Problemy techniczne i inne takie

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Problemy techniczne i inne takie

Post autor: Raleen »

Przy okazji przenosin udało się rozwiązac problem jedynki, która była przed stopniem vikinga. Myślałem, że to jakiś poważny błąd, chciałem mu całkiem zmienic konto bo różnych rzeczy próbowałem i nadal miał tą jedynkę. Okazało się, że to Andy wspaniałomyślnie kiedyś dał mu pochwałę za społeczna aktywnosc jako moderatorowi i stąd miał jedynkę przy stopniu.

Bardzo niestetycznie to wygląda więc sugerujemy z tego nie korzystac :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 08:31 przez Raleen, łącznie zmieniany 1 raz.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Kurczę, bardzo przepraszam! :oops: Chciałem popróbować nieużywanych wcześniej narzędzi moderatorskich i pomyślałem, że pochwała będzie bardziej sympatyczna niż - powiedzmy - ban. :wink:
A gdzie Viking miał, za przeproszeniem, tę jedynkę, bo jakoś nie zauważyłem?

Obiecuję, że już nie będę eksperymentował!
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Andy chciałes dobrze, a wyszło... ;)
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Spoko Andy, a jedynkę miał przed swoim stopniem, wyglądało to tak:
"1Adjudant-Major"
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Niedobrze! Nie zdziwię się, jeśli Viking nie będzie chciał się do mnie odzywać po czymś takim. :wink:

Swoją drogą ciekawe, co się pojawia i gdzie po ukaraniu ostrzeżeniem? Aż mnie świerzbi ręka! :D :wink:
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Andy pisze:Swoją drogą ciekawe, co się pojawia i gdzie po ukaraniu ostrzeżeniem? Aż mnie świerzbi ręka! :D :wink:
Możesz spróbowac na mnie :D
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

To napisz coś, powiedzmy, w Card Driven Games. Najlepiej, że są do niczego. Nie będę wtedy miał skrupułów! :wink:

Tylko późniejszych reklamacji nie przyjmuję! :wink:
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dziś nastapiła krótka przerwa w nadawaniu w godzinach popołudniowych, z tego co się dowiedziałem na serwerze TP SA robiła jakieś numery z blokadami i temu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
M.Y.
Sergent
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 11 maja 2006, 00:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: M.Y. »

Jest pewna kwestia, która mnie bardzo dziwuje. Mianowicie podczas przeglądania forum co jakiś czas zamiast strony wyskakuje mnie taki komunikat:

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Najlepsze (najgorsze?) jest to, że za kilka sekund jak klikne to już jest Ok. Następnym razem znowu to samo, i tak wkółko. Niektóre działy się otwierają, niektóre nie, później znowu problem jest z innymi.

No to ja się zapytuję uprzejmie, o co chodzi :)?

Czy ktoś z Was ma podobne "przejścia"?
Czym to może być spowodowane? Da się naprawić?

PS. Żeby tego posta wysłaś też się naklikałem, aż zaskoczyło w końcu.
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Dziś przez większość dnia nie mogłem w ogóle wejść na forum. Teraz każda próba otworzenia tematu, przejścia do następnego czy wysłania posta, udaje się za 5-10 razem, po kilku critical errorach. Też tak macie?
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Nico
Général de Division
Posty: 3838
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 10:50

Post autor: Nico »

Tez tak mam :/.

To dlatego, ze jeszcze nie jestem tutaj administratorem ;).
Niech żyje Napoleon! - wołaj ludzie tkliwy
niech żyje po tysiąc lat (kto z nas będzie żywy),
Niech Polak ostatni z tym czuciem umiera
A hasło: Napoleon! niech mu usta zwiera!
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

Tak, ten problem jednak isniteje juz dluzszy czas. Moge wam dac jak chcecie polityczna odpowiedz : "Tak, wiemy o tym i pracujemy nad rozwiazaniem" albo tez odpowiedz taka ze niestety nie wiem co jest przyczyna tego ze czasem zawiesza sie transfer danych...
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

Raleen w SB:

"Przepraszam za te kłopoty techniczne które ostatnio trochę nas trapią, obiecuję, już poniedziałek powinniśmy to załatwic."
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
Nico
Général de Division
Posty: 3838
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 10:50

Post autor: Nico »

Gora sobie sama uwiazala stryczek podajac dokladny termin rozwiazania problemu ;). Tak sie w powaznej polityce nie robi :D.
Niech żyje Napoleon! - wołaj ludzie tkliwy
niech żyje po tysiąc lat (kto z nas będzie żywy),
Niech Polak ostatni z tym czuciem umiera
A hasło: Napoleon! niech mu usta zwiera!
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Napisałem "powinniśmy" :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”