Moderacja działu

Forum systemu bitewnego "Operation: World War II".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Moderacja działu

Post autor: Raleen »

Temat ten służy do zamieszczania przez moderatorów ogłoszeń organizacyjnych, a także do zadawania pytań i dyskusji na tematy organizacyjne dotyczące działu. Prosimy wykorzystywać ten temat do komunikacji z moderatorami w sprawach organizacyjnych, innych niż sprawy indywidualne (o tych należy pisać na PW).

Aktualnie moderatorami działu są: xardas12r i Przemos19

Informacja o moderacji działów aktualizowana na bieżąco: https://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=107&t=19447
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Może warto by zakładac tematy porównawcze np. do innych gier bitewnych o II wojnie, takich jak Mein Panzer :idea: . Możecie się co prawda obawiac by fani tego systemu Was nie "zalali" ale myślę, że na chwilę obecnąto nie grozi.

Jeszcze masz dragonie od dziś dodatkowo moderację w dziale ogólnym. Przepisy zostawię już dla kadrinaziego jak się zjawi.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Może by tak pójść z duchem czasu i zmienić nazwę działu na: Operation:Worold War II ??
Obrazek
Bogus_law
Captain
Posty: 833
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 11:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bogus_law »

xardas12r pisze:Może by tak pójść z duchem czasu i zmienić nazwę działu na: Operation:Worold War II ??
Sugerowalbym Operation: World War II ex Operation Overlord , sporo osób cały czas używa ( i kojazy ) jeszcze stara nazwe.
Awatar użytkownika
dragon
Starszyj Lejtienant
Posty: 704
Rejestracja: środa, 27 września 2006, 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dragon »

A ja bym zostawił Operation Overlord. Ci co uzywaja starej nazwy, trafia. Ci co nowej i tak beda wiedzieli o co chodzi.
Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki.

Nikita Chruszczow
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Chłopaki w najbliższym czasie przydałoby się trochę rozruszać i odświeżyć ten dział, bo miejscami pokrył się mocno kurzem, a dla sporej części ekipy w końcu to dział macierzysty, od którego wszystko się zaczęło, jak to się mówi... :)

Moderatorom już pisałem, ale mam nadzieję, że reszta ekipy też się w to włączy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Bo ile razy można ciągle o tym samym gadać, żeby to nie zmieniło się w offtop ?? Autorzy (na szczęście) w nowych edycjach nie dostarczają aż tylu rzeczy do obgadania niż firma gw :) Większość pracy co robie dla OO ląduje w dziale modele ;) Teraz będę miał więcej czasu to jakiś raport lub zdjęcia podrzucę z gier. Na 1 marca omówiony jestem z ziołem na grę i obiecuje foto raport :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Przemos19
General der Panzertruppen
Posty: 4986
Rejestracja: sobota, 10 czerwca 2006, 22:46
Lokalizacja: Zawiercie/Katowice
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Post autor: Przemos19 »

A ja już po sesji więc kombinuję z tłumaczeniem ;)
Ps - zauważyliście że z naszej sekcji aż 3 adminów mamy ;)
http://www.przemos85.blogspot.com/ - blog poświęcony OWW2 i wargamingowi

http://www.battlegroup.net.pl - strona poświęcona Operation World War 2 i wargamingowi
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

xardas12r pisze:Bo ile razy można ciągle o tym samym gadać, żeby to nie zmieniło się w offtop ?? Autorzy (na szczęście) w nowych edycjach nie dostarczają aż tylu rzeczy do obgadania niż firma gw :) Większość pracy co robie dla OO ląduje w dziale modele ;) Teraz będę miał więcej czasu to jakiś raport lub zdjęcia podrzucę z gier. Na 1 marca omówiony jestem z ziołem na grę i obiecuje foto raport :D
Słusznie, stąd dawne połączenie i rozszerzenie tematyki miało jak najbardziej sens - to najlepszy dowód. Stary Raleen miał rację, widzisz :D

Z wielką ciekawością czekam na fotoraport.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Przemos19
General der Panzertruppen
Posty: 4986
Rejestracja: sobota, 10 czerwca 2006, 22:46
Lokalizacja: Zawiercie/Katowice
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Post autor: Przemos19 »

Jak widać trochę się rozruszał dział, i apj się zaczął wypowiadać ;)
http://www.przemos85.blogspot.com/ - blog poświęcony OWW2 i wargamingowi

http://www.battlegroup.net.pl - strona poświęcona Operation World War 2 i wargamingowi
Bogus_law
Captain
Posty: 833
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 11:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bogus_law »

A rozrusza się jeszcze bardziej jak wreszcie Nexus wyda ponownie podstawkę i zajmie się promocją.
Awatar użytkownika
apj
Lieutenant
Posty: 564
Rejestracja: środa, 12 kwietnia 2006, 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: apj »

Pozostaje tylko pytanie jak ta promocja będzie wyglądała w Polsce... W sobotę w WCMie chciałem kupić parę pudełek do uzupełnienia armii... tyle że skończyło się na chęci. Prawie totalny brak zestawów figurek 1:72. Powód ? Ponoć hurtownie dosyłają to co mają ochotę dosłać do sklepu a nie to co jest w zamówieniach :/ I to nie jest niestety odosobniony wypadek bo np. sklep Składnicy Modelarskiej twierdzi podobnie że w hurtowniach nie ma zestawów... o_O
Bogus_law
Captain
Posty: 833
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 11:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bogus_law »

Niestety w sprawie asortymentu to trzeba Dream męczyć bo oni są dystrybutorem na kraj.
Awatar użytkownika
Przemos19
General der Panzertruppen
Posty: 4986
Rejestracja: sobota, 10 czerwca 2006, 22:46
Lokalizacja: Zawiercie/Katowice
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Post autor: Przemos19 »

Hmm dziwna sprawa, Dream od Italeri jest. A Italeri u mnie w Katowicach jest sporo, prawie wszytsko z II WŚ na bierząco jest uzupełniane.
http://www.przemos85.blogspot.com/ - blog poświęcony OWW2 i wargamingowi

http://www.battlegroup.net.pl - strona poświęcona Operation World War 2 i wargamingowi
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Panowie - Jedną z największych plusów O:WWII jest jego darmowość. Teraz jak się zastanawiam , że na naszym forum tego zupełnie nie widać - należało by coś z tym zrobić , na przykład temat - ogłoszenie z adresem do podręcznika
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Operation: World War II”