Kampfgruppe Peiper - Ardeny '44

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące II wojny światowej.
Awatar użytkownika
hubertok
Capitaine
Posty: 881
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Kampfgruppe Peiper - Ardeny '44

Post autor: hubertok »

Kupiłem dzisiaj na allegro tę grę (skuszony ceną 10 zł) ale nic nie wiem w temacie tejże. Grał ktoś w to może?? - akcja: Ardeny 44.
Awatar użytkownika
Nico
Général de Division
Posty: 3838
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 10:50

Post autor: Nico »

Awatar użytkownika
hubertok
Capitaine
Posty: 881
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Post autor: hubertok »

no właśnie trochę mnie przeraża, ze to ASL. Może jakoś przebrnę przez zasady a jak nie to puszczę dalej na allegro :)
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Czy w grze jest opcja "Wymorduj amerykańskich jeńców pod Malmedy"? :shock: I co trzeba wyczyniać Amerykanami, żeby Peiper wygrał wojnę?
Awatar użytkownika
Wojpajek
Captain
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: Wojpajek »

Z całym szacunkiem ale nie jest to ASL. Po pierwsze moduł jest bardzo cenny i za granicą nikt go nie sprzeda za 10 zł czyli kilka dolców.
Ja podejrzewam że jest to gra z TiS- obrazek był taki sam jak w gazecie. Dodatkowe info to takie że jest w KG Pepiper raptem 3 scenariusze, natomiast w module ASL jest ich dosyć dużo. Acha i jeśli to jest gra z TiSu to nie jest ona kompletna- bo zasady są w systemie B-35, no i brakuje chyba jednej lub kilku dywizji niemieckich- mogę się mylić.
Tak więc ASL to nie może być chyba że jakiś pirat.
Może jakoś przebrnę przez zasady a jak nie to puszczę dalej na allegro
ASL to zasady na ponad 150 stron. Po za tym ich cena na ebay-u to conajmniej 20 $ Więc problem z głowy- to jest na 99% B-35 . Ale na pocieszenie powiem :wink: że gra jest dobra, naprawde mnie się podoba.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II wojna światowa”