Wojna o Pierścień - Karty Jednostek

HoLi
Sous-lieutenant
Posty: 464
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 22:08
Has thanked: 104 times
Been thanked: 166 times

Wojna o Pierścień - Karty Jednostek

Post autor: HoLi »

Dłubiąc przy dodatku do "Wojny o Pierścień" zrobiłem przy okazji karty jednostek do samej podstawki. Karty z podstawką testowane były póki co dwa razy, dlatego (jeśli znajdą się chętni do przetestowania) prosiłbym o wszelkie uwagi jakie nasunęłyby się podczas gry (czy któraś karta jest za mocna, czy za słaba, czy może zupełnie przydałoby się ją zmienić itd.). Modyfikacja jest niewielka, wymaga jedynie wydrukowania kart jednostek oraz wprowadzenia niewielkich zmian w zasadach, głównie dotyczących prowadzenia bitew (co związane jest z kartami jednostek). Działanie kart oparłem o inną grę z tej serii "Bitwa Pięciu Armii" i zaimplementowałem do WoP, więc nie ma tu nic innowacyjnego, ale daje to trochę więcej radości z toczenia samych bitew.

Link do kart: https://www.dropbox.com/s/1fuqcm3jhw6kq ... d.rar?dl=1
W moim odczuciu karty działają dobrze, ale dwie gry to może być za mało, żeby to ocenić tak na 100%.

Pozdrawiam :)
" Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu tworzysz to, czego chcesz." - George Bernard Shaw
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”