Spis graczy i zainteresowanych OWW2

Forum systemu bitewnego "Operation: World War II".
Awatar użytkownika
rrober
Sous-lieutenant
Posty: 437
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 09:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: rrober »

O! - zapowiada się ciekawa grupa graczy :jupi: - chętnie bym się przyłączył (jęzeli nie macie nic przeciw temu)- tylko nie grałem jeszcze w OO ;D

Do Afryki mam Brytoli, Wolnych Francuzów i dużo Włochów (planuję też w niedługim czasie Niemców - 164 Dyw. oraz Ramcke)

Do innych okresów ww2:

Front Wschodni 42-45: dużo Rosjan, a z drugiej strony Węgrów, Rumunów, Włochów - wyskrobię też jakiś Niemców ;D
Front Zachodni 43-45: Brytoli, Amerykanów i Francuzów
Pozdrawiam,
rrober
Awatar użytkownika
q.b.
Major
Posty: 1211
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:07
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: q.b. »

No problemo Seniorr ! :) Trzeba będzie coś tylko zorganizować wolnego czasu więcej :D bo nie wszyscy mają wolne na raz :D Cieszy mnie to, że zainteresowanie rośnie :D - może w niedalekiej przyszłości jakieś 2 vs 2 zagramy :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez q.b., łącznie zmieniany 1 raz.
"Duty, Honor, Country"
Awatar użytkownika
kadrinazi
Tat-Aluf
Posty: 3578
Rejestracja: wtorek, 9 maja 2006, 12:09
Lokalizacja: Karak Edinburgh
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: kadrinazi »

q.b. pisze: Co do projektu PW - narazie powijaki - poczekamy na przedświąteczny spokój, żeby jakieś rozpiski splodzić :) co do figurek - ja to osobiście figury Powstańsów Warszawskich bym robil z Volksturmu Oriona/Pegasusa plus jakichś tam mixów z piechoty niemieckiej po ostrych konwersjach - koniecznie w bialo - czerwonych przepaskach na ramię :)
To co szykuje Ceasar powinno wpaść Ci w oko:
http://www.miniknight.com/images/H056/056.jpg
Kontakt tylko na maila
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Post autor: Jarek »

No dobra panowie, tak sobie tu dziarsko opowiadacie jakie to armie montujecie a sklepikarze z radości zacierają łapki widząc listy waszych zakupów …. to ja też spróbuję
Mam już Pz.Kpfw.IV Revella , ale że nie jestem wargamingowym germanofilem, to na początek konkretnego zbierania wybieram amerykańskich chłopców. A kupiłem sobie to na początek:
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Awatar użytkownika
q.b.
Major
Posty: 1211
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:07
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: q.b. »

Bardzo dobry zakup - jak chcesz osiągnąć lepszy efekt i zróżnicowanie póz - dokup Revell'a piechotę USA - na allegro typ sprzedaje ją TUTAJ ! :)

Szczegółowa recka znajduje się TU

Polecam ze względu na fajne pozy skirmish'ujących piechurów z M1 Garandami - fajny BAR-trooper w płaszczu - dużo bazook - nieźli oficerowie z radio-telefonem oraz doskonałe (2 razy w wyprasce) 50 cal HMG Browninga :)
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez q.b., łącznie zmieniany 1 raz.
"Duty, Honor, Country"
Awatar użytkownika
Borsuk
Sous-lieutenant
Posty: 474
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 14:19
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Borsuk »

Ale wiesz że to figurasy do Ardenów? :jupi:
"Przejdziemy przez Niemców jak gówno przez kaczkę" - Gen. Patton
Awatar użytkownika
Warchoł
Strażnik wielki koronny
Posty: 2024
Rejestracja: czwartek, 19 marca 2009, 20:24
Lokalizacja: Kattowitz/ Домброва-Гурнича

Post autor: Warchoł »

Jestem zainteresowany O:WWII, jak na razie mam cały czas rozwijającą się armię Afrika Korps i zalążki Waffen SS.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Warchoł, łącznie zmieniany 2 razy.
bnk
Adjudant-Major
Posty: 315
Rejestracja: czwartek, 19 listopada 2009, 15:39
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

Post autor: bnk »

Witam wszystkich

Przez dobrą reklamę tego systemu by q.b jestem jak najbardziej zainteresowany grą w O:WWII

Póki co będę montował Hamburgerów datowanych na 44-45, później może coś więcej....

