Dyskusje (około) wydawnicze

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Wasza aktywność Panowie odniosła ten skutek, że póki co siadłem wczoraj i dziś i zrobiłem małe porządki w dziale oraz przejrzałem wszystko o czym dyskutowaliśmy, tak żeby, jak to kiedyś mawiali, trochę to ochędożyć, z korzyścią dla wszystkich (mam nadzieję). Przyznam się, że od dłuższego czasu nie mogłem się do tego zmobilizować.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Paul Yank
Appointé
Posty: 48
Rejestracja: wtorek, 19 września 2006, 14:07
Been thanked: 3 times

Post autor: Paul Yank »

Witam.
Po tak wyczerpującej informacji autora na temat przyczyn braku ,,Ostrołęki" pozostaje mi tylko potwierdzić chęć nabycia gry.
Pozdrawiam szanownych kolegów.
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Post autor: Jarek »

Bellona zapowiada HB-ka
OSTROŁĘKA 1831 - Michał Leszczyński.

Obrazek

TERMIN WYDANIA: 22.03.2011

Może osłodzi czas oczekiwania na grę :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Też właśnie wczoraj się dowiedziałem :) . Ciekawe co to będzie, póki co niedługo zabieram się za "Kawalerię Królestwa Polskiego" Strzeżka.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”