Ogólnopolska Liga DBA sezon III
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Ogólnopolska Liga DBA sezon III
Regulamin Ogólnopolskiej Ligi DBA (sezon III):
http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=133
http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=133
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon III
Takie uwagi trzeba było dawać rok temu jak tworzyłem dodatkową klasyfikacje Kilera GenerałówMiSiO pisze:Nie można dać "Zabójca"?„Wielki Kiler Generałów”
- MiSiO
- Chef de bataillon
- Posty: 1040
- Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
- Lokalizacja: Babilon
- Been thanked: 10 times
- Kontakt:
Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon III
Rozumiem, że rok temu kamieniarz wykuł w granitowych płytach słowa of wisdom i zmienić się tego nie da... Szkoda. W sumie tak tylko zasugerowałem... Nieroztropnie...
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon III
Dziś rozegraliśmy pierwszy turniej III sezonu naszej Ligi DBA którym były VI Warszawskie Rozgrywki Ligi DBA czyli
Zgodnie z wprowadzonymi zmianami punktacja w Lidzie jest zupełnie odrębna od punktacji turnieju i odpowiada obecnie zajętym miejscom na turnieju
Oto oficjalne klasyfikacje III Sezonu Ogólnopolskiej Ligi DBA po pierwszym turnieju:
GŁÓWNA KLASYFIKACJA
1. Jarek (Greebo) Kocznur 16 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: I, )
2. Robert (Robson) Szczelina 10 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,)
3. Artur (Inkub) Marciniak 7 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach III,)
4. Grzegorz (GRZ) Rząca 5 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,)
5. Ryszard (Raleen) Kita 3 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,)
6. Piotr (Cisza) Ciszewski 1 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VI,)
Klasyfikacje dodatkowe
MŁODY GRACZ
1. Grzegorz (GRZ) Rząca 5 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,)
2. Ryszard (Raleen) Kita 3 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,)
Inkub, choć zdobył i miejsce na turniejowej klasyfikacji Nowych Graczy (takich którzy nie grali więcej niż dwa razy w turniejach) nie wchodzi do tej klasyfikacji w Lidze bo ma pomalowaną armię.
KILER GENERAŁÓW
1. Jarek (Greebo) Kocznur - 1pkt
2. Robert (Robson) Szczelina - 1 pkt
3. Grzegorz (GRZ) Rząca - 1 pkt
ŁUPIEŻCA
1. Ryszard (Raleen) Kita - 1 pkt
Oto armie użyte w Lidze (z podziałem na księgi, ilość graczy którzy grali daną armią i miejsca jakie armia zajęła w turniejach).
I/48 Tracja – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/9 Syrakuzy– (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
II/19a Seleucydzi – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
III/63b Ghaznawid - (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
III/65 Egipt Fatymidów – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/82a Francja Ordonansu – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
Zgodnie z wprowadzonymi zmianami punktacja w Lidzie jest zupełnie odrębna od punktacji turnieju i odpowiada obecnie zajętym miejscom na turnieju
Oto oficjalne klasyfikacje III Sezonu Ogólnopolskiej Ligi DBA po pierwszym turnieju:
GŁÓWNA KLASYFIKACJA
1. Jarek (Greebo) Kocznur 16 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: I, )
2. Robert (Robson) Szczelina 10 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,)
3. Artur (Inkub) Marciniak 7 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach III,)
4. Grzegorz (GRZ) Rząca 5 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,)
5. Ryszard (Raleen) Kita 3 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,)
6. Piotr (Cisza) Ciszewski 1 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VI,)
Klasyfikacje dodatkowe
MŁODY GRACZ
1. Grzegorz (GRZ) Rząca 5 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,)
2. Ryszard (Raleen) Kita 3 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,)
Inkub, choć zdobył i miejsce na turniejowej klasyfikacji Nowych Graczy (takich którzy nie grali więcej niż dwa razy w turniejach) nie wchodzi do tej klasyfikacji w Lidze bo ma pomalowaną armię.
KILER GENERAŁÓW
1. Jarek (Greebo) Kocznur - 1pkt
2. Robert (Robson) Szczelina - 1 pkt
3. Grzegorz (GRZ) Rząca - 1 pkt
ŁUPIEŻCA
1. Ryszard (Raleen) Kita - 1 pkt
Oto armie użyte w Lidze (z podziałem na księgi, ilość graczy którzy grali daną armią i miejsca jakie armia zajęła w turniejach).
