (-) (USAF)
V Corps Artillery
HHB (-)/V Corps Artillery
Small Extension Node/C/501st Signal Battalion
17th Field Artillery Brigade (GS to V Corps) (Force Field Artillery HQ for 3 ACR)
HHB/17th Field Artillery Bde
1-12th Field Artillery (MLRS)
3-18th Field Artillery (155SP)
5-3rd Field Artillery (MLRS)
41st Field Artillery Brigade (GS to V Corps) (GSR 101 DIVARTY)
HHB/41st Field Artillery Bde
2-18th Field Artillery (MLRS), 212th Field Artillery Brigade (Attached)
1-27th Field Artillery (MLRS)
234th Field Artillery Detachment (Target Acquisition) (2 x Q37)
214th Field Artillery Brigade (GSR 3rd ID DIVARTY)
HHB/214th Field Artillery
2-4th Field Artillery (MLRS) (Attached)
2nd Field Artillery Detachment (Target Acquisition) (2 x Q37)
L/3/2nd Armored Cavalry Regiment (Light)
Rapid Equipping Force
31st Air Defense Artillery Brigade (-) (OPCON)
HHB/31st Air Defense Artillery Bde
5-52nd Air Defense Artillery (Patriot) (-)
HHB/5-52nd Air Defense Artillery
A/5-52nd Air Defense Artillery
B/5-52nd Air Defense Artillery
E/5-52nd Air Defense Artillery
507th Maintenance Co (Missile)
6-52nd Air Defense Artillery (Patriot) (-)
HHB/6-52nd Air Defense Artillery
A/6-52nd Air Defense Artillery
B/6-52nd Air Defense Artillery
D/6-52nd Air Defense Artillery
E/6-52nd Air Defense Artillery
549th Maintenance Co (Missile)
C/3-124th Infantry (Attached)
578th Signal Co (Range Extension) (Attached)
C/17th Signal Battalion (Mobile Subscriber Equipment) (-) (Attached)
130th Engineer Brigade
HHC/130th Engineer Bde
Small Extension Node A62/C/32nd Signal Battalion
Small Extension Node A76/C/32nd Signal Battalion
A/94th Engineer Battalion (Combat Heavy) (-)
52nd Engineer Battalion (Combat Heavy) (-)
122nd Engineer Battalion (Corps Wheeled) (-)
168th Engineer Group (Construction)
864th Engineer Battalion (-) (Combat Heavy)
HSC/864th Engineer Bn
A/864th Engineer Bn (Combat Heavy)
C/890th Engineer Bn (Combat Heavy)
38th Engineer Co (Medium Girder Bridge) (Attached)
320th Engineer Co (Topographic) (-) (Attached)
642nd Engineer Co (Combat Support Equip) (Attached)
475th Engineer Team (Fire Fighting)
565th Engineer Battalion (Provisional)
HHD/565th Engineer Bn
74th Engineer Co (Multirole Bridge Co) (Attached)
502nd Engineer Co (Assault Float Bridge) (Attached)
814th Engineer Co (Medium Ribbon Bridge) (Attached)
C/70th Engineer Bn (Combat Mech), 3rd Brigade, 1st Armored Division
317th Maintenance Support Team
544th Engineer Team (Light Weight Diving) (Attached)
77th Maintenance Support Team
74th Engineer Team (Light Weight Diving) (Attached)
142nd Engineer Battalion (Combat Heavy) (-)
489th Engineer Battalion (Corps Mech)
HHD/439th Engineer Battalion (Engineer Headquarters)
Facilities Engineer Detachment B (-) (OPCON)
2 x D9 Bulldozers
205th Military Intelligence Brigade (-)
HHC/205th Military Intelligence Bde
302nd Military Intelligence Battalion (Operations) (+)
A/325th Military Intelligence Bn (Counterintelligence/Interrogation/Exploitation)
15th Military Intelligence Battalion (Aerial Exploitation) (-)
HHC/15th Military Intelligence Bn
165th Military Intelligence Battalion (Tactical Exploitation) (-)
B/15th Military Intelligence Bn (-) (Ground Control Station) (OPCON)
B/141st Military Intelligence Bn (Linguist) (-) (Attached)
223rd Military Intelligence Battalion (Linguist) (C2 and HUMINT) (CA National Guard) (-)
2 x Sensitive Site Exploitation/Sensitive Site Teams (Attached)
224th Military Intelligence Battalion (Unmanned Aerial Vehicle) (- Company
B with 513th Military Intelligence Brigade (OPCON)
325th Military Intelligence Battalion (-) (Rear CI/HUMINT Ops)
HHC/325th Military Intelligence Bn
B/325th Military Intelligence Bn (CI/HUMINT)
519th Military Intelligence Battalion (Tactical Exploitation) (-)
HHSC/519th Military Intelligence Bn
A/519th Military Intelligence Bn (Attached)
F/519th Military Intelligence Bn
A/223rd Military Intelligence Bn (Linguist)
356th Military Intelligence Co (Linguist)
2/D/165th Military Intelligence Bn (Counterintelligence)
18th Military Police Brigade
HHC/18th Military Police Bde
211th Military Police Battalion (Guard)
HHD/211th Military Police Bn
135th Military Police Co (Combat Support)
143rd Military Police Co (Combat Support)
307th Military Police Co (Combat Support)
323rd Military Police Co (Combat Support)
855th Military Police Co (Combat Support)
1139th Military Police Co (Combat Support)
503rd Military Police Battalion (Attached)
HHD/503rd Military Police Bn
65th Military Police Co (Combat Support)
94th Military Police Co (Combat Support)
108th Military Police Co (Combat Support) (- one squad from 1st Platoon with 82nd DISCOM)
519th Military Police Battalion (Attached)
HHD/519th Military Police Co
204th Military Police Co (Combat Support)
233rd Military Police Co (Combat Support)
549th Military Police Co (Combat Support)
51st Military Police Detachment (Law and Order)
30th Military Police Detachment (Criminal Investigation)
709th Military Police Battalion (OPCON)
HHD/709th Military Police Bn
527th Military Police Co (Combat Support) (Attached)
551st Military Police Co (Combat Support) (OPCON)
1166th Military Police Co (Combat Support)
720th Military Police Battalion
HHD/720th Military Police Bn
64th Military Police Co (Combat Support) (Attached)
401st Military Police Co (Combat Support) (Attached)
