Premiera i przedsprzedaż gry "Ostrołęka 26 maja 1831"

Iganie 1831, Ostrołęka 16 lutego 1807 i inne gry oparte na zasadach systemu
Lehto
Adjudant
Posty: 206
Rejestracja: środa, 23 września 2015, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times

Re: Premiera i przedsprzedaż gry "Ostrołęka 26 maja 1831"

Post autor: Lehto »

Jak już ktoś napisał - najpierw ograjmy świeżo wydaną grę. no upgrade do bitwy z epoki napoleońskiej też czeka na wydanie.

Jak będzie zapotrzebowanie ludu to, mam nadzieję, Raleen nie odmówi i w przyszłości bliższej niż dalszej coś w tym temacie stworzy :)
Awatar użytkownika
Paweł Sulich
Podporucznik
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 7 listopada 2006, 10:16
Lokalizacja: Józefów
Been thanked: 3 times

Re: Premiera i przedsprzedaż gry "Ostrołęka 26 maja 1831"

Post autor: Paweł Sulich »

Jako że śledzę temat raczej na wyrywki być może coś ominąłem, ale wydaje mi się, że Raleen nigdzie nie prezentował zdjęć ze scenariusza z głównej bitwy. Coś przegapiłem, czy to celowy zabieg? Chętnie bym zobaczył jakąś fotkę z głównym scenariuszem w pełnym toku, tak żeby zobaczyć jak wygląda całość i poczuć klimat bitwy :)
Awatar użytkownika
cadrach
Capitaine
Posty: 875
Rejestracja: niedziela, 6 listopada 2011, 10:30
Lokalizacja: Puszcza Piska
Has thanked: 82 times
Been thanked: 139 times
Kontakt:

Re: Premiera i przedsprzedaż gry "Ostrołęka 26 maja 1831"

Post autor: cadrach »

Wkrótce zaczynam II scenariusz, więc o ile Raleen nie będzie miał nic przeciwko, postaram się podsyłać jakieś raporty i zdjęcia (bo będziemy grali z przerwami, jak to u nas zwykle bywa).
no school, no work, no problem
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Premiera i przedsprzedaż gry "Ostrołęka 26 maja 1831"

Post autor: Raleen »

Lehto, zrobić na pewno można, nawet jak by się jej nie wydawało, to można zrobić dla grupy zainteresowanych.

Pawle, bardzo dobrze śledzisz temat, nawet jeśli wyrywkowo. Faktycznie, zdjęć przedstawiających główną bitwę nie było, ale mam zdjęcia do zrobienia dwóch relacji z rozgrywek testowych z Silverem. Opisywałem je pokrótce na forum, ale zdjęć nie było. Zamysł był taki, że relacje te umieszczę już po premierze, żeby pozwolić graczom samemu odkrywać grę.

Cadrachu, działaj! Co do szczegółów, najwyżej na Pw napiszę Ci kilka sugestii na czym się skupić.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Premiera i przedsprzedaż gry "Ostrołęka 26 maja 1831"

Post autor: Raleen »

Dziś podpisywałem gry tym, którzy chcieli autografy i dedykacje, i jutro zaczynamy wysyłkę.

Z tymi, którzy odbierają ode mnie gry w Warszawie, będę się od jutra kontaktował.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Szarley
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 30 lipca 2015, 01:51

Re: Premiera i przedsprzedaż gry "Ostrołęka 26 maja 1831"

Post autor: Szarley »

Raleen pisze: Co do dedykacji o wiadomej treści jasna sprawa :). Choć przyznam, że z tego typu życzeniami się jeszcze nie spotykałem ;)
Przynajmniej następną razą gdy zapytam brata jaką chce dedykację na prezencie, potraktuje to pytanie poważnie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostrołęka 26 maja 1831”