OVERKILL's The Walking Dead

Oczywiście najbardziej lubimy strategie i gry historyczne.
Awatar użytkownika
Miras
Sergent
Posty: 133
Rejestracja: wtorek, 15 lipca 2014, 16:00
Been thanked: 1 time

OVERKILL's The Walking Dead

Post autor: Miras »

Rozpoczął się kolejny sezon serialu to czas i na grę :) Na razie jeszcze trwa zamknięta beta. Zapraszam na film - https://youtu.be/apkkdhR5wBQ
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: OVERKILL's The Walking Dead

Post autor: Telamon »

Ktoś stworzył coś jeszcze bardziej nudnego niż ostatnie sezony TWD i FTWD...
Awatar użytkownika
Miras
Sergent
Posty: 133
Rejestracja: wtorek, 15 lipca 2014, 16:00
Been thanked: 1 time

Re: OVERKILL's The Walking Dead

Post autor: Miras »

Serial faktycznie już słabiutki się zrobił za to gra jest dobra. Jeśli ktoś lubi kooperację w stylu L4D czy Payday 2 to zachęcam do wypróbowania bety. Tutaj można nabyć klucz https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/ ... -giveaway
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: OVERKILL's The Walking Dead

Post autor: Telamon »

Wygląda jak tytuł na kilka godzin zabawy. Ile razy można powtarzać taki schemat (na podobnych planszach) zanim człowiek się znudzi?
Awatar użytkownika
Miras
Sergent
Posty: 133
Rejestracja: wtorek, 15 lipca 2014, 16:00
Been thanked: 1 time

Re: OVERKILL's The Walking Dead

Post autor: Miras »

W L4D też się powtarzało kilka map w nieskończoność i tylko poziom trudności był wyzwaniem, które zachęcało do kolejnej próby a ludzie grają w to do dziś. W OTWD będzie więcej do roboty bo po walce dostaje się losowe bronie lub części do modyfikacji, wpada exp potrzebne do odblokowywania skilli, oraz mini zadania do wykonania w trakcie walki typu zabij Wielkiego Opancerzonego Sukinkota jednym uderzeniem topora :) W pierwszym sezonie ma być 9 różnych map. W drugim pewnie następne tyle. I jak znam życie na tym się nie skończy.
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: OVERKILL's The Walking Dead

Post autor: Telamon »

Tak, ale L4D był chyba pierwszą grą bazującą na takiej mechanice rozgrywki. Zyskał grono fanów, którzy stoją przy nim wiernie. Sam jakoś jej nie pokochałem podobnie jak jej podobnych gier (np. Vermitide). Powtarzalność.
Awatar użytkownika
Miras
Sergent
Posty: 133
Rejestracja: wtorek, 15 lipca 2014, 16:00
Been thanked: 1 time

Re: OVERKILL's The Walking Dead

Post autor: Miras »

Tak, trzeba lubić takie gry kooperacyjne. Mi bardziej się podobają niż wszelkiej maści shootery sieciowe typu CoD czy seria BF gdzie tylko fragujesz graczy i musisz wykazać się małpią zwinnością i refleksem. W coopach faktycznie mapa się powtarza, ale każda rozgrywka jest inna bo to gracze ją kreują. Pamiętam dramatyczne sytuacje jak na finale w L4D wracałem po kumpla, który upadł kilkanaście metrów przed helikopterem a później tak mnie osaczyli że obaj polegliśmy. Na najwyższym poziomie trudności nigdy nie ukończyłem kilku map bo po prostu gracze byli za słabi. W ekipie musiało być przynajmniej dwóch bardzo dobrych graczy żeby dotrzeć do finału, że o ucieczce nie wspomnę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”