411th Military Police Co (Combat Support) (Attached)
511th Military Police Co (Combat Support) (Attached)
615th Military Police Co (Combat Support) (Attached)
855th Military Police Co (Combat Support)
Det/178th Military Police Co (Narcotics Dog Team)
Det/178th Military Police Co (Bomb Dog Team)
156th Military Police Detachment (Law and Order)
Tactical PSYOP Det/362nd Tactical Psychological Operations Co (TACON)
22nd Signal Brigade (OPCON)
HHC (-)/22nd Signal Bde
17th Signal Battalion (Corps Mobile Subscriber Equipment Area Support) (-
Company C with 31st Air Defense Artillery Brigade)
32nd Signal Battalion (-) (Corps Mobile Subscriber Equipment Area Support)
440th Signal Battalion (Corps Mobile Subscriber Equipment Area Support)
982nd Signal Visual Information Co (Combat Camera) (-)
B/63rd Signal Battalion (-) (OPCON)
44th Signal Battalion (Theater Tactical) (-)
HHC/44th Signal Bn
A/44th Signal Bn (Command Support)
C/44th Signal Bn (Minor Unit Support)
51st Signal Battalion (Contingency Support) (-)
HHC(-)/51st Signal Bn
A (-)/51st Signal Bn
C/50th Signal Bn
514th Signal Co (TACSAT/TROPO) (-)

_________________
Ciasteczko po prostu mi się należy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 2 grudnia 2008, 19:40 
Shosa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 17 listopada 2006, 13:36
Posty: 1020
Lokalizacja: Warszawa
Czesc 3

V Corps Rear Detachment (Kuwait)
82nd Support Detachment (Corps Rear Area Operations Center)
A/2-124th Infantry
B/2-124th Infantry
Corps Liaison Teams
V Corps RSOI Cell (with LNOs)
19th Area Support Group (Provisional) (Camp C2)
3rd ID Rear Detachment (Camp NEW YORK)
4th ID Rear Detachment (Camp PENNSYLVANIA)
1st Cavalry Div Rear Detachment
101st Airborne Div Rear Detachment (Camp PENNSYLVANIA)
1st Armored Div Rear Detachment
11th Attack Helicopter Regiment Rear Detachment (Camp UDARI)
12th Aviation Brigade Rear Detachment (Camps UDARI/VICTORY)
3rd Armored Cavalry Regiment Rear Detachment (Camp UDARI)
V Corps Artillery Rear Detachment
31st Air Defense Artillery Brigade Rear Detachment (Camp VIRGINIA)
2nd Chemical Battalion Rear Detachment
450th Chemical Battalion Rear Detachment (Camp VIRGINIA)
130th Engineer Brigade Rear Detachment
205th Military Intelligence Brigade (Camp VIRGINIA)
18th Military Police Brigade Rear Detachment (Camp VIRGINIA)
22nd Signal Brigade Rear Detachment (Camp VIRGINIA)
308th Civil Affairs Brigade Rear Detachment (Camp VIRGINIA)
9th Psychological Operations Battalion Rear Detachment (Camp VIRGINIA)
3rd Corps Support Command Rear Detachment (Camps VIRGINIA/VICTORY)
18th Soldier Support Group Rear Detachment
30th Medical Brigade Rear Detachment (Camp VIRGINIA)
19th Support Center Rear Detachment
205th Finance Battalion (Camp VIRGINIA)
18th Soldier Support Group
HHD/18th Soldier Support Group
90th Personnel Support Battalion
90th Adjutant General Co (Postal HQ) (-)
2/342nd Postal Service Platoon
3/342nd Postal Service Platoon
3/312th Postal Operations Platoon
4/23rd Postal Operations Platoon
4/129th Postal Operations Platoon
24th Personnel Support Battalion
129th Adjutant General Co (Postal) (-)
546th Personnel Support Battalion (Attached)
341st Adjutant General Co (Postal HQ)
1/341st Postal Service Platoon
2/341st Postal Service Platoon
4/90th Postal Service Platoon
454th Replacement Co (Attached)
208th Finance Battalion
76th Adjutant General Band
3rd Ordnance Battalion (Explosive Ordnance Disposal) (DS from 52nd Ordnance Group)
HHD/3rd Ordnance Bn
18th Ordnance Co (Explosive Ordnance Disposal)
759th Ordnance Co (Explosive Ordnance Disposal) (OPCON)
761st Ordnance Co (Explosive Ordnance Disposal)
787th Ordnance Co (Explosive Ordnance Disposal) (OPCON)
3rd Corps Support Command (COSCOM) (OPCON)
HHC/Special Troops Battalion/3rd Corps Support Command
Civil Affairs Tactical Planning Team/308th Civil Affairs Battalion
Det/308th Civil Affairs Battalion
19th Support Center (Materiel Management)
44th Support Center (Rear Area Operations Center)
27th Movement Control Battalion
HHC/27th MCB
2nd Transportation Co (Heavy Equipment Transporter)
27th Transportation Co (Attached)
383rd Movement Control Team (Attached)
619th Movement Control Team (Airfield Opening)
635th Movement Control Team (Regulating)
1032nd Transportation Co (Medium Truck 20-foot Container)
801st Corps Support Battalion
24th Corps Support Group (DS to 3rd Infantry Division)
HHC/24th Corps Support Group
258th Rear Area Operations Center (Corps)
258th Movement Control Team (Area)
51st Movement Control Detachment (Division Support)
Det/129th Adjutant General Co (Postal)
3rd Solider Support Battalion (-) (DS)
87th Corps Support Battalion
HHD/87th Corps Support Bn
24th Ordnance Co (Modular Ammo Palletized Load System) (-)
59th Quartermaster Co (Petroleum Supply) (OPCON)
102nd Quartermaster Co (Petroleum Supply)
226th Quartermaster Co (-) (Supply)
348th Transportation Co (-) (Petroleum Oil Lubricants) (OPCON)
529th Ordnance Co (Modular Ammo Palletized Load System)
632nd Maintenance Co (Non-divisional DS)
1207th Transportation Co (Medium Truck)
Team 2/54th Quartermaster Co (Mortuary Affairs)
16th Corps Support Group (Initially Rear CSG) (O/O DS to 1st Armored Division)
HHC/16th Corps Support Group
317th Support Center (Rear Area Operations Center)