I/48 Tracja – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/9 Syrakuzy– (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
II/19a Seleucydzi – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
III/63b Ghaznawid - (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
III/65 Egipt Fatymidów – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/82a Francja Ordonansu – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
- GRZ
- Général de Brigade
- Posty: 2695
- Rejestracja: niedziela, 10 lipca 2011, 15:26
- Lokalizacja: Warszawa
- Been thanked: 3 times
Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon III
Przepraszam że się bezczelnie czepiam ale chyba powinienem mieć 5 ptk w klasyfikacji generalnej.
6+10=16
5+5=10
4+3=7
3+2=5 <-Ja
2+1=3
1
6+10=16
5+5=10
4+3=7
3+2=5 <-Ja
2+1=3
1
"In war victory is one part planing and nine parts faith"
ale dobre kostki pomagają.
ale dobre kostki pomagają.
- AWu
- Słońce Austerlitz
- Posty: 18134
- Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon III
O boże a kto to wymyślił ?Greebo pisze: Inkub, choć zdobył i miejsce na turniejowej klasyfikacji Nowych Graczy (takich którzy nie grali więcej niż dwa razy w turniejach) nie wchodzi do tej klasyfikacji w Lidze bo ma pomalowaną armię.
Serio takie są przepisy ?
Czyli Inkubowi bardziej by się opłacało pożyczyć armie jaka grał, niż grać swoją, niezaleznie od ilości gier w turniejach, bo mając swoją traci szanse na uczestnictwo w tym rankingu i zdobycie nagrody, która mu się należy za wysokie miejsce...?
Mogę zapytać co przyświecało takiemu rozwiązaniu regulaminowemu ?
Bo na razie okiem miłośnika Podgóreckiego to celem tego przepisu jest zniechęcenie ludzi do malowania swoich armii ;D
- GRZ
- Général de Brigade
- Posty: 2695
- Rejestracja: niedziela, 10 lipca 2011, 15:26
- Lokalizacja: Warszawa
- Been thanked: 3 times
Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon III
To ma wciągnąć ludzi którzy dopiero mają zaczynać. Inkub posiada armię więc już 'zaczął'. Chyba jest o tym w regulaminie.
"In war victory is one part planing and nine parts faith"
ale dobre kostki pomagają.
ale dobre kostki pomagają.
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon III
GRZ
Przepraszam. Masz oczywiście racje. Już poprawiłem.
AWu.
Inkub dostał nagrodę w kategorii "Nowy Gracz" na turnieju natomiast nie jest liczony w klasyfikacji Ligi bo tak jak napisał GRZ ta dodatkowa klasyfikacja jest dla graczy zupełnie nowych bez swojej armii.
Inkub nawet gdyby grał cudzą armią i tak nie byłby liczony w tej klasyfikacji Ligi. Sam zresztą maluje dużo ładniej niż będzie pomalowana armia/nagroda w tej klasyfikacji.
Choć oczywiście QR też bardzo ładnie maluje
Przepraszam. Masz oczywiście racje. Już poprawiłem.
AWu.
Inkub dostał nagrodę w kategorii "Nowy Gracz" na turnieju natomiast nie jest liczony w klasyfikacji Ligi bo tak jak napisał GRZ ta dodatkowa klasyfikacja jest dla graczy zupełnie nowych bez swojej armii.
Inkub nawet gdyby grał cudzą armią i tak nie byłby liczony w tej klasyfikacji Ligi. Sam zresztą maluje dużo ładniej niż będzie pomalowana armia/nagroda w tej klasyfikacji.
Choć oczywiście QR też bardzo ładnie maluje
- AWu
- Słońce Austerlitz
- Posty: 18134
- Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon III
Zwracam jednak uwagę na to, ze ów zapis zniechęca do malowania i robienia własnej armii !
Czy na pewno o to chodzi ?
Czy na pewno o to chodzi ?
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon III
Gracz liczy się do tej klasyfikacji jeśli nie ma armii na początku ligi, a jeśli już się wkręci w granie to mam nadzieje że zacznie i malować
- MiSiO
- Chef de bataillon
- Posty: 1040
- Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
- Lokalizacja: Babilon
- Been thanked: 10 times
- Kontakt:
Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon III
Nowi gracze jednak czasem malują armię zanim pojawiają się na turnieju Weźmy QR... Na drugim turnieju miał już pomalowaną przez siebie i przez siebie wrzeźbioną armię... "Nowicjusz..."Zwracam jednak uwagę na to, ze ów zapis zniechęca do malowania i robienia własnej armii !
Czy na pewno o to chodzi ?
Z nowy bardzo fajnie, że nowi gracze są tak czule przyjmowani. To zawsze daje nadzieję na rozwój hobby.
