Nowe Leśne elfy

Recenzje przepisów, relacje z rozgrywek (After Action Reports), zasady domowe.
Koziu
Carabinier
Posty: 22
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:04
Lokalizacja: Oświęcim / Kraków

Nowe Leśne elfy

Post autor: Koziu »

Nie tak dawno (Czytaj od dnia, w którym pojawiły się w sklepach :wink: ) zacząłem zbierać nowe leśne elfy. Rozegrałem juś dość sporo bitew i odnoszę jedno zasadniczo wrażenie...
Gra się rewelacyjnie... choćby dlatego, że przeciwnik nie może myśleć schematycznie, armia jest strasznie mobilna i trzeba stale na nią uważać :)

Macie jakieś ulubione jednostki w WE ??
Do moich należą Wardancers :) Wyczesani są... niby takie chuchra (S3 T3) a potrafią przeorać niejedną jednostkę...
Siła i Honor
Zeka

Post autor: Zeka »

O nowych Leśnich Elfach mogę tylko powiedzieć, że są całkiem ładne :) Ich zasad jednak jeszcze nie przeczytałem, a jak co to ich potraktuję kopitami mojej kawalerii ;) A tak poważniej, nowe Leśne Elfy wyglądają na dosyć ciekawą armię :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43399
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Smoka jakiegoś mają ci elfowie :?: :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
morvael
Sergent
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:01
Lokalizacja: Otwock

Post autor: morvael »

Jak najbardziej. Forest Dragon jako steed za całe 320 punktów :)

Co ciekawe piszą, że całkiem dobrze im się żyje w puszczy, lepiej niż kuzynom w górach Ulthuanu, których już prawie nie ma...
Koziu
Carabinier
Posty: 22
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:04
Lokalizacja: Oświęcim / Kraków

Post autor: Koziu »

http://cytadela.pl/modules.php?name=New ... le&sid=429

To jest link do pewnego tekstu o WE. W prawdzie osobiście polemizowałbym z oceną armii w paru miejscach wykonaną przez autora... ale merytorycznie jest poprawny.
Zeka pisze:...a jak co to ich potraktuję kopitami mojej kawalerii...
Zaciężna bretonia ?? Nie miałem przyjemności stanąć w szranki... (Ale jeśli kiedyś będziesz blisko krakowa... who knows :twisted: ) mam jednak doświadczenia z black knightami...

Jeśli:
a) Wpadają we mnie... to mam przewalone w każdej sytuacji :)
b) Wpadam w nich... to jest nadzieja (Pod warunkiem, że wpadłem do boku :P

Dlatego unikam na kilometr (A dokładnie na 30" bo na tyle niosą moje strzały :p )
Siła i Honor
Zeka

Post autor: Zeka »

No to jesteśmy umówieni :) Postaram się nie sprawić zawodu Pani Jeziora. A przed strzałami ochroni mnie zbroja i Jej błogosławieństwo:)
Koziu
Carabinier
Posty: 22
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:04
Lokalizacja: Oświęcim / Kraków

Post autor: Koziu »

To na ile zagramy ??
Z góry mówie, że z tego co mam to wyciągnę... hmmm...
powiedzmy 1200 ptk :)

Jakie terminy Ci pasują ??
Siła i Honor
Zeka

Post autor: Zeka »

Powinienem się wystawyć na 1200 ptk. Moja Bretonnia także dopiero powstaje, a państwo (czyli mnie) nie zawsze stać na zaciąg kolejnych wojowników ;) Terminy? Nie mam pojęcia, szczerze powiedziawszy...
Koziu
Carabinier
Posty: 22
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:04
Lokalizacja: Oświęcim / Kraków

Post autor: Koziu »

W sumie mi pasują piątki, soboty i niedziele :)
A jak u Ciebie jest z malowaniem ??
U mnie tak sobie... ale i tak mam mało czasu na to...
Siła i Honor
Zeka

Post autor: Zeka »

Malowanie u mnie raczej przecięte... Wcześniej malowałem figurki w skali 1:72, więc jest niezły przeskok... Ale napewno osiągniemy szczyty :) Może nawet Golden Demon będzie nasz? ;) Kolejny powód, dla którego musimy się spotkać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy sci-fi i fantasy”