Materiel Management Team 2/19th Support Center
626th Movement Control Team (Area Support)
26th Quartermaster Co (Supply)
685th Transportation Co (Medium Truck)
316th Quartermaster Co (Water Supply)
13th Corps Support Battalion
HHD/13th Corps Support Bn
317th Maintenance Co (Non-divisional DS)
512th Quartermaster Co (Water Supply) (Attached)
205th Quartermaster Team (Water Purification)
547th Transportation Co (Light/Medium Truck)
730th Quartermaster Co (Supply)
205th Quartermaster Team (Water Purification) (Attached)
274th Movement Control Team (Regulating)
181st Transportation Battalion
HHD/181st Transportation Bn
40th Transportation Co (Medium Truck 5K)
212th Transportation Co (Palletized Load System)
296th Transportation Co (Petroleum Oil Lubricants) (OPCON)
377th Transportation Co (Heavy Equipment Transporter)
418th Transportation Co (Medium Truck 5K)
515th Transportation Co (Medium Truck 5K POL)
485th Corps Support Battalion
HHD/Corps Support Bn
26th Quartermaster Co (Supply)
101st Corps Support Group (DS to 101st Airborne Division)
HHC/101st Corps Support Group
Materiel Management Team 2/2nd Support Center
41st Support Center (Rear Area Operations Center)
561st Corps Support Battalion
HHC/561st Corps Support Bn
102nd Quartermaster Co (Petroleum Oil Lubricants Supply)
196th Transportation Co (Palletized Load System)
253rd Transportation Co (Light/Medium Truck)
372nd Transportation Co (Light/Medium Truck)
548th Transportation Co (Light/Medium Truck)
851st Quartermaster Co (Supply)
Team/196th Quartermaster Det (ROWPU) (-)
548th Corps Support Battalion
HHD/548th Corps Support Bn
137th Quartermaster Co (Field Service)
349th Quartermaster Co (Supply)
546th Transportation Co (Light/Medium Truck)
581st Quartermaster Co (Supply) (DS)
584th Maintenance Co (Non-divisional DS)
588th Maintenance Co (DS)
811th Transportation Co (MOADS Palletized Load System)
494th Transportation Co (Light/Medium Truck) (-)
142nd Corps Support Battalion (DS to 3rd Armored Cavalry Regiment)
HHD/142nd Corps Support Bn
251st Support Center (Rear Area Operations Center)
209th Quartermaster Co (Supply) (DS)
602nd Maintenance Co (Non-divisional DS)
603rd Transportation Co (Palletized Load System)
733rd Transportation Co (Palletized Load System)
812th Quartermaster Co (Supply)
2632nd Transportation Co (Light/Medium Truck)
1 x TSC-85 TACSAT Terminal (OPCON)
1 x TSC-93C TACSAT Terminal (OPCON)
7th Corps Support Group (Rear CSG)
HHC/7th Corps Support Group
309th Support Center (Rear Area Operations Center)
71st Corps Support Battalion
HHD/71st Corps Support Bn
147th Maintenance Co (Non-divisional DS)
227th Quartermaster Co (Supply)
240th Quartermaster Co (Supply) (Attached)
634th Movement Control Team (Division Support)
19th Ordnance Battalion (Maintenance) (Attached)
HHC/19th Ordnance Bn (Maintenance)
58th Maintenance Co (GS)
71st Maintenance Co (Missile)
418th Quartermaster Battalion (Petroleum Oil Lubricants Supply)
HHC/418th Quartermaster Bn
59th Quartermaster Co (Petroleum Oil Lubricants Supply)
233rd Quartermaster Co (Petroleum Oil Lubricants Supply)
277th Quartermaster Co (Petroleum Oil Lubricants Supply)
528th Quartermaster Co (Petroleum Oil Lubricants Supply)
371st Corps Support Group
HHC/371st Corps Support Group
HHD/37th TRANSCOM (Transportation Control Element)
Forward Support Co Logistics Assistance Office
157th Quartermaster Co (Field Service)
811th Ordnance Co (Modular Ammo)
321st Ordnance Battalion (DS/GS Ammo)
HHD/321st Ordnance Bn
24th Transportation Co (Ammo Palletized Load System) (Attached)
77th Maintenance Co (Attached)
163rd Ordnance Co (Modular Ammo)
345th Corps Support Battalion (Attached)
HHD/345th Corps Support Bn
217th Transportation Co (Heavy Equipment Transporter) (Attached)
377th Transportation Co (Heavy Equipment Transporter)
428th Quartermaster Co (DS Supply)
1058th Transportation Co (Light/Medium Truck)
1086th Transportation Co (Palletized Load System)
1087th Transportation Co (Light/Medium Truck)
1123rd Transportation Co (Light/Medium Truck)
1245th Transportation Co (Palletized Load System) (Attached)
22nd Transportation Det (Trailer Transfer)
548th Corps Support Battalion (Attached)
HHD/548th Corps Support Bn
51st Transportation Co (Medium Truck Palletized Load System) (Attached)
396th Transportation Co (Medium Truck Palletized Load System) (-) (Attached)
627th Movement Control Team (Area) (Attached)
692nd Corps Support Battalion (Water) (Attached)
HHC/692nd Corps Support Bn
288th Quartermaster Co (GS Water Supply)
196TH Quartermaster Detachment (Water Purification) (-)
326th Quartermaster Detachment (Water Purification)
406th Transportation Detachment (Trailer Transfer) (Attached)
64th Corps Support Group (DS to 4th Infantry Division)
HHD/64th Corps Support Group
130th Support Center (Rear Area Operations Center)
345th Support Center (Rear Area Operations Center)
458th Movement Control Team (Port Opening)
535th Movement Control Team (Area)
588th Movement Control Team (Area)
28th Personnel Services Battalion
544th Corps Support Battalion
HHC/544th Corps Support Bn
263rd Maintenance Co (Non-Divisional DS)
289th Quartermaster Co (GS Supply) (-)
300th Quartermaster Co (Supply) (DS)
541st Transportation Co (Petroleum Oil Lubricants 5K)
664th Ordnance Co (MOADS)
1460th Transportation Co (Palletized Load System)
