[2008] Przerwa w działalności forum a dalszy przebieg..

Forum konkursu na najlepszą planszową grę wojenną organizowanego przez Forum Strategie.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

[2008] Przerwa w działalności forum a dalszy przebieg..

Post autor: Raleen »

Ponieważ jak widać mieliśmy przerwę z powodów technicznych, niestety dość długą, proponuję, jak rok temu wydłużyć konkurs, tak żeby potrwał jeszcze tydzień. Przed rozpoczęciem przenosin forum, do zakończenia głosowania zostało mniej jak tydzień, więc wydłużenie o ten czas głosowania, biorąc pod uwagę, że trzeba poinformować szereg osób o tym, że forum już działa i zanim się te wiadomości rozejdą chwilę potrwa, będzie czasem rozsądnym.

Jednocześnie przepraszam wszystkich za zaistniała sytuację. Nikt z nasz nie przypuszczał, że tak długo to potrwa. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dni dokończymy konkurs i wyłonimy zwycięzcę. Drobne modyfikacje wynikłe z tego przesunięcia czasowego nie powinny wypaczyć wyniku.

Co do szczegółów decyduje oczywiście Kapituła, która mam nadzieję wkrótce ogłosi swoją decyzję. Z mojej strony wszyscy członkowie zostali już powiadomieni, że forum działa.
Ostatnio zmieniony piątek, 27 listopada 2009, 12:44 przez Raleen, łącznie zmieniany 1 raz.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
wujaw
Général de Brigade
Posty: 2075
Rejestracja: sobota, 11 marca 2006, 11:15
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post autor: wujaw »

Po przeprowadzeniu głosowania kapituła zdecydowała przedłużyć głosowanie o tydzień.
Tak więc można głosować do końca przyszłej niedzieli 22.03.2009.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez wujaw, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Planszowa Gra Wojenna Roku”