Pzdr
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez bnk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
q.b.
Major
Posty: 1211
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:07
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: q.b. »

No już tak nie cukruj moich zdolności PR-owskich :D

Witamy na pokładzie !!! :)
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez q.b., łącznie zmieniany 1 raz.
"Duty, Honor, Country"
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

Witamy i gratulujemy figurek :)
Awatar użytkownika
q.b.
Major
Posty: 1211
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:07
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: q.b. »

Teraz możemy już gratulować i pierwszego zwycięstwa bnk. :D

Po dzisiejszej "małej sesji" na polach we Francji - Rangersi bnk. (póki co moi - ale jednak) dokonali piekielnego łomotu w moich szeregach i niczym Bruce Lee w "Wejściu Smoka", przejechali po moich grenadierach HEER jak walec :D

Gratulacje ! :pom:
"Duty, Honor, Country"
bnk
Adjudant-Major
Posty: 315
Rejestracja: czwartek, 19 listopada 2009, 15:39
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

Post autor: bnk »

czaki pisze:Witamy i gratulujemy figurek :)
Thx :D

Pzdr
kocurzapiekany2
Carabinier
Posty: 29
Rejestracja: czwartek, 11 lutego 2010, 12:13
Lokalizacja: Stolyca

Post autor: kocurzapiekany2 »

Mam już pomalowane małe grupki niemców i engliszmenów z pustyni.

;)

Wciąż jestem zielony i przed pierwszą grą ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez kocurzapiekany2, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomarańczowy to kolor tego sezonu :)
stefek01
Appointé
Posty: 34
Rejestracja: czwartek, 8 kwietnia 2010, 12:19
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: stefek01 »

Wraz z kolegą gram co tydzień w sobotę w Żyrardowie . Jesteśmy nowicjuszami i samoukami ale zaprawionymi w bojach i nie poddajemy się tak łatwo, gramy Niemcami i Jankesami . Chętnie nawiążemy kontakt z graczami w okolicy 40 km.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez stefek01, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bartas199
Enfant de troupe
Posty: 2
Rejestracja: środa, 14 lipca 2010, 11:26
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: bartas199 »

Witam
Jakoś przed wakacjami z kilkoma kumplami myśleliśmy o jakieś grze w realiach 2WŚ. Z początku chcieliśmy zrobić coś swojego lecz trochę sie ze sobą nie zgadzaliśmy jeśli chodzi o zamysł tej gry. Wtedy znalazłem tutaj zasady do gry i po przeczytaniu ich stwierdziłem, że gra rozsądna, zasady na moim zdaniem wysokim poziomie i że da się w to grac :faja: Z początku trudno mi było namówić kumpli do gry opierającej się na talii kart ale z czasem przekonałem ich, że dają one więcej realizmu w grze niż ,,ruszam ja, ruszasz ty, strzelam ja, strzelasz ty itd." ;') W sumie rozegraliśmy już jakieś 7/8 bitew na różne punkty i nasze wrażenia są jak najbardziej pozytywne.

Gramy w miejskim ośrodku kultury w Gnieźnie, w klubie gier bitewnych. Jest nas już grupka okolo 15 osob. W tym zainteresowanych ww2 na tą chwile 5 osób ale z czasem myślę, że jeszcze ich przekonamy :pom: Gramy tam w LOTR'a, wh40, mordheima

Trzy osoby(w tym ja) grają niemcami, jeden jankesami i jeden herbaciarzami :pom:
Na tą chwile moja armia wygląda następująco
http://www.plasticsoldierreview.com/review.aspx?id=85
http://www.plasticsoldierreview.com/Review.aspx?id=290
Poza tym:
Tygrys
Stug
Stuh
Pak40
2x sd.kfz. 251
Nashorn

W planach
2 boxy tego http://www.plasticsoldierreview.com/Review.aspx?id=902
jagdpanther
panzer IV

Pozdrawiam
Fortuna sprzyja odważnym
ODPOWIEDZ

Wróć do „Operation: World War II”