Przeczytałem relację z turnieju, do której link dał Raleen i straszenie fajnie, że tyle nowych armii. Nawet Ghaznawidzi, których kiedyś próbowałem malować ale ostatecznie zrezygnowałem. Na któryś turniej muszę zabrać coś nowego, bo nudno grać ciągle tym samym... Nawet jeśli ograniczenie wynika z niewielkich armijnych zasobów
-
- Sous-lieutenant
- Posty: 399
- Rejestracja: środa, 30 września 2009, 17:22
- Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków
Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon III
Klasyfikacja ligi po turnieju w Krakowie - DBC IV 10.12.2011.
GŁÓWNA KLASYFIKACJA
1. Jarek (Greebo) Kocznur 32 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: I, I)
2. Robert (Robson) Szczelina 10 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,)
3. Michał (MichałeK) Fujawa 10 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,) [new]
4. Michał (MiSiO) Ciemniewski 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach III,) [new]
5. Artur (Inkub) Marciniak 7 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach III,) [-2]
6. Grzegorz (GRZ) Rząca 5 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,) [-2]
7. Jakub (GoBoS) Gowin 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,) [new]
8. Ryszard (Raleen) Kita 3 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,) [-3]
9. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,) [new]
10. Piotr (Cisza) Ciszewski 1 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VI,) [-4]
11. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VI,) [new]
Klasyfikacje dodatkowe
MŁODY GRACZ
1. Grzegorz (GRZ) Rząca 5 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,)
2. Jakub (GoBoS) Gowin 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,) [new]
3. Ryszard (Raleen) Kita 3 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,)
KILER GENERAŁÓW
1. Jarek (Greebo) Kocznur - 1 pkt + 1 pkt = 2pkt
2. Robert (Robson) Szczelina - 1 pkt
3. Michał (MichałeK) Fujawa 1 pkt [new]
4. Grzegorz (GRZ) Rząca - 1 pkt [-1]
ŁUPIEŻCA
1. Jarek (Greebo) Kocznur 1 pkt [new]
2. Michał (MiSiO) Ciemniewski 1 pkt [new]
3. Ryszard (Raleen) Kita - 1 pkt (-2)
GŁÓWNA KLASYFIKACJA
1. Jarek (Greebo) Kocznur 32 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: I, I)
2. Robert (Robson) Szczelina 10 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,)
3. Michał (MichałeK) Fujawa 10 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,) [new]
4. Michał (MiSiO) Ciemniewski 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach III,) [new]
5. Artur (Inkub) Marciniak 7 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach III,) [-2]
6. Grzegorz (GRZ) Rząca 5 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,) [-2]
7. Jakub (GoBoS) Gowin 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,) [new]
8. Ryszard (Raleen) Kita 3 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,) [-3]
9. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,) [new]
10. Piotr (Cisza) Ciszewski 1 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VI,) [-4]
11. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VI,) [new]
Klasyfikacje dodatkowe
MŁODY GRACZ
1. Grzegorz (GRZ) Rząca 5 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,)
2. Jakub (GoBoS) Gowin 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,) [new]
3. Ryszard (Raleen) Kita 3 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,)
KILER GENERAŁÓW
1. Jarek (Greebo) Kocznur - 1 pkt + 1 pkt = 2pkt
2. Robert (Robson) Szczelina - 1 pkt
3. Michał (MichałeK) Fujawa 1 pkt [new]
4. Grzegorz (GRZ) Rząca - 1 pkt [-1]
ŁUPIEŻCA
1. Jarek (Greebo) Kocznur 1 pkt [new]
2. Michał (MiSiO) Ciemniewski 1 pkt [new]
3. Ryszard (Raleen) Kita - 1 pkt (-2)
Noc poślubna Sun-tzu. Młoda żona leży na łóżku obok zamyślonego stratega i mówi z wyrzutem:
- Czemu nic nie robisz?
- Obmyślam najbliższe posunięcia...
- Czemu nic nie robisz?
- Obmyślam najbliższe posunięcia...
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon III
Klasyfikacja ligi po turnieju w Warszawie - VII WRL 24.03.2012.
