Skala figurek do Bolt Action

Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Skala figurek do Bolt Action

Post autor: Telamon »

Jeśli natomiast historyczne to już niekoniecznie. U nas w Zagłębiu BGK w skali 1/72 daje sobie radę - jako swego rodzaju odtrutka od 28mm w Warhammerze - nie jedną skalą człowiek żyje.
Zwróć uwagę na "u nas w Zagłębiu". ;) U nas w samym Krakowie Bolt dorobił się osobnego forum, graczy zarejestrowanych u Seviego jest 50-60, a gra ma comiesięczną imprezę plus nadprogramowe spotkania w klubie na gry i klecenie makiet... Natomiast w 1/72 (i w BGK) grają 2-3 osoby (przynajmniej o tylu wiem). Nie wiem ilu ludzi gra w Flamesy...
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Skala figurek do Bolt Action

Post autor: AWu »

Z ciekawości, a ile razy grałeś?
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Skala figurek do Bolt Action

Post autor: Telamon »

Za dwa tygodnie zamierzam zagrać, w końcu się zmotywowałem i ukończyłem malować wymagane figurki (oprócz 1 oficera, którego zrobię w tym tygodniu). Potem będę wpadać cyklicznie (chyba, że coś wypadnie w Tarnowie, gdzie też grają w Bolta).
Awatar użytkownika
Max Savastianowicz
Sous-lieutenant
Posty: 408
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2015, 00:16
Has thanked: 69 times
Been thanked: 63 times

Re: Skala figurek do Bolt Action

Post autor: Max Savastianowicz »

U nas też niektórzy ludzie zaczynali od 1:72 ale chcąc jeździć na ogólnopolskie imprezy przeszli na 28mm. Ja wcześniej grałem w Operation Squad i figurki od razu miałem w 28mm. Natomiast Bolt całkiem nieźle się w mniejszej skali sprawdza. Niestety tylko lokalnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele i figurki”