Strategie

Forum historyczno-wargamingowe
Teraz jest niedziela, 27 maja 2018, 03:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: [S] NIC
PostNapisane: sobota, 2 września 2017, 19:52 
Carabinier

Witam,

Dzisiaj do sprzedania:

Combat Commander : Europe (2006) oraz Combat Commander Mediterranean (2007) - cena za całość 400 zl + 15 zł przesyłka paczkomatem. - SPRZEDANE
Pudła w stanie 3,5/4,0 (jedno pudło zakrywające od EUROPE podklejone taśmą w jednym rogu, ogólnie były bardzo często przesuwane, pudło do CC:M leciutko wgniecione z góry). Rozegrałem pewnie nie więcej niż 20-25 potyczek. Stan wszystkich kart które były w twardych koszulkach ULTRA-PRO - bardzo dobry. Armie francuskie, i włoskie nigdy nie grane, najczęściej były gra Niemcami i sowietami. Żetony w stanie też wydaje mi się bardzo dobrym (oczywiście Włosi i Francuzi zawszę cierpliwie siedzieli w pudełku). Mapy z CC:M nawet nie rozkładane (oprócz chyba jednej bo jest w pudełku CC:I). Stan map też oceniam na bardzo dobry. Wszystkie dodatkowe karty pomocy, uzupełnień też w stanie bardzo dobrym (ale pamiętajcie że, to są takie po prostu sztywne kawałki kartonu więc już mają swój wiek). Stan instrukcji jak i playbookow bardzo dobry/dobry + (instrukcja z CC:E pewnie bardziej zużyta ale i tak trzeba korzystać z instrukcji z CC:M bo jest to wersja poprawiona 1.1). Mogę wydrukować kolorowe najnowsze dostępne zasady i także dołączyć. Nie wiem czy można druknąc te karty pomocy i inne - jak są to też nie ma problemu. Tor gry w stanie dobrym (po prostu ma już swój wiek i był składany i rozkładany). Mam do udostąpienia serie zdjęć którą dzisiaj wykonałem więc dla chętnych mogę udostępnić :) (komórką, więc jak by ktoś chciał jeszcze bardziej szczegółowe to jestem w stanie zaprząść swój aparat..ale to już z większą niechęcią :) ) Żetony w pojemniczkach z castoramy....nie da się rozdzielić tak wszystkich rodzajów wojsk ale panuje jakiś porządek. (ale i tak proponowałbym dokupienie takich tacek ala GMT bo nawet ktoś miał w bardzo dobrej cenie do sprzedania nawet tutaj na forum).

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Poniżej przykładowe fotki kontentu (i linki bo nie wiem czy obrazki się wyświetlają...u mnie nie :P):
https://imgur.com/jKtx6Yt
https://imgur.com/gAjYUPn
https://imgur.com/y2JwXSK

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ostatnio edytowano piątek, 23 lutego 2018, 16:59 przez luki6688, łącznie edytowano 10 razy

Tytuł: Re: [S]COMBAT COmmander: Europe, CC:M, CC:Normandy
PostNapisane: sobota, 16 września 2017, 10:39 
Carabinier

Nowa pozycja Combat Commander

Tytuł: Re: [S] Re: [S]COMBAT COmmander: Europe, CC:M, CC:Normandy
PostNapisane: środa, 24 stycznia 2018, 00:15 
Carabinier

Nowa Pozycja Combat Commander: Europe, CC: M, CC: Normandy

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]