Propozycje figurek do starożytności w skali 1/72

Hannibal216
Enfant de troupe
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 4 sierpnia 2015, 14:54

Propozycje figurek do starożytności w skali 1/72

Post autor: Hannibal216 »

Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów wojskowości starożytnej. Zwracam się do was z takim oto zapytaniem. Napiszcie proszę jakie figurki z jakiego okresu starożytnosci w skali 1/72, mam na myśli przedział 700r.p.n.e.-V wiek n.e. chcielibyscie mieć. Zamierzam z przyjacielem porobic trochę konwersji i porzeźbić i chciałbym wiedzieć jaki okres jest najbardziej popularny. Moja propozycja jest taka. Aby nie wypisywać nie wiadomo ilu armii skupcie się na 3 najbardziej wam odpowiadajacych. Czekam niecierpliwie na wasze sugestie.
Hannibal217
Enfant de troupe
Posty: 3
Rejestracja: środa, 30 września 2015, 19:06

Re: Propozycje figurek do starożytności w skali 1/72

Post autor: Hannibal217 »

Witam serdecznie. W sklepie hagen-miniatures.de pojawiły się nowości do wojen punickich. Figurki całkiem ładne. 5 figurek Rzymian principes i hastaci, cztery figurki miotają pila (będzie można ustawić urozmaicony (mam na myśli pancerze) szyk atakujących pilami legionistów), jedna z mieczem, mają kolczugi i pektorały. Kartagińczycy w ciekawych bojowych pozach atakują włóczniami. Figurki są z metalu. Dla fanów wojskowości starożytnej uważam w sam raz. Zamieszczam poniżej zdjęcia ale powiększone można zobaczyć na stronie Hagen Miniatures. Człowiek, który je zrobił będzie powiększał kolekcję. Pozdrawiam. Hannibal
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Hannibal217
Enfant de troupe
Posty: 3
Rejestracja: środa, 30 września 2015, 19:06

Re: Propozycje figurek do starożytności w skali 1/72

Post autor: Hannibal217 »

Oto pozostałe zdjęcia
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele i figurki”