WYDANIE OSTROŁĘKI - ZBIERAM CHĘTNYCH

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

WYDANIE OSTROŁĘKI - ZBIERAM CHĘTNYCH

Post autor: Raleen »

Na razie wstępnie, ale chciałbym już wiedziec kto jest chętny na moją Ostrołękę i zorientowac się ile osób byłoby zainteresowanych kupic grę.

Co do warunków jak miałoby to wyglądac.

1. Cena - 50 zł
Nie sądzę by się zmieniła, ale może byc drobne wahnięcie lekko w dół. Postaram się by cena była możliwie najniższa. Chciałbym jeszcze powiedziec, że nie zamierzam na tej grze zarabiac, bo i nie ma po temu warunków, nakład byłby też taki, że zarobku z tego nie będzie albo będzie znikomy, chciałbym jedynie, abym nie musiał do tego dokładac. Stąd proszę tego nie traktowac jako biznes tylko jako działalnosc hobbystyczną i tak też proszę podchodzcie do tych ewentualnych wahnięc ceny, nie jestem w stanie wszystkiego do końca oszacowac, choc robiłem już dosc szczegółowe wyliczenia.

2. Fajerwerków co do grafiki - od strony technicznej - raczej nie uda się zrobic, jeśli ma byc w miarę tanio - tu nie chciałbym nikogo rozczarowac, natomiast będziemy się starac, aby grafika była co najmniej na dobrym poziomie. Jeśli Wojpajek zrobi ręcznie malowaną mapę, w grze będzie jego mapa.

3. Będę zbierał zaliczki, stanowiące część ceny. Ale to zrobimy później - na razie zgłoszenie jest niewiążące i nie jest powiązane z żadnymi wpłatami ani zobowiązaniami.

Zgłoszenia
Interesują mnie osoby, które gotowe są tą grę kupic, między innymi po to, aby oszacowac ile egzemplarzy należałoby wydac. Dlatego takie osoby proszę aby się zgłaszały, osoby, które nie zamierzają jej w ogóle kupowac prosiłbym o nie zgłaszanie się.

Prosiłbym wszystkich zainteresowancyh grą o wysyłanie maili na mój adres:
ricardo.81@interia.pl
z dopiskiem "Jestem zainteresowany Ostrołęką" albo innym tego typu, jak kto woli :)

Prosiłbym w mailu jedynie o podanie:
1. nicka z forum
2 imienia i nazwiska

Inne dane nie są mi póki co potrzebne. W każdym razie przynajmniej prosiłbym o podpisanie się w jakikolwiek sposób w mailu tak abym mógł zidentyfikowac daną osobę :) . Myślę, że nie są to żadne szczegółowe dane, wiele osób znam z tego forum i innych, tak czy inaczej mam ich maile, więc proszę się nie obawiac, że zamierzam to wykorzystywac w jakichś innych celach niż zmierzających ku wydaniu gry.

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi, propozycje co do gry, to także najlepiej w mailu przy okazji zgłoszenia. Za wszelkie jestem bardzo wdzięczny.

Ryszard Kita,
autor "Ostrołęki 1831"
Ostatnio zmieniony środa, 24 czerwca 2009, 19:17 przez Raleen, łącznie zmieniany 3 razy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Aha, parę osób się mnie pytało, więc jeszcze dopiszę :)

Wszelkie deklaracje poparcia tutaj również mile widziane :wink:

Ale maile wysyłajcie też jeśli możecie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

No to Ja się pierwszy zgłaszam :D

1. Grenadyer
2. Michał Głowacki
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

Także jestem zainteresowany zakupieniem tej sławnej już gry. W końcu będę mógł w nią zagrać :wink: .
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 stycznia 2006, 13:20 przez Panzerfan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Taak, "legendarnej" jak to napisał Barbarossa :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Kiedryn
Sergent
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:59
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Kiedryn »

To i ja się wpisuję.
1. Kiedryn
2. Robert Kiedryński
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Imion i nazwisk jak chcecie to tutaj nie wpisujcie, w każdym razie nie musicie, jak wolicie :)

Na razie zacznę u nas, a z czasem i gdzie indziej, bo wiadomo, że nasze forum nie pępek świata :wink: .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
preclo

Post autor: preclo »

Oczywiście i mnie nie zabraknie.

precel
Paweł Ciołek
Awatar użytkownika
dbj
Capitaine
Posty: 844
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:09
Lokalizacja: Muszyna
Has thanked: 269 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Post autor: dbj »

no, proste, że się piszę na zakup tej gry :)
Nie ma idealnych systemów, są tylko takie, które akceptujemy bardziej lub mniej.
Autor nieznany, przełom XX i XXI wieku.
Awatar użytkownika
Wojpajek
Captain
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: Wojpajek »

Ja się piszę na zakup tej gry ale na razie nie w tym pierwszy rzucie.... pieniędzy mało, a architektura i dziewczyna to też nie kosztują groszy :]
Dlatego proszę mnie traktować jako oczywistego nabywcę w odrobinę późniejszym terminie... no chyba że braci naciągnę :]
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10331
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2006 times
Been thanked: 2734 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Ja oczywiście popieram Rysia... przez zgłoszenie zamiaru nabycia gry :D
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Silvershoot
Adjudant
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Silvershoot »

Ja również poproszę jeden egzemplarz :!: Gier nigdy za mało :wink:
"Gwardia umiera, ale się nie poddaje"
P. Cambronne
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dzięki Panowie, jest sesja, więc ludzie się nie kwapią.

A co do Orzełka to też się jakoś Zulu umówimy mam nadzieję 8)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10331
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2006 times
Been thanked: 2734 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Raleen pisze:A co do Orzełka to też się jakoś Zulu umówimy mam nadzieję 8)
To znaczy?
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
morvael
Sergent
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:01
Lokalizacja: Otwock

Post autor: morvael »

Ja też! Ja też!

:lol:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”