62nd Quartermaster Co (-) (Water Teams)
Team/54th Quartermaster Co (Mortuary Affairs)
553rd Corps Support Battalion
HHC/553rd Corps Support Bn
282nd Quartermaster Co (Supply) (DS)
442nd Quartermaster Co (Field Services)
991st Transportation Co (Palletized Load System)
705th Transportation Co (Medium Truck 7.5K)
743rd Maintenance Co (Non-divisional DS)
1404th Transportation Co (Palletized Load System)
180th Transportation Battalion
HHD/180th Transportation Bn
2nd Transportation Co (Heavy Equipment Transporter)
11th Transportation Co (Heavy Equipment Transporter)
287th Transportation Co (Heavy Equipment Transporter)
401st Transportation Co (Medium Truck Palletized Load System)
430th Quartermaster Co (Field Service)
475th Quartermaster Co (Petroleum Oil Lubricants Supply)
596th Maintenance Co (Non-divisional DS)
600th Transportation Det (Trailer Transfer Point)
656th Transportation Co (Petroleum Oil Lubricants 5K)
751st Quartermaster Company (DS/GS Supply)
1229th Transportation Co (Light/Medium Truck)
2133rd Transportation Co (Medium Truck)
30th Medical Brigade
HHC/30th Medical Bde
28th Combat Support Hospital (Attached)
160th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
274th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
934th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
36th Medical Battalion (Evacuation) (Attached)
HHD/36th Medical Battalion
82nd Medical Co (Air Ambulance) (Attached)
159th Medical Co (Air Ambulance)
507th Medical Co (Air Ambulance) (Attached) (OPCON)
565th Medical Co (Ground Ambulance) (Attached)
61st Medical Battalion (Area Support) (-)
HHD/61st Area Support Medical Bn (-)
546th Medical Co (Area Support) (Attached)
581st Medical Co (Attached)
549th Medical Co (Area Support) (Attached)
591st Medical Logistics Co (Attached)
93rd Medical Battalion (Dental) (-)
HHD/93rd Medical Bn (Dental) (-)
113th Medical Co (Combat Stress Control)
257th Medical Co (Area Support Dental Services)
502nd Medical Co (Area Support Dental Services)
561st Medical Co (Area Support Dental Services)
673rd Medical Co (Area Support Dental Services)
21st Medical Detachment (Veterinary Services)
43rd Medical Detachment (Veterinary Services) (OPCON)
72nd Medical Detachment (Veterinary Services)
218th Medical Detachment (Veterinary Services) (Attached)
248th Medical Detachment (Veterinary Services)
255th Medical Detachment (Preventative Medicine Entomology) (Attached)
2 x Teams/787th Medical Detachment (Preventative Medicine Sanitation) (OPCON)
212th Mobile Army Surgical Hospital
1st Medical Detachment (Forward Surgical Team)
254th Medical Detachment (Combat Stress Control)
624th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
628th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
912th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
936th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
1st Medical Brigade (Attached)
HHD/1st Medical Bde
21st Combat Support Hospital (Corps) (Attached)
56th Medical Battalion (Evacuation)
HHD/57th Medical Bn
57th Medical Co (Air Ambulance)
296th Medical Co (Ground Ambulance)
484th Medical Co (Logistics)
571st Medical Co (Air Ambulance) (- Forward Support MEDEVAC Teams)
690th Medical Co (Ground Ambulance) (DS)
708th Medical Co (Ground Ambulance)
883rd Medical Co (Combat Stress Control) (Attached)
14th Medical Detachment (Preventative Medicine Sanitation)
85th Medical Detachment (Combat Stress Control) (Attached)
223rd Medical Detachment (Preventative Medicine) (OPCON)
528th Medical Detachment (Combat Stress Control)
714th Medical Detachment (Preventative Medicine Entomology) (OPCON)
2 x Combat Stress Fitness (Restoration) Team (OPCON)
111th Medical Battalion (Area Support)
546th Medical Co (Area Support)
549th Medical Co (Area Support)
581st Medical Co (Area Support)
62nd Medical Brigade
HHC/62nd Medical Bde
10th Combat Support Hospital (Corps)
240th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
915th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
109th Medical Battalion (Area Support)
421st Medical Battalion (Evacuation)
HHD/421st Medical Bn
54th Medical Co (Air Ambulance)
514th Medical Co (Ground Ambulance)
61st Medical Detachment (Preventative Medicine)
98th Medical Detachment (Combat Stress Control)
200th Medical Detachment (Preventative Medicine Sanitation)
792nd Medical Detachment (Preventative Medicine Sanitation)
945th Medical Detachment (Forward Surgical Team)
172nd Medical Battalion (Logistics Forward) (-) (OPCON)
482nd Medical Co (Logistics)
551st Medical Det (Logistics) (-)
320th Expeditionary Aeromedical Evacuation Squadron Aeromedical Evacuation Liaison Team (DS) (USAF)
320th EAES Mobile Aeromedical Staging Facility (DS) (USAF)

377th Theater Support Command (-) (OPCON)

HHC/377th Theater Support Command
321st Materiel Management Center (-) (OPCON)
Civil Affairs Tactical Planning Team/A/354th Civil Affairs Brigade (OPCON)
Civil Affairs Tactical Planning Team/414th Civil Affairs Battalion (General Purpose)
105th Chaplain Detachment
Army Materiel Command Logistics Support Element (AMC LSE) Southwest Asia (OPCON)
AMC LSE SWA HHC (-)
AMC Combat Equipment Battalion - QATAR
AMC Combat Equipment Battalion - KUWAIT
AMC Combat Equipment Battalion (Provisional) - ARIFJAN
AMC Logistics Support Element FWD - UZ / KZ
