Turniej II Ligi DBA na Grenadierze

Greebo
Colonel
Posty: 1710
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki

Turniej II Ligi DBA na Grenadierze

Post autor: Greebo »

Wczoraj skontaktował się ze mną Tomek Kowalczyk – jeden z organizatorów Grenadiera (bardzo dziękuje za pamięć i tak wczesny kontakt) a następnie ja zadzwoniłem do Tomka Świderskiego (osoby odpowiedzialnej na Grenadierze min. za turniej DBA organizowany przez Pracownie mikromodelarstwa i gier strategicznych GROT i STRATEG)

A oto wstępne ustalenia, jakie poczyniliśmy:

Grenadier - VI Warszawski Konwent Gier strategicznych zaplanowany jest na 21-22 maja 2011r (sobota i niedziela) i odbędzie się po raz drugi na terenie Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej ul. Skazańców 25 wejście przez Bramę Strąceń.

Jednego dnia planujemy turniej DBA (rozgrywany zgodnie z zasadami II Ligi DBA figurkami 15 mm) a drugiego pokazy systemu i armii do DBA w skali 1: 72 stworzonych w pracowniach GROT i STRATEG. Planujemy również pokazową bitwę (w systemie BB DBA) prawdopodobnie przy użyciu armii z pracowni GROT i STRATEG.

Możliwe, że w ramach turnieju rozgrywanego na Grenadierze w ramach Ligi DBA wyjątkowo poza normalną klasyfikacją (równorzędnie do niej) wprowadzimy odrębną klasyfikacje dla graczy z GROTA i STRATEGA.

To tyle, jeśli chodzi o bardzo wstępne jeszcze informacje na temat tegorocznego Grenadiera i Ligowego turnieju DBA na nim.

Na razie nie nadałem jeszcze numeru dla turnieju ligowego na Grenadierze bo bardzo liczę że do 21 maja uda się jeszcze komuś zorganizować gdzieś jakiś turniej i ten na Grenadierze bedzie 5 (a nie 4 ;)) turniejem Ligi DBA w tym sezonie :)
Awatar użytkownika
MichałeK
Sergent
Posty: 108
Rejestracja: sobota, 3 października 2009, 17:12
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: MichałeK »

Mnie nie będzie, będę wtedy na froncie w Siedmiogrodzie, pod chorągwiami cesarskimi będę bił Turka :rotfl:
Ostatnio zmieniony piątek, 11 marca 2011, 08:53 przez MichałeK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: MiSiO »

Do BB DBA służę Seleukidami. Zwierzak z chęcią pożyczy (choć sam musi potwierdzić) Marian Roman. Magnezja jak się patrzy.

A na Grenadiera wpadnę!
Awatar użytkownika
Cisza
Général de Brigade
Posty: 2180
Rejestracja: środa, 7 października 2009, 12:40
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Post autor: Cisza »

Prawdopodobnie będę
Ba'tki Machny wspomnij czasy
Gdy do walki brak ci sił
Jak na stepach Ukrainy
Białych i czerwonych bił!
_____________________
www.polewalki.blogspot.com
Awatar użytkownika
tsar
Caporal-Fourrier
Posty: 76
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsar »

A mnie niemal na 100% nie będzie.
Zapraszam na Bitewny Zgiełk!
Awatar użytkownika
szeperd
Adjudant-Major
Posty: 344
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 16:30
Lokalizacja: Bielsko Biała
Been thanked: 8 times

Post autor: szeperd »

A ja chętnie przyjadę. I będę namawiał innych Kolegów z okolic, żeby zrobili to samo.
Awatar użytkownika
Pryzmek
Sergent-Major
Posty: 174
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 09:13
Lokalizacja: Wągrowiec k.Poznania

Post autor: Pryzmek »

Impreza pewnie otwarta, zatem będzie się można pogapić na rozgrywki. Z wielką chęcią, może skuszę się po tym na "podstawkowanie" ...
Greebo
Colonel
Posty: 1710
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki

Post autor: Greebo »

Grenadier jak najbardziej jest impreza otwartą.

Poza tym jak zawsze na naszych turniejach mozna również pozyczyć armie i spróbowac gry nawet jak nie ma się własnej armii albo nie chce się podstawkować posiadanego wojska według zasad DBA :)
Awatar użytkownika
Pryzmek
Sergent-Major
Posty: 174
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 09:13
Lokalizacja: Wągrowiec k.Poznania

Post autor: Pryzmek »

To ekstra! Jest sporo czasu, żeby łyknąć trochę zasad - tylko skąd je pobrać? Link na strony Zgiełku już nie działa ...
Greebo
Colonel
Posty: 1710
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki

Post autor: Greebo »

Jak podasz mi na pw. adres e-mail to myślę ze mozemy temu zaradzić :)
Awatar użytkownika
szeperd
Adjudant-Major
Posty: 344
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 16:30
Lokalizacja: Bielsko Biała
Been thanked: 8 times

Post autor: szeperd »

Grenadier się mi w tym roku nie uda - kompletna kolizja planów. Jest jeszcze szansa, że zagram w tym sezonie na Polach Chwały ;) Udanej zabawy!
Greebo
Colonel
Posty: 1710
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki

Post autor: Greebo »

Wczoraj zadzwonił do mnie Tomek Świderski (z Pracowni GROT i STRATEG) z którym miałem ustalać kwestie turnieju DBA na Grenadierze i poinformował mnie że jednak gracze GROTA i STRATEGA nie wezmą udziału w Turnieju Ligowym DBA i że tak jak rok temu będą organizować swój własny klubowy turniej DBA.

W związku z powyższym znów nie wiem czy nasz Turniej Ligowy będzie na Grenadierze w sobotę czy w niedzielę.

Osobiście prosiłem o termin sobotni bo moim zdaniem jest dla nas wygodniejszy ale Tomek Świderski nie mógł mi tego potwierdzić. Ostateczną decyzje w tej sprawie ma podjąć Tomek Kowalczyk. Wiec czekam na dalsze informacje.

Kiedy już wreszcie będzie wiadomo co i jak poinformuję was o tym na forum.
Greebo
Colonel
Posty: 1710
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki

Post autor: Greebo »

Przepraszam ale nagle zrobiła się bardzo pilna kwestia ustalenia terminu naszego Ligowego Turnieju DBA na Grenadierze.

Czy chcemy grać w sobote (równolegle do osobnego turnieju organizowanego przez pracownie GROT i STRATEG) czy też gramy w niedziele (ale podobno nie będziemy juz ograniczeni czasowo tak jak w ubieglym roku.

Prosze o szybkie wyrażenie zdania w tej kwestii przez osby które chciałyby grać w naszym turnieju ligowym
Awatar użytkownika
Cisza
Général de Brigade
Posty: 2180
Rejestracja: środa, 7 października 2009, 12:40
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Post autor: Cisza »

Jeśli o mnie chodzi oba dni pasują, ale niech decyzja będzie szybko, bo bedę brał udział w pokazie FOGa i też musimy ustalić termin.
Ba'tki Machny wspomnij czasy
Gdy do walki brak ci sił
Jak na stepach Ukrainy
Białych i czerwonych bił!
_____________________
www.polewalki.blogspot.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnopolska Liga DBA”