Ikony

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące II wojny światowej.
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Ikony

Post autor: slowik »

Jest topic ktory zawiera linki OdB itd. roznych sil zbrojnych swiata (ciagle aktualizowany, dlatego radze co jakis czas zagladac tam, mimo ze nie pokazuje tam nowej odpowiedzi), przydalby sie tez temat gdzie sa linki dla tych co zainteresowani sa tworzeniem zetonow.

Sa tutaj linki strona na ktorych mozna znalezc ciekawe ikony.

kolorowe rzuty boczne roznych dzial wszelkiego typu:
http://www.tarrif.net/cgi/bluedry/all_artillery_adv.php

Strona nie tylko informacyjna ale zawierajaca tez wiele ikonek (cieni), na dole sa bannery do stron artylerii, lotnictwa, marynarki oraz czolgow
http://users.swing.be/tanks.edito/3398.html#207207

Dla cierpiliwych (lub potrafiacych cos wyczytac ;) ) ten link z kolorowanymi ikonami duzej ilosci pojazdow: (proponuje  isc na te wyrazy co sie da przeczytac jak 日 『鋼鉄の落書』のsdkfz251シリーズ修正しました。 i potem na button )
Jezeli ktos nie da rady to prosze o PW
http://blinda.ld.infoseek.co.jp/

c.d.n
urodzony 13. grudnia 1981....
Bergman
Caporal-Fourrier
Posty: 79
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:56
Lokalizacja: Żory

Post autor: Bergman »

Dla mnie bomba - zwłaszcza ta japońska... Tylko po co w takim razie namęczyłem sie z przerabianiem zdjecia karla na ikonkę... :shock:

BTW. Co wspólnego z czołgami i panzercugami może mieć to japońskie dziewcze na tej stronie :shock: ???
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

Nie wiem Bergmann, mnie tez to zaskoczylo.. :wink:

Jest jeszcze takie cos :
http://www2.beareyes.com.cn/bbs/u/155.htm
Nie wiem czy to wszystko bo nie probowalem ??? ;)
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

a teraz istny skarb, tu jest doslownie wszystko :

http://klub.chip.pl/krzemek/galeria.htm

po co nam Azja jak mamy polskie? :)
urodzony 13. grudnia 1981....
Bergman
Caporal-Fourrier
Posty: 79
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:56
Lokalizacja: Żory

Post autor: Bergman »

A tu mamy zbiór ikonek... w postaci czcionek TTF. jest druga wojna nato, sowieci.
http://www.dafont.com/en/theme.php?cat=719&page=1
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Bergman pisze:A tu mamy zbiór ikonek... w postaci czcionek TTF. jest druga wojna nato, sowieci.
http://www.dafont.com/en/theme.php?cat=719&page=1
Ikonki jak te z systemów Dragona
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

To jest kolega z forum Barbarossy zdaje się. Jak się cieszę, że dostała mi się tam moderacja niedawno :) . Widzisz slowiku, słusznie Cię tam zapraszałem. Barbarossa niedługo pewnie też do nas wpadnie 8) .

Trafiłem na tą stronę już kiedyś i też mi się bardzo podobała, choć ja nie umiem ocenić od strony merytorycznej tak jak Ty.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Te z systemów Dragona nie są przecież niczym cudownym, to po prostu zaczernione obrazki czołgów, dział itd.

Tylko żołnierze byli chyba robieni dla tej gry, choc i tego nie wiem.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

slowik pisze:a teraz istny skarb, tu jest doslownie wszystko :

http://klub.chip.pl/krzemek/galeria.htm

po co nam Azja jak mamy polskie? :)
tak, to jest dobre.....bo polsjkie!!! (to nie plagiat hasła) :lol:
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Raleen pisze:Te z systemów Dragona nie są przecież niczym cudownym, to po prostu zaczernione obrazki czołgów, dział itd.

Tylko żołnierze byli chyba robieni dla tej gry, choc i tego nie wiem.
Jeślibyś miał skany żołnierzy ( z każdej armii z kilku gier , lub z tylu ile byś dał rady ) i wrzucił na forum byłbym niezmiernie wdzięczny :D
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ok, pomęczę Grenadyera, wczoraj pisał na forum, że ma już miec na dniach stałę łącze więc postaramy się pomóc 8) Mam nadzieję, że nie pilne.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Raleen pisze:Ok, pomęczę Grenadyera, wczoraj pisał na forum, że ma już miec na dniach stałę łącze więc postaramy się pomóc 8) Mam nadzieję, że nie pilne.
A więc czekam :)
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

Raleen pisze:Ok, pomęczę Grenadyera, wczoraj pisał na forum, że ma już miec na dniach stałę łącze więc postaramy się pomóc 8) Mam nadzieję, że nie pilne.
Ryśku wysyłam ci wykaz literatury na CD (Zulusowi i Słowikowi też), mogę zawsze coś wypalić na płycie, chyba ze jeszcze ko0muś mam podesłać....
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dzięki DT, to jak ktoś będzie chętny niech się odzywa tutaj albo drogami prywatnymi. Panzerfanowi jeszcze możesz podesłac bo on się na pewno II wojną bardzo interesuje.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

Raleen pisze:Dzięki DT, to jak ktoś będzie chętny niech się odzywa tutaj albo drogami prywatnymi. Panzerfanowi jeszcze możesz podesłac bo on się na pewno II wojną bardzo interesuje.

już podesłałem...... ale tam jest nie tylko WW II
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
ODPOWIEDZ

Wróć do „II wojna światowa”