Molestowanie

Awatar użytkownika
Marcin2501
Major
Posty: 1197
Rejestracja: środa, 10 października 2007, 11:33
Lokalizacja: z miasta Łodzi

Re: Molestowanie

Post autor: Marcin2501 »

Jak na razie zostajemy w klimatach wschodnich i będziemy uzupełniać to co jest. Pamiętajcie, że 15mm to u nas raczej dodatek do głównej produkcji, czyli skali 3mm. Po za tym jest jeszcze 15mm SF. I czasem muszę spać ;)

Dlatego na razie nie jestem w stanie podać jakichś konkretnych planów wydawniczych. Spróbuję to za jakiś czas nieco "ogarnąć" i na spokojnie przemyśleć. "Zielone ludki" były stworzone raczej jako zestaw "okolicznościowy" i dla sprawdzenia czy w ogóle jest na takie figurki popyt. Dlatego zestawy są jakie są i może w przyszłości jakoś się to przeorganizuje.
Awatar użytkownika
Marcin2501
Major
Posty: 1197
Rejestracja: środa, 10 października 2007, 11:33
Lokalizacja: z miasta Łodzi

Re: Molestowanie

Post autor: Marcin2501 »

Wieża pisze:bronie wsparcia w postaci np. wielkokalibrowych karabinów maszynowych viteź,
A nie przypadkiem Kord?
Wieża
Caporal-Fourrier
Posty: 85
Rejestracja: czwartek, 6 października 2011, 21:14
Lokalizacja: łódzkie

Re: Molestowanie

Post autor: Wieża »

Marcin2501 pisze:A nie przypadkiem Kord?
Dobrze niech będzie kord. Zvezdowcy na swoich paczkach z modernu pokazują też wcale nie mały karabin i nazywają go viteziem - chyba. Na nich się oparłem :lol: pisząc o viteziu.
Moim skromnym zdaniem przy tej skali jakieś drobne szczegóły techniczne występujące przy ewentualnie obu istniejących takich karabinach różnicy już żadnej nie robią.
Marcin2501 pisze: I czasem muszę spać ;)
No oczywiście, spanie, jedzenie i inne tego typu używki są niezbędne do przeżycia :D . Ale za tymi figurkami, które już są i świetnie robią za jakieś oddziały rosyjskie lepszej jakości to czekają jeszcze całe masy piechoty zmechanizowanej, morskiej czy też powietrznodesantowej :mrgreen: no to już tak totalnie rozpuszczając wodze molestowania :twisted: .
Z pozdrowieniami.
Awatar użytkownika
Marcin2501
Major
Posty: 1197
Rejestracja: środa, 10 października 2007, 11:33
Lokalizacja: z miasta Łodzi

Re: Molestowanie

Post autor: Marcin2501 »

Wieża pisze: Dobrze niech będzie kord. Zvezdowcy na swoich paczkach z modernu pokazują też wcale nie mały karabin i nazywają go viteziem - chyba. Na nich się oparłem :lol: pisząc o viteziu.
Moim skromnym zdaniem przy tej skali jakieś drobne szczegóły techniczne występujące przy ewentualnie obu istniejących takich karabinach różnicy już żadnej nie robią.
W zestawach Zvezdy jest Utios - Kord to jego zmodernizowana wersja. Oba faktycznie wyglądają praktycznie tak samo.
Umpapa
Général en Chef
Posty: 4159
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 01:58
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 534 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: Molestowanie

Post autor: Umpapa »

http://umpapas.blogspot.com/

Choć słońce skrył bojowy gaz / Choć żołdak pławi się w rozbojach
Wciąż przed upadkiem chroni nas / Zbroja
Awatar użytkownika
Marcin2501
Major
Posty: 1197
Rejestracja: środa, 10 października 2007, 11:33
Lokalizacja: z miasta Łodzi

Re: Molestowanie

Post autor: Marcin2501 »

Właśnie miałem im to napisać ;)
Zablokowany

Wróć do „Oddział Ósmy”