Projekt gry "Dziedzictwo Krwi"

Zeka

Post autor: Zeka »

Kserkses gratuluję :) Czy istnieje możliwość wypożyczenia go do innego klubu? :wink:
Awatar użytkownika
Kserkses
Lieutenant
Posty: 92
Rejestracja: piątek, 3 listopada 2006, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kserkses »

z dużą chęcią
hea
Awatar użytkownika
Kserkses
Lieutenant
Posty: 92
Rejestracja: piątek, 3 listopada 2006, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kserkses »

pytanie do innych graczy nie zdradzajac szczegółów ale z pytaniem ilu z nas tak naprawdę gra aktywnie i czy wysiłek Giovanniego nie idzie na marne wpisujcie się jak gracie to da dodatkowy impuls do zabawy
hea
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja się obijam, przyznaję się bez bicia :oops: , ale postaram się jeszcze zmobilizować
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
FrankGiovanni
Lieutenant
Posty: 527
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2006, 21:46
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 4 times

Post autor: FrankGiovanni »

Witam. Doszły do mnie głosy mówiace o wadzie gg w przesyłaniu wiadomości gdy nie ma przy komputerze adresata. Gra w założeniu potrzebuje 100% pewności komunikacji dlatego główne dyspozycje wydawane przez Lordów i moje przenosze do prywatnej korespondencji na forum z dniem jutrzejszym testowo to będzie kanał komunikacyjny.
dziękuje za uwagę.
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 listopada 2006, 22:16 przez FrankGiovanni, łącznie zmieniany 1 raz.
Fenix zawsze wraca nawet z popiołów
Zeka

Post autor: Zeka »

Ja z niecierpliwością oczekuję nowych wiadomości ze świata i kraju ;) Mam nadzieję, że uda się wszystkim wygospodarować trochę czasu na grę, jako że szkodą by było, aby tak ciekawy projekt upadł.
Awatar użytkownika
FrankGiovanni
Lieutenant
Posty: 527
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2006, 21:46
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 4 times

Post autor: FrankGiovanni »

Z przyczyn osobistych, zawieszam projekt Dziedzictwo Krwii do niedzieli 19.11.2006 czas w grze od teraz zatrzymał się. Ale wrócimy do tego wykorzystajcie ten czas drodzy Lordowie do przemyślenia sytuacji i sposobu gry.
Z Poważaniem FrankGiovanni.
Fenix zawsze wraca nawet z popiołów
Awatar użytkownika
FrankGiovanni
Lieutenant
Posty: 527
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2006, 21:46
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 4 times

Post autor: FrankGiovanni »

Z Dniem dzisiejszym informuje że zawieszam na czas nie określony projekt Dziedzictwo Krwii w celu opracowania drugiej edycji jako że projekt nie zdał testu i powstało wiele nieścisłości oraz niedomówień które rzutują na całość. Gra ta jest niewyważona i powstał narastająco chaos decyzji których nie jestem w stanie rozwikłać w czasie jaki mam i moge przeznaczyć na gre. Dziękuje za zainteresowanie oraz inwencje postaram się to docenić w przyszłej edycji. Dziękuje i przykro mi że projekt w obecnym kształcie nie zdął wymaganiom jakim go przedstawiłem i zaoferowałem graczom.
ps. Gre musze bardziej określić zasadami które dadzą płynniejszy i pewniejszy przekaz między stronami jeśli gracze mają uwagi to od tego jest forum postaram się wszystkie przeanalizowac i wprowadzić w życie w DK2ed.
Fenix zawsze wraca nawet z popiołów
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

Bohaterem jest nie ten ktory nigdy nie upada na ziemie, ale ten ktory za kazdym razem wstaje ponownie!
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

A ja właśnie się porządnie zabrałem za rozpiski i inne... :) Ale trudno - czekamy na następną edycję.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zeka

Post autor: Zeka »

Szkoda, że tak się stało... Trzymam kciuki udane zmiany i szybkie uporanie się z nimi... I cierpliweię poczekam na drugą odsłonę "Dzidziectwa krwi".
Awatar użytkownika
FrankGiovanni
Lieutenant
Posty: 527
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2006, 21:46
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 4 times

Post autor: FrankGiovanni »

Główną bolączką były finanse i inwestycje, brak podstawowych kryteriów i wartości doprowadził do nieprzyleliczalnego narastającego błędu czyli CHAOSU. Kolejnym błedem było nadmierne rozdrobnienie rozkazów co spowodowało potok podjętych decyzji w którym czasem gineły te ważniejsze bo trudno było ocenić co jest wazne dla Lorda a co mniej niuansy rozkazów spowodował bład interpretacji i komunikacji czyli znowu CHAOS.
Założenie będą bardzo podobne, tylko ze postaram się większość rzeczy umocnić zasadami przyczyny i skutku oraz przykładami wieloma liczbami które dadzą poczucie ładu i porządku :). Co i tak nie wpłynie na możliwości inwencji Graczy. Ustale stały porządek podatkowy, odległości i wartości...
ps. Dzięki za wsparcie.
Fenix zawsze wraca nawet z popiołów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum autorów”