AMC Logistics Support Element FWD - BAGRAM
AMC Logistics Support Element FWD - QANDAHAR
AMC Logistics Support Element FWD - KABAL
AMC Logistics Support Element FWD - SHAMSI
AMC Logistics Support Element FWD - DJIBOUTI
AMC Logistics Support Element FWD 2/6th Cavalry AL AS SALEM
AMC Logistics Assistance Office - SAUDI ARABIA
AMC Logistics Assistance Office - KUWAIT
1109th Aviation Certification Repair Activity Depot (AVCRAD)
Element/Defense Logistics Agency (-) (OPCON)
1 x Forward Support MEDEVAC Team (3 x UH-60) (Attached)
3rd Personnel Command (PERSCOM) (OPCON)
105th Personnel Services Battalion (Jordan)
721st Postal Company HQs
4/721st Adjutant General Co (Postal)
806th Postal Co (-)
1/806th Postal Co
2/806th Postal Co
149th Personnel Services Battalion
349th Personnel Services Detachment
444th Personnel Services Battalion (OPCON)
678th Personnel Services Battalion (-)
1/413th Adjutant General Co (Postal)
1/554th Adjutant General Co (Postal)
2/678th Adjutant General Co (Postal)
3/834th Adjutant General Co (Postal)
461st Personnel Services Battalion (-)
324th Personnel Replacement Battalion
B/18th Adjutant General Co (Postal)
813th Personnel Replacement Co
814th Personnel Replacement Co
755th Adjutant General Co (Postal)
83rd Chemical Battalion
7th Chemical Co (Biological Detection and Identification System) (- 1st and 5th Platoons with 450th Chemical Battalion)
68th Chemical Co (Heavy), 1st Cavalry Division (OPCON) (- 6th Platoon with 371st Chemical Battalion)
172nd Chemical Co (Smoke)
181st Chemical Co (Attached)
310th Chemical Co (Biological Detection and Identification System) (-)
220th Military Police Brigade (-) (OPCON)
1-124th Infantry (-)
HHC/1-124th Infantry
1-152nd Infantry (+ FIST teams from 76th Separate Infantry Brigade)
1-162nd Infantry (-)
1-293rd Infantry (- D Company TACON to 143rd TRANSCOM)
HHC/1-293rd Infantry
A/1-293rd Infantry (- 3rd Platoon attached to 11th ADA Brigade)
B/1-293rd Infantry
C/1-293rd Infantry
3-124th Infantry (-)
HHC/3-124th Infantry
A/3-124th Infantry
118th Military Police Battalion
HHD/118th Military Police Bn
115th Military Police Co (Combat Support)
119th Military Police Co (Combat Support)
363rd Military Police Co (Combat Support)
933rd Military Police Co (Combat Support)
1166th Military Police Co (Combat Support)
438th Military Police Detachment (Law & Order)
40th Military Police Detachment (Criminal Investigation)
34th Military Police Detachment (Law Enforcement)
500th Military Police Detachment (Law Enforcement)
Law Enforcement Activity
Tactical Psychological Operations Detachment 1540
304th Military Police Battalion (Internment and Resettlement)
HHD/304th Military Police Bn
229th Military Police Co (Combat Support)
1138th Military Police Co (Guard)
504th Military Police Battalion
HHD/504th Military Police Bn
170th Military Police Co (Combat Support)
2/410th Military Police Co (Combat Support)
300th Military Police Co (Combat Support) (-)
302nd Military Police Co (Combat Support)
607th Military Police Battalion
HHD/607th Military Police Bn
220th Military Police Co (Combat Support)
340th Military Police Co (Combat Support) (Attached)
800th Military Police Brigade (Internment and Resettlement) (OPCON)
HHC/800th Military Police Brigade
115th Military Police Battalion (Enemy Prisoner of War/Counterintelligence)
HHD/115th Military Police Bn
186th Military Police Co (Combat Support) (+)
812th Military Police Co (Combat Support)
814th Military Police Co (Guard)
320th Military Police Battalion (Enemy Prisoner of War/Counterintelligence) (Attached)
HHD/320th Military Police Bn
211th Military Police Co (Guard)
314th Military Police Co (Guard)
447th Military Police Co (Guard)
47th Military Police Team (Dog Team)
381st Military Police Detachment (Enemy Prisoner of War/Counterintel Liaison)
400th Military Police Battalion (Internment and Resettlement)
HHC/400th Military Police Bn
373rd Military Police Detachment (Internment and Resettlement Processing)
379th Military Police Detachment (Internment and Resettlement Processing)
530th Military Police Battalion (Internment and Resettlement)
HHD/530th Military Police Bn
649th Military Police Co (Combat Support)
670th Military Police Co (Combat Support)
336th Military Police Detachment (Internment and Resettlement Processing)
724th Military Police Battalion (Internment and Resettlement) (OPCON)
HHD/724th Military Police Bn
267th Military Police Co (Combat Support) (OPCON)
223rd Military Police Co (Combat Support) (OPCON)
822nd Military Police Co (Guard) (OPCON)
395th Military Police Detachment (Internment and Resettlement Processing)
744th Military Police Battalion (Enemy Prisoner of War/Counterintelligence) (Attached)
HHD/744th Military Police Bn
79th Military Police Co (Combat Support)
320th Military Police Co (Combat Support)
377th Military Police Detachment (Internment and Resettlement Processing)
346rd JAG Det (Brigade Liaison)
381st JAG Det (Brigade Liaison)
B/13th Psychological Operations Battalion (OPCON)
304th Civil Affairs Brigade (-)
HHC/304th Civil Affairs Bde
414th Civil Affairs Battalion (OPCON)
486th Civil Affairs Battalion (-) OPCON)
Civil Affairs Tactical Planning Team/486th Civil Affairs Bn
Displaced Civilian Team/486th Civil Affairs Bn
38th Ordnance Group (Ammunition)
