Najstarsza gra systemu CDG

Awatar użytkownika
Strategos
Censor
Posty: 8264
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Strategos »

comandante pisze:
No a potem For the People, ktore sprowadzilem w 1997 roku i bylo dla nas takim hitem, ze dwa lata pozniej Paths of Glory to juz zamawialem w ciemno.
EL Comandante należy to podkreślić : te zamówienia to jedna z ważniejszych decyzji dla Środowiska :)
Jak to czasami te związki przyczynowe prowadzą w jedynie słusznym kierunku .
Jak zobaczyłem na Forum Scieżek informacje o PoG grze uwierzyłem ,że Gry Planszowe mają jednak przyszłość . Ilu ludzi się dzieki temu Forum opartemu początkowo na jednej wspaniałej grze poznało :D
"Bądź szybki jak wicher, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, niewzruszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun"

Sun Tzu
Awatar użytkownika
wujaw
Général de Brigade
Posty: 2075
Rejestracja: sobota, 11 marca 2006, 11:15
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post autor: wujaw »

Strategos pisze:
comandante pisze:
No a potem For the People, ktore sprowadzilem w 1997 roku i bylo dla nas takim hitem, ze dwa lata pozniej Paths of Glory to juz zamawialem w ciemno.
EL Comandante należy to podkreślić : te zamówienia to jedna z ważniejszych decyzji dla Środowiska :)
Jak to czasami te związki przyczynowe prowadzą w jedynie słusznym kierunku .
Jak zobaczyłem na Forum Scieżek informacje o PoG grze uwierzyłem ,że Gry Planszowe mają jednak przyszłość . Ilu ludzi się dzieki temu Forum opartemu początkowo na jednej wspaniałej grze poznało :D
Aaaa!!!Tu was mam :evil: .Stąd się wzięły pointopointowo-karrrciane wypaczenia :twisted: .Tu zdradzono heksy!Człowiek dla ludu ten los zgotował! :wink:
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Skladam samokrytyke. Jestem winien...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum autorów”