GŁÓWNA KLASYFIKACJA
1. Jarek (Greebo) Kocznur 50 pkt, (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach: I, I, I,)
2. Paweł (Pablo) Rybak 12 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,) [new]
3. Ryszard (Raleen) Kita 12 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach V,III,) [+5]
4. Artur (Inkub) Marciniak 12 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach III,V,) [+1]
5. Grzegorz (GRZ) Rząca 12 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach IV,IV,) [+1]
6. Robert (Robson) Szczelina 10 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,) [-4]
7. Michał (MichałeK) Fujawa 10 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,) [-4]
8. Michał (MiSiO) Ciemniewski 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach III,) [-4]
9. Jakub (GoBoS) Gowin 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,) [-2]
10. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,) [-1]
11. Michał (Profes79) Stępowski 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VI,) [new]
12. Piotr (Cisza) Ciszewski 3 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VI,VII,) [-2]
13. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VI,) [-2]
14. Damian Jarzębski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,) [new]
Klasyfikacje dodatkowe
MŁODY GRACZ
1. Ryszard (Raleen) Kita 12 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach V,III)
2. Grzegorz (GRZ) Rząca 12 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach IV,IV)
3.Jakub (GoBoS) Gowin 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,)
4.Michał (Profes79) Stępowski 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VI,) [new]
5. Damian Jarzębski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,) [new]
KILER GENERAŁÓW
1. Jarek (Greebo) Kocznur 1 pkt + 1 pkt + 3 pkt = 5pkt
2. Ryszard (Raleen) Kita 3 pkt [new]
3. Grzegorz (GRZ) Rząca 1 pkt + 1 pkt = 2 [+1]
4. Artur (Inkub) Marciniak 1 pkt [new]
5. Robert (Robson) Szczelina 1 pkt [-3]
6. Michał (MichałeK) Fujawa 1 pkt [-3]
7. Michał (Profes79) Stępowski 1 pkt [new]
ŁUPIEŻCA
1. Jarek (Greebo) Kocznur 1 pkt
2. Ryszard (Raleen) Kita 1 pkt [+1]
3. Artur (Inkub) Marciniak 1 pkt [new]
4. Michał (MiSiO) Ciemniewski 1 pkt [-2]
Wielkie gratulacje dla Pablo który zaczął udział w tym sezonie Ligi od razu zajmując II miejsce w Głównej Klasyfikacji Ligowej!!!
GŁÓWNA KLASYFIKACJA
1. Jarek (Greebo) Kocznur 50 pkt, (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach: I, I, I,)
2. Paweł (Pablo) Rybak 12 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,) [new]
3. Ryszard (Raleen) Kita 12 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach V,III,) [+5]
4. Artur (Inkub) Marciniak 12 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach III,V,) [+1]
5. Grzegorz (GRZ) Rząca 12 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach IV,IV,) [+1]
6. Robert (Robson) Szczelina 10 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,) [-4]
7. Michał (MichałeK) Fujawa 10 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,) [-4]
8. Michał (MiSiO) Ciemniewski 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach III,) [-4]
9. Jakub (GoBoS) Gowin 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,) [-2]
10. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,) [-1]
11. Michał (Profes79) Stępowski 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VI,) [new]
12. Piotr (Cisza) Ciszewski 3 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VI,VII,) [-2]
13. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VI,) [-2]
14. Damian Jarzębski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,) [new]
Klasyfikacje dodatkowe
MŁODY GRACZ
1. Ryszard (Raleen) Kita 12 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach V,III)
2. Grzegorz (GRZ) Rząca 12 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach IV,IV)
3.Jakub (GoBoS) Gowin 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,)
4.Michał (Profes79) Stępowski 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VI,) [new]
5. Damian Jarzębski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,) [new]
KILER GENERAŁÓW
1. Jarek (Greebo) Kocznur 1 pkt + 1 pkt + 3 pkt = 5pkt
2. Ryszard (Raleen) Kita 3 pkt [new]
3. Grzegorz (GRZ) Rząca 1 pkt + 1 pkt = 2 [+1]
4. Artur (Inkub) Marciniak 1 pkt [new]
5. Robert (Robson) Szczelina 1 pkt [-3]
6. Michał (MichałeK) Fujawa 1 pkt [-3]
7. Michał (Profes79) Stępowski 1 pkt [new]
ŁUPIEŻCA
1. Jarek (Greebo) Kocznur 1 pkt
2. Ryszard (Raleen) Kita 1 pkt [+1]
3. Artur (Inkub) Marciniak 1 pkt [new]
4. Michał (MiSiO) Ciemniewski 1 pkt [-2]
Wielkie gratulacje dla Pablo który zaczął udział w tym sezonie Ligi od razu zajmując II miejsce w Głównej Klasyfikacji Ligowej!!!
- Cezary29
- Adjudant-Major
- Posty: 321
- Rejestracja: poniedziałek, 23 lipca 2007, 12:21
- Lokalizacja: 3miasto
Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon III
Piękny turniej 14 uczestników! Gratuluję!!
________________________________
si vis pacem para bellum
_________________________________
si vis pacem para bellum
_________________________________