Squad Leader - pytania i pomysły

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące II wojny światowej.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

OK, w sumie masz rację, zresztą jak masz kogoś bardziej kompetentnego to może i lepiej.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Piechur
Caporal
Posty: 68
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Piechur »

Nie stwierdziłem, że mam kogoś bardziej kompetentnego. Muszę doprowadzić instrukcje do stanu zrozumiałego dla każdego czytajacego.
W chwili obecnej dużo jest w niej zwrotów typu np. "Obrońca swoje WW, potem, nawet jak redukcja czy eliminacja".
To są skrótowce które musze rozwinąć w pełne zdania. W tej chwili ktoś niezorientowany po przeczytaniu uznałby to za pisane przez wariata.
Piechur
Caporal
Posty: 68
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Piechur »

Skończyłem tłumaczyć. Przepisałem na czysto. Materiały wysłałem Wojpajkowi do poprawkie.
Uwaga.
Nadchodzi.
:D
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Będziecie mieli nowego ludzia do SL niedługo, tylko go uczelnia męczy strasznie i się nie zjawia....

PS. Nie zasypiałem gruszek w popiele :wink:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
misiek000
Caporal-Fourrier
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:50
Lokalizacja: Baboszewo/powiat płoński/ województwo mazowieckie

Post autor: misiek000 »

I co w temacie zasad do SLa??
ODPOWIEDZ

Wróć do „II wojna światowa”