Naród żydowski został wymyślony

Awatar użytkownika
Bonus
Sergent
Posty: 122
Rejestracja: poniedziałek, 12 października 2009, 07:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Bonus »

Akurat w tym artykule chyba nie ma przekłamań, a argument że Asyryjczycy przesiedlali ludzi wydaje mi się niedokładny. Przesiedlano ludzi, ale na swoje tereny i w znacznie mniejszej skali, bo tylko tych, których potrzebowali. Przesiedlenia sprawiały ogrom problemu nazistom, pomimo iż mieli kolej, pojazdy, łączność, i technologię. A wg Żydów udało się to Rzymianom.....
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Bonus, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Le Volt
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

Nie rozmawiamy o Artykule a o teorii...

Czy nie ma przekłamań to się dowiemy jak ktoś przeczyta książkę dopiero.
Awatar użytkownika
Bonus
Sergent
Posty: 122
Rejestracja: poniedziałek, 12 października 2009, 07:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Bonus »

No tak, też ciężko jednoznacznie zdecydować co jest prawdą a co nie. Sama teoria wydaje się być prawdziwa. Już dawno zauważyłem z kumplem, że to jedna wielka mistyfikacja.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Bonus, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Le Volt
Awatar użytkownika
elahgabal
Maréchal d'Empire
Posty: 6108
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 19:14
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 10 times
Been thanked: 84 times

Post autor: elahgabal »

Bonus pisze:Już dawno zauważyłem z kumplem, że to jedna wielka mistyfikacja.
A co jest mistyfikacją i na podstawie czego to zauważyliście ?
Bo to za duży skrót myślowy, jak na moje możliwości :>
"Jakie warunki mam im przedstawić?" "Najgorsze, jakie wymyślisz."
Kondeusz do Puységur (oblężenie Furnes, 1648 r.)

https://www.youtube.com/watch?v=RUmdWdEgHgk
Awatar użytkownika
Bonus
Sergent
Posty: 122
Rejestracja: poniedziałek, 12 października 2009, 07:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Bonus »

Fakt, że do Ziemi Świętej Żydzi zmierzają dopiero po II wojnie, że Żydzi polscy zawsze uważali się za "polskich Żydów" a nie za wygnańców Izraela. te fakty widać w polskiej literaturze, a szczególnie u skamandrytów. Żydzi nigdy nie byli przywiązani do Izraela, że się tak wyrażę. Moje miasto jest najważniejszym miastem dla Żydów w Polsce i nigdy nie wspominali o jakiejś ojczyźnie, ich ojczyzną była Polska. Pragnienie powrotu powstało po II wojnie, że o narodzie, który wszyscy dyskryminują, mówiono dopiero po wojnie, że moje miasto to mekka dla Żydów, a nie Izrael. W zapiskach przedwojennych wszyscy Żydzi chcieli Polski, a nie jakiegoś Izraela, chcieli dopóki nie zrobili im getta i dopóki w Sączu nie zostało 2 Żydów (wg dokumentów które kłamią). Nie wiem czy to Ci jakoś przybliża fakty, które znam, ale jak sobie przypomnę to napiszę konkretne przykłady..
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Bonus, łącznie zmieniany 2 razy.
Deus Le Volt
Awatar użytkownika
ToKu
Sergent-Major
Posty: 170
Rejestracja: wtorek, 25 września 2007, 09:35
Lokalizacja: Hiperborea

Post autor: ToKu »

No tak...

A arabskie powstanie w 1936 wybuchło, bo arabscy szejkowie (imamowie?) mieli szklane kule i widzieli co się będzie działo za 10 lat... postanowili więc przeciwdziałać za w czasu. :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Geopolityka i współczesne konflikty zbrojne”