Gra na 8 graczy z sędzią przez net. "Bitwa"

Awatar użytkownika
FrankGiovanni
Lieutenant
Posty: 527
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2006, 21:46
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 4 times

Post autor: FrankGiovanni »

Jednostki jazdy:
Pospolite ruszenie koszt 5pt. to raczej jazda ochotnicza bez pancerza słabo uzbrojona na koniach wierzchowych a nie rumakach bojowych.
Lekka jazda koszt 8pt. pancerz skórzany, małe tarcze, miecze.
Jazda koszt 11pt. pancerz kolczy tarcza, miecz i lanca.
Strzelcy konni koszt 10pt. pancerz skórzany krótki łuk, miecz. zasięg 2 pola.
Ciężka jazda koszt 13pt. pancerz łuskowy, tarcza, ciążka lanca, miecz,
Kopijnicy koszt 16pt. pancerz płytowy, tarcza, kopia, ciężki miecz.
Wykaz sygnaturek które przedstawiają poszczególne formacje http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ca ... dca52.html
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 stycznia 2007, 17:12 przez FrankGiovanni, łącznie zmieniany 1 raz.
Fenix zawsze wraca nawet z popiołów
Awatar użytkownika
Kserkses
Lieutenant
Posty: 92
Rejestracja: piątek, 3 listopada 2006, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kserkses »

no i ilu nas jest chętnych ?
hea
Awatar użytkownika
CHOMIK militarny
Sergeant Major of the Marine Corps
Posty: 324
Rejestracja: poniedziałek, 20 listopada 2006, 16:25
Lokalizacja: Szczecin/UK
Kontakt:

Post autor: CHOMIK militarny »

Jak przez net to ja jestem chętny - nudzę się właśnie trochę bo jestem na przymusowym wolnym. Jak rozumiem nie potrzeba do gry nic więcej poza netem i dobrymi chęciami? :wink: Czy gra będzie podobna trochę do planszówki Melthoern? ( czy jakos tak - sorry ale grałem dość dawno i tylko z 1 czy 2). Bardzo mnie się podobała, podobnie jak Kircholm Dragona.

Jeśli brakuje chętnych proponuje umieśćić odpowiednią informację w dziale gry komputerowe ( sam trafiłem tu przypadkiem). Mogę też popytać na innym forum. :D Trzeba działać szybciej chłopaki bo się chętni wykruszą.
Pinky: Hej móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem? Mózg: To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum autorów”