Moderacja działu

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Moderacja działu

Post autor: Raleen »

Temat ten służy do zamieszczania przez moderatorów ogłoszeń organizacyjnych, a także do zadawania pytań i dyskusji na tematy organizacyjne dotyczące działu. Prosimy wykorzystywać ten temat do komunikacji z moderatorami w sprawach organizacyjnych, innych niż sprawy indywidualne (o tych należy pisać na PW).

Aktualnie moderatorami działu są: xardas12r, Przemos19, Umpapa i sgr

Informacja o moderacji działów aktualizowana na bieżąco: https://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=107&t=19447
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Chopy, przepraszam, że się czepiam, ale taka uwaga organizacyjna: jak zakładacie tematy to tytułujcie je tak, żeby z tego tytułu wynikało co tam jest a nie "hmm" "Szczęka opada" i inne takie :) bo potem jak się tego nazbiera więcej i będzie takich tematów dajmy na to z 10 to jak ktoś wejdzie to nic nie znajdzie, a tak wchodzi sobie, widzi tytuł Zvezda + jakiś numer modelu i od razu wiadomo o czym jest wątek bez zaglądania do środka.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
dragon
Starszyj Lejtienant
Posty: 704
Rejestracja: środa, 27 września 2006, 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dragon »

Ja juz zwrocilem uwage Xardas-owi w tej sprawie, ale nazwy mu nie zmienie, bo to by oznaczalo , ze wola uzytkownika tutaj nic nie znaczy. ;) Jak zobaczy, ze nie wszystko w tej nazwie jest ok, to moze zmieni.
Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki.

Nikita Chruszczow
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Dobra zmienię ;)

Osobiście nie mam już pomysłu jak tytułować takie gifty znalezione w sieci. Najlepiej by było stworzyć jeden przeklejony temat i wrzucać w to wszystko wyłowione z sieci. Można by już połączyć tematy o dioramce czarno białej, s-m, tych filmikach ...

Dragon , poprawny politycznie ,aż do bólu . Trzeba było zmienić , tak ja muszę się męczyć ;) . A tak z swojej strony jeszcze dodam ,że kończę już wielkie oftopowanie , i zaczynam pisać na poważne tematy.

EDIT: Ja za szczęki oberwałem ,a dalej jest temat "hmm" :D
Obrazek
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

to proponuje temat Modele z sieci, albo cos takiego

standardowy temat

i drugi Nasze modele - juz jest

przykleic i bedzie miejsce na takie zdjecia
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Popieram.

Dawno temat z naszymi armiami powinien być przyklejony .

EDIT: http://strategie.net.pl/viewtopic.php?t=4316 to też można dołączyć
EDIT2: http://strategie.net.pl/viewtopic.php?t=4267 to też można by ;)
EDIT3: http://strategie.net.pl/viewtopic.php?t=4378
Obrazek
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Mordęga - wiecie ile zajęło załadowanie tematu "NKF" do panelu moderatorskiego ??? - 10 min . Nigdy więcej nie będę moderował takich obszernych tematów !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Post autor: Jarek »

To trzeba było załozyć osobny i już, skopiować najważniejsze do pierwszego postu i by grało, ale dzięki za wkład i zaangażowanie :pom:
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

trzeba bylo wycinac wszystkie zaznaczone ptaszkiem posty (hmm z 8 ich tylko bylo) do nowego tematu (15 sekund max jak wolno to robisz)... :wall:

nawet nie chce wiedziec co ty z tym robiles ;D
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

trzeba bylo wycinac wszystkie zaznaczone ptaszkiem posty (hmm z 8 ich tylko bylo) do nowego tematu (15 sekund max jak wolno to robisz)... :wall:
Czy nikt mię nie rozumie ??? Załadowanie się tego okna zajęło 10 min , bo się ładował po poście - a w co 3 są zdjęcie - zaznaczenie ptaków zajęło mi 5 sek.
Obrazek
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

ale przeciez tam sie laduje z podzialem na strony ?

Edit: o bez podzialu na strony
co za sredniowiecze ;D
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

Panowie
trzeba cos zrobic z tymi linkami o produkcji czworek
updejtow 0
a nie widac juz na pierwszej stronie zadnych nieprzyklejonych postow... :crazy:

to kpina jest...
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

To ja proszę o wydzielenie oddzielnego działu na konkurs , a potem się go zunifikuje z modelami.
Obrazek
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

no dla 7 przypietych watkow ktore stad zniknal to niezly pomysl

albo odkleic stad
ruch taki ze i tak nie spadna
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja mam taką uwagę organizacyjną, bo ostatnio chciałem się komuś pochwalić naszym forum i właśnie wszedłem do wątku "Nasze kolekcje figurek", żeby pokazać jakie to fajne figurki u nas ludzie malują, a tu na pierwszej stronie przywitały mnie zamiast obrazków informacje o tym, że zdjęcie zniknęło albo zostało przesunięte itp. - standard dla photobucket i im podobnych portali do zamieszczania obrazków, więc może warto się zastanowić nad jakimś utrwaleniem, zwłaszcza tych starszych rzeczy, żeby nam te obrazki za jakiś czas nie poznikały. Oczywiście jak będą działać załączniki forumowe za niedługo to wydaje mi się najlepsze rozwiązanie, ale niezależnie od tego pomyślcie jakoś nad zabezpieczeniem swojego dorobku, bo to po pewnym czasie znika. Z tych starych postów też możnaby kiedyś przejrzeć czy niektóre rzeczy, które poznikały da się jakoś odzyskać.

Mimo to, niektórym jak np. Grenadyerowi te obrazki się trzymają mimo upływu lat.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele i figurki”