WYDANIE OSTROŁĘKI - ZBIERAM CHĘTNYCH

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Być może na jesieni. Lato to martwy sezon.
Ostatnio zmieniony środa, 24 czerwca 2009, 19:20 przez Raleen, łącznie zmieniany 1 raz.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Jeżeli można to ja do chętnych się dopisuje. Od czegoś zacząć trzeba ;)

1.xardas12r
2.Maciej Drążkiewicz

i z podpisem autora ;)
Obrazek
Paul Yank
Appointé
Posty: 48
Rejestracja: wtorek, 19 września 2006, 14:07
Been thanked: 3 times

Post autor: Paul Yank »

Ja tradycyjnie prosze o egzemplarz. Przez wiekszość września nie ma mnie w kraju ale proszę o mnie nie zapominac :cool:
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Pamiętam, mam nadzieję, że kontakt mailowy będę miał z Tobą bo miałbym jeszcze jedną sprawę... ale o tem prywatnymi kanałami ew. napiszę.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
clown
Général de Division Commandant de place
Posty: 4423
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:07
Lokalizacja: Festung Stettin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Post autor: clown »

I dla mnie i dla mnie!!!
1. Clown :D
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
WASHINGTON
Appointé
Posty: 35
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2009, 20:42
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: WASHINGTON »

Czy w temacie wydania Ostrołęki przez Raleena coś się dzieje, czy też temat został zarzucony?
Być może przeoczyłem w postach, ale nie natrafiłem na informację o definitywnym zakończeniu prac na tą grą, a zapowiadało się ciekawie.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez WASHINGTON, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Temat został zawieszony, głównie ze wzgledu na brak możliwości wydania gry swego czasu, miałem także szereg spraw, że tak powiem "życiowych". Zamierzam wydać grę w przyszłości, chociaż terminów żadnych na dziś dzień podać nie mogę, ale o wszystkich chętnych będę pamiętał w stosownym czasie. Temat, jeśli chodzi o zbieranie zainteresowanych grą, jest jak najbardziej aktywny.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Vaden_Ker
Enfant de troupe
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 9 kwietnia 2009, 16:22
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: Vaden_Ker »

W takim razie ja również zgłaszam chęć zakupu - wysłałem maila.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Yautay
Sergent
Posty: 135
Rejestracja: sobota, 20 marca 2010, 15:38
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Post autor: Yautay »

Również ja dopisuję się do listy,

Pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

Ja też jeśli gdzieś się wcześniej nie deklarowałem.
Awatar użytkownika
Nero
Caporal-Fourrier
Posty: 91
Rejestracja: piątek, 7 stycznia 2011, 19:43
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Nero »

To ta Ostrołęka musi być jakąś dobrą grą, skoro tak się wszyscy dopisują. :P

1. Artorius Castus
2. Jacek Kulpa
"Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy."
Hannibal
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Post autor: Silver »

I ja.
Awatar użytkownika
Darth Simba
Sous-lieutenant
Posty: 373
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:46
Lokalizacja: Przasnysz
Been thanked: 3 times

Re: WYDANIE OSTROŁĘKI - ZBIERAM CHĘTNYCH

Post autor: Darth Simba »

No to jak, wyjdzie w końcu? :lol:
Wiem, wiem, stworzenie gry planszowej jest żmudne i czasochłonne, ale bez przesady...
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: WYDANIE OSTROŁĘKI - ZBIERAM CHĘTNYCH

Post autor: Raleen »

Wyjdzie w stosownym czasie, myślę że już nie takim odległym :) . Nie jest i nie był to nigdy projekt komercyjny, przypominam też, że sam jako taki nie prowadzę (i nigdy nie prowadziłem) działalności wydawniczej. Pieniędzy również od nikogo nie zbierałem, ani nie składałem komukolwiek wiążących zobowiązań, więc nikt nie może mieć do mnie pretensji.
Niestety, wydawanie gier planszowych w Polsce - mam na myśli porządne, dopracowane produkcje - nie jest proste.
Nie wspomnę już o innych projektach, które ciągną się latami. Dla mnie to nic śmiesznego. Ktoś chce zobaczyć jak to jest, zawsze może sam spróbować pokazać innym co potrafi. Można spytać np. Roberta Żaka ile czasu upłynęło od rozpoczęcia prac do wydania jego pierwszej gry czy ile i jak ją przerabiał.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
ChevalierVernix
Sous-lieutenant
Posty: 449
Rejestracja: poniedziałek, 6 września 2010, 19:25
Lokalizacja: obecnie Białystok
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: WYDANIE OSTROŁĘKI - ZBIERAM CHĘTNYCH

Post autor: ChevalierVernix »

Też czekam i na pewno grę kupię. Oby jak najszybciej wyszła!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”