Linkowanie dyskusji forumowych i porządek na forum

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Re: Nasze kolekcje figurek

Post autor: Raleen »

Ja nie mam czasu co chwilę czegoś przenosić, tym bardziej jak łatwo można przekierować temat gdzie indziej.

Jeszcze co do tego, że u nas nie ma informacji, to zacytuję wcześniejszy Twój post:
AWu pisze:To tez trzeba na BGG
http://boardgamegeek.com/boardgame/1335 ... x-poloniae :>

Masz tam zdjęcia, opisy, dyskusje, komentarze, uwagi i przede wszystkim ranking gier :>
Nie zawiodłem się na nim.
Jak widać mowa jest w nim nie tylko o informacjach, ale także o "dyskusjach, komentarzach i uwagach".

Zaś dalej czytamy:
AWu pisze:No są, ale jednak informacji tu o grze brak, tylko opinie i dyskusja.
Czyli najpierw poleca się opinie, dyskusje i komentarze na innych portalach, a potem pisze się, że u nas są "tylko opinie i dyskusja". Plączesz się sam w swoich tłumaczeniach. I w tym momencie trochę pokazuje to niestety Twoją złą wolę...
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasze kolekcje figurek

Post autor: AWu »

Ja się nie tłumacze.

BGG jest tysiąc razy (i to pewnie dosłownie) lepszym medium do szukania informacji o grach planszowych niż to forum, i to nie podlega dyskusji po prostu. Na temat każdej gry sa liczne tematy, masa zdjęć, opis i dużo towarzyszącego kontentu.
W dodatku w przypadku tych 2 gier tematy tutaj urywają się po jednej grze i umierają w 2013...

EOT z mojej strony bo mnie będziesz przekonywał co miałem na myśli, jak to masz w zwyczaju.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Re: Nasze kolekcje figurek

Post autor: Raleen »

Pozostawiam ocenę tej wymiany uwag czytającym to forum, zwłaszcza graczom figurkowym.

Widzę, że niestety trudno jest dotrzeć do Ciebie z dwoma podstawowymi sprawami:

1) Żebyś ogólnie nie robił bałaganu pisząc nie na temat w nieodpowiednich wątkach, tak jak przyzwyczaiłeś się pisać w shoutboxie.
2) Żebyś w miarę możliwości zlinkował dyskusję na dany temat, jeśli jest w innej części forum. Bardzo trafnie zwrócił Ci na to uwagę jako pierwszy Umpapa.

Chodziło tylko o te dwie rzeczy. Jeśli notorycznie będziesz łamał regulamin bałaganiąc, to licz się z tym, że możesz spotkać się z reakcją.

W tej chwili oczywiście nie jest to żaden problem, że coś takiego się zdarzyło. Chodzi jedynie o to, żeby tego w przyszłości unikać.

Wydzielam posty i zamykam ten wątek.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Modele i figurki”