HHC/38th Ordnance Group
802nd Ordnance Co (Medium Lift Ammo) (+)
Platoon/60th Ordnance Co (Heavy Lift Ammo)
Platoon/63rd Ordnance Co (Medium Lift Ammo) (OPCON)
226th Maintenance Co (DS) (Attached)
52nd Ordnance Group (Explosive Ordnance Demolition) (-) (OPCON)
79th Ordnance Battalion (Explosive Ordnance Disposal) (DS)
HHD/79th Ordnance Battalion
38th Ordnance Co (Explosive Ordnance Disposal) (GS)
47th Ordnance Co (Explosive Ordnance Disposal)
725th Ordnance Co (Explosive Ordnance Disposal)
766th Ordnance Co (Explosive Ordnance Disposal) (OPCON)
143rd Transportation Command (TRANSCOM) (OPCON)
757th Transportation Battalion (Rail) (-) (OPCON)
D/1-293rd Infantry (TACON)
3/A/1-293rd Infantry (OPCON)
7th Transportation Group (Attached)
18th Weather Detachment (OPCON) (USAF)
6th Transportation Battalion
HHC/6th Transportation Bn
15th Transportation Co (Medium Truck Palletized Load System) (Attached)
68th Transportation Co (Medium Truck) (Attached)
551st Transportation Co (Cargo Transfer) (OPCON)
478th Transportation Co (Medium Truck Palletized Load System)
89th Transportation Co (-) (Medium Truck) (OPCON)
10th Transportation Terminal Battalion
HHC/10th Transportation Bn
97th Transportation Co (Heavy Boat)
155th Transportation Co (Cargo Transfer)
287th Transportation Co (Heavy Equipment Transporter)
403rd Transportation Co (Cargo Transfer) (-) Turkey
650th Transportation Co (Port Operations Cargo) Turkey
11th Transportation Battalion (Terminal)
HHD (-)/11th Transportation Bn
119th Transportation Co (Terminal Service)
368th Transportation Co (Cargo Transfer)
149th Transportation Detachment (Port Operating Crane)
159th Transportation Detachment (Port Operating Crane) (OPCON)
24th Transportation Battalion (Terminal) (OPCON)
HHC (-)/24th Transportation Bn (Terminal) Kuwait Naval Base
73rd Transportation Co (Floating Craft) (OPCON)
558th Transportation Co (Floating Crane Maintenance)
567th Transportation Co (Cargo Transfer)
824th Transportation Co (-) (OPCON)
1098th Transportation Co (-) (Medium Boat) (OPCON)
169th Transportation Detachment (Port Operations)
492nd Transportation Detachment (Harbor Boat Master)
411th Logistics Supply Vessel Detachment
469th Logistics Supply Vessel Detachment
805th Logistics Supply Vessel Detachment
1099th Logistics Supply Vessel Detachment
106th Transportation Battalion
HHD (-)/106th Transportation Bn
96th Transportation Co (Heavy Equipment Transporter)
126th Transportation Co (Medium Truck Palletized Load System)
233rd Transportation Co (Heavy Equipment Transporter)
513th Transportation Co (Medium Truck 40-foot Container)
594th Transportation Co (Medium Truck)
1454th Transportation Co (Medium Truck Palletized Load System)
109th Transportation Co (Medium Truck) (Attached)
483rd Transportation Detachment (Trailer Transfer)
32nd Transportation Group (Composite)
346th Transportation Battalion (Motor Transport)
HHD/346th Transportation Bn
720th Transportation Co (Medium Truck)
419th Transportation Battalion (Attached)
HHC/419th Transportation Bn
3079th Cargo Distribution Center (Provisional) (Theater Distribution Center) (OPCON)
131st Transportation Co (Medium Truck)
459th Transportation Co (Medium Truck)
719th Transportation Co (Medium Truck)
781st Transportation Co (Medium Truck)
1083rd Transportation Co (Heavy Equipment Transporter)
1128th Transportation Co (Medium Truck) (Attached)
1136th Transportation Co (Medium Truck)
1148th Transportation Co (Medium Truck)
227th Transportation Co (-) (GS)
528th Maintenance Co (-) (Watercraft Maintenance)
195th Transportation Detachment (OPCON) (Arifjan)
257th Transportation Co (Heavy Equipment Transporter)
471st Transportation Detachment (Trailer Transfer) (OPCON)
595th Transportation Detachment (Trailer Transfer)
370th Transportation Co (Medium Truck Palletized Load System) (Pax Only)
Host Nation/Logistics Civilian Augmentation Program
Naval Costal Warfare Group 1 (TACON) (OPCON NAVCENT)
TSV-USAV SPEARHEAD (USA)
LSV 4 (OPCON) (USA)
LSV 6 (OPCON) (USA)
42nd Movement Control Detachment (OPCON) (USA)
3rd Theater Army Movement Center
53rd Movement Control Battalion (Echelon Above Corps) (OPCON)
HHD/53rd Movement Control Bn
152nd Transportation Co (-) (OPCON)
70th Movement Control Team (Area)
94th Movement Control Team (Cargo Documentation)
146th Movement Control Team (Port) (OPCON)
151st Movement Control Team (Area)
152nd Movement Control Team (Area)
171st Movement Control Team (Cargo Regulating)
199th Movement Control Team (Area)
259th Movement Control Team (Cargo Regulating)
319th Movement Control Team (Area Support) (USA)
384th Movement Control Team (Regulating)
394th Movement Control Team (Cargo Documentation) (OPCON)
408th Movement Control Team (Cargo Documentation)
462nd Movement Control Team (Cargo Documentation) (OPCON)
596th Movement Control Team (Cargo Documentation)
576th Movement Control Team (Cargo Regulating)
609th Movement Control Team (Area)
628th Movement Control Detachment (Cargo Documentation)
940th Movement Control Team (Cargo Documentation)
958th Movement Control Team (Cargo Regulating)
80th Movement Control Team (Cargo Documentation) (-) (OPCON)
216th Movement Control Team (Port) (-) (OPCON)
194th Transportation Detachment (Contract Supervision)
436th Movement Control Battalion (Echelon Above Corps) (-)
HHD/436th Movement Control Bn
