[Makiety] Budynki

zbyszek
Appointé
Posty: 34
Rejestracja: niedziela, 26 listopada 2006, 15:36
Lokalizacja: Okolice Katowic

[Makiety] Budynki

Post autor: zbyszek »

Jak jusz kto uruchomi download to wrzuce troszke planów i gotowców budowli w słusznej skali.
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Elo. Wrzuć je na jakiś serwer, czy nawet na serwer konta pocztowego i daj linki. Sam jestem w trakcie poszukiwania odpowiedniego planu do budowy domków, czy chociażby sposóbu jak taki domek zbudować, np TAKIE

Mile widziane były by jakieś porady jak zbudować jakieś ruiny (malowanie, schematy itd) mniej więcej takie jak TE TUTAJ

Wiem, że to już wyższa szkoła jazdy, ale może ktoś wie jak takie budyneczki zrobić.

Pozdro
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
zbyszek
Appointé
Posty: 34
Rejestracja: niedziela, 26 listopada 2006, 15:36
Lokalizacja: Okolice Katowic

Post autor: zbyszek »

1. zobacze co sie da zrobic
2. pisze tam jak byk moulds by linka zapomnij-potrzebujesz ze 3-4 formy silikonowe po 10 baksów plus oczywiscie wysyłka
ale jakby sie złozyc powiedzmy w 10 osób to mozna se zaszalec i kupic a potem sie wymieniac formami
Hajdi
Caporal
Posty: 67
Rejestracja: środa, 27 września 2006, 21:46
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hajdi »

prosty i tani sposób na zbudowanie domków(tu do gry fantazy ale trochu pozmieniac i juz ma sie domek historyczny)
http://www.treasure.hunters.chechlo.com ... art_nbr=15
"Bądźmy przygotowani do nowych walk o zachowanie tego, cośmy takim mozołem zdobyli"

ZS STRZELEC - Tobie Polsko!
Marcin43
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 12:09
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: Marcin43 »

Hmm .. myślę że co do budynkó to dobre są modele firmy TM diorama ( czy jakos tak ) w kazdym razie sztuka kosztuje 7,50 .... niestety są to zazwyczaj tylko fronty budynków ( wykonane w vacu )
Co do modeli z papieru to mysel ze mogłbym cos wykombinowac w tym zakresie ... ale to niestty dopiero w drugiej połowie czerwca.... bo narazie mam bardzo malutko wolnego czasu.....
Marcin43
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 12:09
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: Marcin43 »

Jakos znalazlem torche czasu i zrobilem pierwszy budynek w skali 1:72 ( jeszcze go niesprawdzalem czy jest "równy" bo mi sie tusz w drukarce skonczyl ) wystarczy wejsc na moją stronę http://www.wojnaswiatowa1939.republika.pl/ i sciągnąc ten budynek a potem wydrukowac i bedzie ok
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Siemka. Budyneczki wyglądają całkiem pozytywnie, ale część z nich wydaje mi się trochę za mała. Nie wiem jak to wyjdzie po wydrukowaniu, ale "na oko" są za małe, przede wszystkim chyba te płoty/mury. Pytanie : sam robiłeś te wszystkie modele, czy to gotowe są, a ty je tylko poprawiłeś? Jeśli sam to jak zrobiłeś faktury ścian, dachów itd? Zdradź tajemnicę, to może, ktoś jeszcze (np. ja :D ) zrobi inne domki i wrzuci na forum.

Pozdro.
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Marcin43
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 12:09
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: Marcin43 »

bo do OO jest tylko jeden budynek.. tam jest napisane w skali 1:72 .. a pozostałe są do Mein Panzer... Sam robie te budynki... z tekstur i zdjęć które zbierałem bardzo .. bardzo długo... i zamują mi na dysku w tej chwili juz prawie 700 MB, Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

A możesz się podzielić jakimiś teksturami np ścian i dachów. Wtedy inni też będą mogli jakieś domki zrobić i wrzucić na forum? Daj znać co i jak, i jeśli sie zgodzisz to podam ci maila.

Pozdro
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Admin Pomocniczy
Appointé
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 16 stycznia 2006, 13:44
Lokalizacja: z odmętów sieci

Post autor: Admin Pomocniczy »

Post Gościa

Marcin szacunek dla twórczosci to co robisz musi troche pracy kosztowac
ja bawie sie troche inaczej sciagam gotowce z netu i najczesciej musze je przeskalowywac a potem albo robie je z tektury, sklejki, styroduru lub kappy foam czyli kartonu architektonicznego
Walcz dalej jakbys mnie zezwolił tobym na tą strone Twoją co zapodał
Awatar użytkownika
dragon
Starszyj Lejtienant
Posty: 704
Rejestracja: środa, 27 września 2006, 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dragon »

Zapraszam do rejestracji!!
Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki.

Nikita Chruszczow
Marcin43
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 12:09
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: Marcin43 »

ok.. zarejestruj sie i a potem bede mogl wrzocic to co twoje na moją stronke :D
Adi
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 09:10
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Adi »

Ja robie domki z balsy i tektury- najprostszy sposób :D cegiełki z kartonu naklejane na ścianę, dachówki z próbek tapet(fajne wzory) :D
Pozdro!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele i figurki”