Alternatywne systemy i figurki - nowy serwis. Co sądzicie?

Figurki_net
Enfant de troupe
Posty: 2
Rejestracja: środa, 20 grudnia 2006, 15:05
Kontakt:

Alternatywne systemy i figurki - nowy serwis. Co sądzicie?

Post autor: Figurki_net »

Jako, że to mój pierwszy post na tym forum - witam wszystkich :D.

Chciałbym spytać Was co sądzicie na temat pomysłu, który zacząłem niedawno realizować. Pod adresem www.figurki.net rozpocząłem tworzenie nowego serwisu poświęconego alternatywnym producentom figurek i systemom bitewnym. W przeciwieństwie do większości istniejących już serwisów "branżowych" chciałbym skupić się na prezentowaniu mniej znanych w naszym kraju figurek i gier.

Serwis jest dopiero w początkowej fazie tworzenia, znajdziecie tam narazie opis około 20 producentów figurek fantasy, s-f i historycznych, sylwetki 9 znanych w branży rzeźbiarzy oraz kilka informacji o paru systemach bitewnych. Nowe teksty pojawiają się jednak co najmniej raz w tygodniu.

Głównie chciałbym stworzyć bazę danych producentów figurek. Opisy każdej z firm nie są specjalnie rozwlekłe (wręcz przeciwnie) mają być raczej czymś w rodzaju wizytówki/wpisu na temat danego producenta i jego produktów.

Jak możecie zobaczyć po newsach aktualizacje są dosyć częste, zobaczymy co będzie dalej :).

Jakby się komuś chciało to czekam na słowa konstruktywnej krytyki.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Pochwała Ci się należy przede wszystkim za pomysł promowania tych mniej znanych systemów i firm. W zasadzie jest to pod wieloma względami podobne do idei naszego forum, które powstało z podobnych potrzeb - na oficjalnych forach wydawców ciężko było promowac swoje rzeczy, a czasem w ogóle spokojnie dyskutowac. Tym bardziej cieszę się, że do nas zawitałeś :) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Figurki_net
Enfant de troupe
Posty: 2
Rejestracja: środa, 20 grudnia 2006, 15:05
Kontakt:

Post autor: Figurki_net »

Dzięki :).

Nie ukrywam, że jednym z celów tej strony jest promowanie niektórych systemów czy producentów. Inna sprawa jest taka, że o wielu producentach mam zamiar pisać wyłącznie w celach informacyjnych. Mam nadzieję, że nowe teksty pojawią się na stronie już w przerwie świątecznej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele i figurki”