450th Movement Control Battalion (Echelon Above Corps)
HHD/450th Movement Control Bn
32nd Movement Control Team (Cargo Documentation)
62nd Movement Control Team (Area)
142nd Movement Control Team (Port) (-) (OPCON)
261st Movement Control Team (Cargo Regulating)
265th Movement Control Team (Port)
312th Movement Control Team (Area)
329th Movement Control Team (Airport)
339th Movement Control Team (Cargo Regulating)
399th Movement Control Team (Cargo Regulating)
541st Movement Control Team (Cargo Documentation)
564th Movement Control Team (Cargo Documentation) (OPCON)
602nd Movement Control Team (Cargo Documentation)
650th Movement Control Team (Cargo Documentation)
823rd Movement Control Team (Cargo Regulating)
839th Movement Control Team (Cargo Regulating)
961st Movement Control Team (Area)
969th Movement Control Team (Cargo Regulating)
455th Transportation Detachment (Contract Supervision)
43rd Area Support Group
HHC/43rd Area Support Group
31st Rear Operations Center (-) (OPCON)
541st Maintenance Battalion
18th Corps Support Battalion (DS)
HHD/18th Corps Support Bn
41st Transportation Co (Palletized Load System)
249th Quartermaster Co (Repair Parts) (Attached)
608th Ordnance Co (Modular Ammo) (-)
629th Transportation Co (Medium Truck)
846th Transportation Co (Medium Truck 40-foot Container)
998th Quartermaster Co (Water Purification) (OPCON)
1001st Quartermaster Co (Field Service) (DS) (Attached)
1032nd Transportation Co (Medium Truck)
68th Corps Support Battalion (-)
HHD/68th Corps Support Bn
18th Quartermaster Detachment (Yard Operations)
16th Quartermaster Co (Field Service) (GS) (OPCON)
183rd Maintenance Co (DS) (OPCON)
311th Quartermaster Co (Mortuary Affairs)
827th Quartermaster Co (GS)
887th Quartermaster Co (Heavy GS)
Detachment 4/872nd Maintenance Co (OPCON)
417th Chemical Detachment (Augmentation for 24-hour operations)
541st Maintenance Battalion (Direct Support/General Support)
HHD/541st Maintenance Bn
53rd Quartermaster Co (Petroleum Oil Lubricants Supply)
104th Transportation Co (Medium Truck)
246th Quartermaster Battalion (Mortuary Affairs)
246th Quartermaster Co (Mortuary Affairs)
872nd Ordnance Det (OPCON) (DS)
1014th Quartermaster Co Transportation Co (Medium Truck)
1168th Transportation Co (Light/Medium Truck)
Civil Affairs Tactical Planning Team/414th Civil Affairs Battalion
171st Area Support Group (-) (OPCON)
HHC/171st Area Support Group
352nd Corps Support Battalion
HHD/352nd Corps Support Bn
456th Quartermaster Co (Supply)
849th Quartermaster Co (DS Supply)
889th Quartermaster Co (DS Supply)
2220th Transportation Co (Medium Truck)
Det/31st Rear Operations Center (OPCON)
1208th Quartermaster Platoon (Water Supply)
Facilities Engineer Detachment C (OPCON)
Civil Affairs Tactical Planning Team/486th Civil Affairs Battalion
Displaced Civilian Team/486th Civil Affairs Battalion
Morale Welfare Recreation Team/377th Theater Support Command (-) (OPCON) Oman
Morale Welfare Recreation Team/377th Theater Support Command (-) (OPCON) Turkey
Direct Support Team/486th Civil Affairs Battalion (-)
226th Area Support Group
189th Corps Support Battalion
HHD/189th Corps Support Bn
455th Quartermaster Co (Contract Supervision)
855th Quartermaster Co (DS Field Service)
KUWAIT Area Support Group
Team/31st Support Center (Corps Rear Area Operations Center)
693rd Quartermaster Co (GS Supply) (OPCON)
647th Movement Control Team (Port) (Attached)
49th Quartermaster Group (Petroleum and Water) (-) (OPCON)
HHC/49th Quartermaster Group
809th Quartermaster Detachment (Petroleum Liaison Team)
240th Quartermaster Battalion (Pipe and Terminal Operations) (-)
19th Quartermaster Co (Terminal/Pipeline Operating)
109th Quartermaster Co (Terminal/Pipeline Operating) (OPCON)
267th Quartermaster Co (Pipeline Operations) (OPCON)
952nd Quartermaster Co (Pipeline and Terminal Operations) (Attached)
260th Quartermaster Battalion (-) Lab
260th Quartermaster Battalion (Petroleum Oil Lubricants Supply) (Attached)
HHD/260th Quartermaster Bn
79th Quartermaster Co (Water Supply) (Attached)
267th Quartermaster Team (Water Purification)
238th Transportation Co (Petroleum Oil Lubricants) (Medium Truck)
281st Transportation Co (Petroleum Oil Lubricants) (Medium Truck 5K)
325th Transportation Co (Petroleum Oil Lubricants) (Medium Truck 5K)
773rd Transportation Co (Petroleum Oil Lubricants) (Medium Truck 5K) (OPCON)
803rd Quartermaster Co (GS Supply)
827th Quartermaster Co (GS Supply)
1174th Transportation Co (Petroleum Oil Lubricants) (Medium Truck)
1555th Quartermaster Co (Water Purification)
1013th Quartermaster Co (-) (Field Service) (Attached)
220th Quartermaster Detachment (Water Distribution) (Attached)
186th Quartermaster Detachment (Water Purification)
266th Quartermaster Detachment (Water Purification)
417th Transportation Detachment (Contract Supervision) (Attached)
Kellogg Brown and Root Trucks
362nd Quartermaster Battalion (Petroleum Oil Lubricants Supply)
HHD/362nd Quartermaster Bn
110th Quartermaster Co (Petroleum Oil Lubricants Supply) (OPCON)
353rd Transportation Co (-) (Medium Truck 7.5K)
360th Transportation Co (Petroleum Oil Lubricants) (Medium Truck 5K)
416th Transportation Co (Medium Truck 7.5K) (Attached)
425th Transportation Co (Medium Truck 7.5K) (-) (OPCON)
