LOTR - zasady

Recenzje przepisów, relacje z rozgrywek (After Action Reports), zasady domowe.
borewik
Enfant de troupe
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2006, 19:32

LOTR - zasady

Post autor: borewik »

Witam, jestem tu nowy i mam pytanie :
Czy wie moze ktoś gdzie w internecie sa wszystkie zasady do gry figurowej LOTR??
Bylbym wdzieczny za ewentualnego linka
Z gory thnx ;)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Wpisz w google LOTR-zasady albo coś podobnego i na pewno coś znajdziesz. Ja wpisałem i to było na pierwszym miejscu:

http://www.powiat.mielec.pl/mkf/forum/d ... =file&id=8

To popularna gierka więc chyba nie powinno byc problemów.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
kozioł
Chasseur
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 29 kwietnia 2006, 19:47

Post autor: kozioł »

Ten link to się chyba odnosi do karcianki a kolega Borewik jak zrozumiałem pyta o bitewniaka :wink:

Polecam pomolestować emula, zdaje się że podręcznik główny tam bywa. Jest też cała garść dodatków, ale nie natknąłem się na te z nowej edycji (czyli aktualne). Można też znaleźć kilka skanów WD z dodatkowymi jednostkami.

Zyczę powodzenia w poszukiwaniach :wink:
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Tak, jestem nieuświadomiony w temacie niestety, a może się starzeję... :roll:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
kozioł
Chasseur
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 29 kwietnia 2006, 19:47

Post autor: kozioł »

W jakimś temacie trzeba być nieuświadomionym bo inaczej życie byłoby nudne :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy sci-fi i fantasy”