[Scramble] Mini-kampania na Pola Chwały '08

Recenzje przepisów, relacje z rozgrywek (After Action Reports), zasady domowe.
Awatar użytkownika
Bagu
Sous-lieutenant
Posty: 404
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Kraków/Souhwick Massachusetts
Kontakt:

Post autor: Bagu »

U mnie na dzien dzisiejszy;
Niemiaszki;
BF-109E - 16
BF110C - 16
Dornier - 8
JU-87B - 8
JU-52 - 4

RAF;
MKI - 16
Spity I - 16

Mysle ze do wrzesnia stany na lotniskach zostana podwojone a dodatkowo dojdzie wiecej angoli, i pojawia sie jacys amerykance i japonce (wyczaiłem fajny sklepik w usa z samolocikami) :)
http://spartan-painting.blogspot.com/ <---BLOG O MODELARSTWIE I WARGAMINGU!
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

Thomas pisze:Mam wystarczającą ilość do gry
czyli gramy Twoimi?? ok- to ja nic nie biore w takim razie...
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

czyli gramy Twoimi?? ok- to ja nic nie biore w takim razie
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Pierwsze słowo jest kluczowe. Zdanie zaakcentowane jest na "mam" nie "mamy". Nie chcesz nie musisz brać, nikt cię do tego nie zmusza...

Pozdro
T
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

do czego teraz pijesz można wiedzieć??
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Do niczego nie piję, stwierdzam tylko, że jeśli nie chcesz nie musisz brać swoich samolotów. Nie chcesz, nie bierz. Nie będę się z tobą kłócił, bo ani nie mam takiego zamiaru, ani chęci. Nie wiem o co ci chodzi. Napisałem ci na PW o co mi chodziło, nie wiem czy przyjąłeś to do wiadomości czy nie. Nie będę roztrząsał tu na forum jakichś prywatnych zagrywek itd, bo to nie miejsce na to. Ja swoje zdanie napisałem tobie w pw, nie musisz się z nim zgadzać. Jeśli jesteś urażony to przepraszam, więcej nie będę wyskakiwał z komentarzami żeby znowu nie urazić czyjejś dumy. Chcesz mi coś powiedzieć prywatnie to napisz mi PW, a nie będziemy dyskutować tutaj. Założyłem wątek w wyraźnie określonym tematem i życzyłbym sobie, żeby na ów temat pojawiały sie posty. Jeśli nie, to niech nie pojawiają się w ogóle. Proste.

Ciao
T
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

dostałeś moją odpowiedz na PW już dawno a nadal Twoje zachowanie można określić co najmniej dziwnym... nie lubię krętactwa... napisz prosto z mostu że w tym temacie pisze się tylko o Mini-kampanii i żadne inne pomysły nie wchodzą w grę... nie podoba mi się idea kampanii więc już się więcej w TWOIM temacie nie odzywam...
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Dobra jak sobie chcesz. Nie ma siły więcej się z tobą kłócić. Nie napisałem że to MÓJ temat, tylko że wątek ma jasno określony taki, a jak na razie 50% postów jest o dupie maryni. Chcesz grac B-17, nie widzę przeszkód. Przygotuj taki scenariusz i napisz go tutaj. Omówimy szczegóły i po problemie. Nie zachowuję się dziwnie, wręcz przeciwnie, to ty masz widocznie jakieś "ale" o to, że w temacie z pytaniami o zasady wypomniałem ci, że nie czytasz instrukcji. Nie podoba ci sie moja wypowiedź - trudno, masz problem. Więcej przepraszać nie będę.

Ciao
T
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

no widzisz... po raz kolejny (chyba już 4) jestem zmuszony napisać Ci że żadnych pretensji nie mam... mało tego zmobilizowało mnie to do tłumaczenia zasad... i tyle mam do powiedzenia w tym temacie...

mam wrażenia że nie tylko ja traktuję ten temat na zasadzie "co będziemy robili na PCH ze scramble"... jeżeli przeszkadza Ci że dyskutuje się tutaj nie tylko o Twoim pomyśle to po prostu napisz... a nie piszesz że TY masz samoloty i że TY będziesz nimi latał... nie zrozumiałem po prostu i tyle... dla mnie gra 10cioma samolotami to nie jest nic szczególnego... kampanie mam na co dzień jak gram... a PCH wolałbym wykorzystać raczej do czegoś większego żeby wykorzystać możliwość na maxa...

i po raz kolejny mówię że o nic nie mam pretensji... żebym nie musiał 7 raz powtarzać...
Awatar użytkownika
Bagu
Sous-lieutenant
Posty: 404
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Kraków/Souhwick Massachusetts
Kontakt:

Post autor: Bagu »

Pax panowie, Pax
http://spartan-painting.blogspot.com/ <---BLOG O MODELARSTWIE I WARGAMINGU!
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

OFF TOPIC
Bagu pisze:wyczaiłem fajny sklepik w usa z samolocikami:)
proponuję żebyś wstawił ścieżkę do naszej podręcznej linkownii:P
Paweł Bigger
Enfant de troupe
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 25 maja 2008, 14:24
Lokalizacja: 64-000 Kościan

Post autor: Paweł Bigger »

Wiatam scrablomaniaków :)
Jestem Paweł i to ze maną gra mały_kapral.
Odnosnie kampani na PCH (jade również:)) zgadzam się z pomyslem kilku opcji bo czasu będzie sporo a jak wiem z doświadczenia gierka 12 samolotami trwa średnio 3h i to na pełnym luzie. Mam sporo samolotów głównie Rafu więc wspomoge aliantów w Bitwie o Anglię. Mogę przygotować kampanie na morzu śródziemnym: ,,Obrona malty" jeżeli będzie zainteresowanie z waszej strony:)
Nie wiem jak Wy ale ja za niedługo zaczynam wakację i zapraszam do Kościana osoby które chciały by wkońcu zagrać(skoro aż dwóch to największe skupiso graczy w polsce;))
pozdrawiam serdecznie bigger
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

no... to się wypowiedział... :)
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Cześć Paweł, witamy na forum. Dzięki za informacje odnośnie gry i scenariusza. Staram się właśnie o jakieś materiały do pierwszego scenariusza do bitwy o Anglię, szukam zdjęć/szkiców jakichś angielskich statków (widok z góry) w razie braku takowych modeli.

Pozdro
T
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

Thomas pisze:szukam zdjęć/szkiców jakichś angielskich statków (widok z góry) w razie braku takowych modeli.
Poszukujesz tylko jednostek przybrzenych (zegluga w kanale La Manche), te moga byc pelnomorskie? moge pomoc w tej kwestii... ;D
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

W sumie potrzeba do scenariusza statki kupieckie, ale wydaje mi się, że nikt nie będzie patrzył na to co bombardują jego samoloty, wystarczy że tylko coś będzie na stole leżało :) Jeśli możesz w jakiś sposób pomóc to śmiało. Znalazłem kilka fajnych zdjęć zrobionych z lotu ptaka więc kilka okrętów wojennych mam, ale można wybrać zawsze jakieś inne.

Pozdro
T
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy historyczne - do końca XIX w.”