740th Transportation Co (Medium Truck, 40-foot Container)
946th Transportation Co (Medium Truck 7.5K)
2222nd Transportation Co (Medium Truck 7.5K)
559th Quartermaster Battalion (Water Supply)
1208th Quartermaster Co (Water Supply)
202nd Quartermaster Detachment (Water Purification)
54th Quartermaster Co (Mortuary Affairs) (-) (OPCON)
Civil Affairs Tactical Planning Team/414th Civil Affairs Battalion (-)
Direct Support Team/414th Civil Affairs Battalion
3rd Medical Command (MEDCOM) (-) (OPCON)
HHC/3rd Medical Command
520th Medical Detachment (Theater Army Medical Lab)
86th Combat Support Hospital
HHC/86th Combat Support Hospital
32nd Medical Detachment (Blood Support Unit)
Team/787th Medical Detachment
1932nd Medical Detachment (Head and Neck Surgery)
MFT 86
MFT-Center for Health Promotion and Preventative Medicine - IRAQ
3rd Medical Battalion (Area Support) (Provisional)
HHD/3rd Medical Bn (Area Support)
112th Medical Co (Air Ambulance)
520th Medical Co (Area Support)
547th Medical Co (Area Support)
205th Medical Co (Area Support) (-)
965th Medical Co (Dental Area Support) (Attached)
437th Medical Co (Ground Ambulance) (-)
109th Medical Detachment (Veterinary Services) (-)
788th Medical Detachment (Preventative Medicine) (-)
6th Medical Logistics Management Center (-)
424th Medical Battalion (Logistics Rear)
161st Medical Battalion (Area Support)
804th Medical Brigade
HHC/804th Medical Bde
47th Combat Support Hospital (Corps) (Attached)
HHD/47th Combat Support Hospital
3rd Medical Team (Infectious Disease)
4th Medical Team (Neurosurgery)
44th Medical Detachment (Pathology)
252nd Medical Detachment (Neurosurgery) (OPCON)
286th Medical Team (Eye Surgery)
1888th Medical Detachment (Head and Neck Surgery)
865th Combat Support Hospital (-)
HHC/865th Combat Support Hospital
207th Medical Team (Head and Neck Surgery)
115th Field Hospital (Attached)
110th Medical Battalion
HHD/110th Medical Bn
1042nd Medical Co (Air Ambulance) (-) (OPCON)
336th Theater Finance Command (-) (OPCON)
18th Finance Group
338th Finance Co
469th Finance Group
266th Finance Group (-)
4th Finance Battalion
15th Finance Battalion
8th Finance Battalion (ADVON)
49th Finance Battalion (ADVON)
230th Finance Battalion (ADVON)
Detachment 35/24th Finance Battalion
US Army Special Operations Command LNO

JSOTF-North

173rd Airborne Brigade (TACON) (USA)
HHC/173rd Airborne Brigade
1-508th Infantry
2-503rd Infantry
B/2-14th Infantry, 10th Mountain Division (Light Infantry) (OPCON)
10th Military Police Co, 10th Mountain Division (Light Infantry) (OPCON)
TF 1-63rd Armor (-), 1st Infantry Division (OPCON)
HHC/1-63rd Armor
C/1-63rd Armor
B/2-2nd Infantry
74th Long Range Surveillance Detachment
2-15th Field Artillery (-), 10th Mountain Division (Light Infantry)
D/3-319th Field Artillery
173rd Combat Support Co
173rd Engineer Detachment
B/110th Military Intelligence Bn (-), 10th Mountain Division (Light Infantry)
3/544th Military Police Co
86th Contingency Response Group (USAF)
404th Civil Affairs Battalion (-) (TACON)
Direct Support Det/443rd Civil Affairs Bn
930th Tactical Psychological Operations Detachment (-) (TACON)
201st Forward Support Battalion, 1st Inf Div
501st Forward Support Co
250th Med Detachment (Forward Surgical Team)
US Army Europe CSS Force Entry Module
26th Marine Expeditionary Unit (Special Operations Capable) (-) (TACON) (USMC)
Battalion Landing Team 1/8
Detachment/Marine Attack Squadron 223
Marine Medium Helicopter Squadron 264 (Reinforced)
Detachment/Marine Light Attack Helicopter Squadron 167
MEU Service Support Group 26

CJSOTF-West (Jordan)

Elements/TF Seminole/1-124th Infantry (Attached) (USA)
Elements/2-14th Infantry (Attached) (USA)
30th Corps Support Battalion (USA)
HHD/30th Corps Support Bn
269th Signal Co (Echelon Above Corps Contingency) (USA)
778th Maintenance Co (Non-Divisional DS) (Attached) (USA)
826th Ordnance Co (Modular Ammo) (USA)
960th Quartermaster Co (Petroleum Oil Lubricants Supply) (USA)
1161st Transportation Co (Medium Truck Palletized Load System) (USA)
Heavy Rigger Det/824th Quartermaster Co (USA)

Military Traffic Management Command--Southwest Asia, Bahrain (598th Transportation Terminal Group)

831st Transportation Battalion (USA)
HHD/831st Transportation Bn
Field Office Kuwait
Field Office Saudi Arabia
Field Office Qatar
1394th Deployment Support Brigade
Deployment Support Team/599th Transportation Terminal Group
Deployment Support Team/833rd Transportation Battalion
76th Transportation Detachment (Contract Supervision)
276th Movement Control Detachment (Automated Cargo Documentation)
352nd Transportation Detachment (Contract Supervision)
369th Transportation Detachment (Port Terminal Supervision)
400th Movement Control Team (Cargo Documentation)
491st Movement Control Team (Automated Cargo Documentation)
499th Movement Control Team (Cargo Documentation)
502nd Transportation Detachment (Contract Supervision)
1184th Transportation Terminal Unit

_________________
Ciasteczko po prostu mi się należy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group. Color scheme by ColorizeIt!
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL


Informacja o ciasteczkach
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji świadczonych usług. Jeśli nie akceptujesz tego faktu prosimy o opuszczenie tej strony.