1809 - Kampania Eugeniuisza de Beaucharnais

Awatar użytkownika
rafalek91
Sergent-Major
Posty: 168
Rejestracja: czwartek, 26 listopada 2015, 17:43
Has thanked: 12 times
Been thanked: 13 times

1809 - Kampania Eugeniuisza de Beaucharnais

Post autor: rafalek91 »

Postanowiliśmy, z racji sympatii którą darzymy postać wicekróla Włoch, rozegrać bitwy jego pierwszej samodzielnej kampanii. Na początek Sacile a w planach co najmniej Piave i Raab. Pierwszą rozegraliśmy w majówkę, korzystając z długiego weekendu.
Fromhold przygotował bardzo obszerną relację, więc wypada się podzielić. Szczególnie dumny jestem z naprawdę dobrze wyglądającego stołu. Naprawdę cieszył oko. Relacje z rozegrania kolejnych starć również się tu pojawią.

http://fromholdblog.blogspot.com/2019/0 ... -1809.html
Awatar użytkownika
Mordred79
Adjudant
Posty: 229
Rejestracja: sobota, 27 stycznia 2018, 10:14
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 71 times
Been thanked: 52 times
Kontakt:

Re: 1809 - Kampania Eugeniuisza de Beaucharnais

Post autor: Mordred79 »

Ja także darzę szczególną rewerencją ks. Eugeniusza. Z wielką przyjemnością przeczytałem raport i trzymam kciuki za następne takie wydarzenia. Czy planujecie cos na PCH?
Awatar użytkownika
Torgill
General of the Army
Posty: 6209
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 917 times
Been thanked: 435 times
Kontakt:

Re: 1809 - Kampania Eugeniuisza de Beaucharnais

Post autor: Torgill »

Mordred79 pisze: sobota, 3 sierpnia 2019, 10:34 Ja także darzę szczególną rewerencją ks. Eugeniusza. Z wielką przyjemnością przeczytałem raport i trzymam kciuki za następne takie wydarzenia. Czy planujecie cos na PCH?
Z tego, co wiem, to są plany na bitwę, ale niechaj się Rafał wypowie jako prowadzący to wydarzenie.
Awatar użytkownika
rafalek91
Sergent-Major
Posty: 168
Rejestracja: czwartek, 26 listopada 2015, 17:43
Has thanked: 12 times
Been thanked: 13 times

Re: 1809 - Kampania Eugeniuisza de Beaucharnais

Post autor: rafalek91 »

Tak, będzie w tym roku Piave rozegrana, jako kontynuacja kampanii. Zostanie jeszcze Raab, któremu musimy jeszcze wymyślić termin. Dalej będziemy chyba w klimacie moskiewskim działać,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bogowie wojny: Napoleon”