Listopadowe koszulki i bluzy

Iganie 1831, Ostrołęka 16 lutego 1807 i inne gry oparte na zasadach systemu
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Listopadowe koszulki i bluzy

Post autor: Raleen »

Pomyślałem sobie, że może Was zainteresuje, więc podzielę się namiarami na sklep, gdzie znalazłem fajne koszulki historyczne z Powstaniem Listopadowym:

http://www.redisbad.pl/produkt/powstani ... ikalna,2XL

Naprawdę ładnie się to prezentuje, a obecnie trwa wyprzedaż (jeszcze mają wszystkie rozmiary, ale zbyt dużo im już nie zostało z tego co rozmawiałem w sklepie). Ja już się zaopatrzyłem, bo 59 zł za koszulkę ze sporym wielokolorowym nadrukiem to nie jest dużo, Paweł także - który zresztą mi polecił tą firmę. W Warszawie mają sklep firmowy na Pradze przy Jagiellońskiej 69 (niedaleko Wisły).

Mieli też bluzy z tym wzorem, co z początku mnie bardziej interesowało, ale obecnie już im się skończyły (mają jeszcze kiedyś robić ze zmienionym wzorem).

Za to jako alternatywę można sobie sprawić bluzę (ewentualnie koszulkę) z herbem Królestwa Polskiego z czasów Powstania Listopadowego:

http://www.redisbad.pl/produkt/bluza-he ... lskiego,XS

Bardzo ładny jest ten złoty herb, zwłaszcza na granatowym tle. Tutaj nie wiem czy strona trochę nie wprowadza w błąd, bo raz jest promocja na te bluzy, raz nie, i w sklepie mają chyba więcej rozmiarów niż podaje strona, ale już bez promocji. To mi mówili, że na pewno będą jeszcze kontynuować, bo się im bardzo dobrze sprzedaje.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Monthion
Sous-lieutenant
Posty: 478
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:55
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Re: Listopadowe koszulki i bluzy

Post autor: Monthion »

Niezłe, aczkolwiek mnie by się marzyło przeniesie na odzież dawnych projektów Lacha neosarmaty, może niezbyt ortodoksyjne historycznie ale ten styl...

"listopadowy": http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... MwgjKAMwAw

II wojna światowa: http://c.wrzuta.pl/wi18448/c9625c780011b93746acd691
http://tychowofm.pl/tworcownia/katyn.jpg
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Listopadowe koszulki i bluzy

Post autor: Raleen »

Też niezłe, chociaż jak dla mnie zwłaszcza to ostatnie takie trochę "przeładowane" emocjonalnie. Kwestia gustu oczywiście.

Co do herbu Królestwa Polskiego to RiB ma taką bluzę:
http://www.redisbad.pl/produkt/bluza-he ... lskiego,XS

Z innych (widziałem w realu, nie tylko na obrazku), fajne są moim zdaniem bluzy z jaszczurką NSZ i z odznaką Cichociemnych. Z dawniejszych jeszcze jest dobre Powstanie Styczniowe.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
cadrach
Capitaine
Posty: 875
Rejestracja: niedziela, 6 listopada 2011, 10:30
Lokalizacja: Puszcza Piska
Has thanked: 82 times
Been thanked: 139 times
Kontakt:

Re: Listopadowe koszulki i bluzy

Post autor: cadrach »

Nie wiem, czy mogę tu pisać o takich rzeczach, ale...

gdyby ktoś był zainteresowany, jestem w stanie zamówić takie (lub dowolne inne koszulki z nadrukiem) w cenie między 30 (biała z nadrukiem) a 40 zł (czarna) + wysyłka. Fruit of the Loom (taniej) albo Russel (drożej). Bardzo dobra jakość nadruku. W razie zainteresowania możemy przygotować jakieś wzory, niekoniecznie związane z Powstaniem - albo wzór na życzenie. Myślałem o koszulkach konwentowych lub z małym logo forum, ale mimo wszystko stratedzy są tak niewielką grupą, że nie wychylałem się z tym.

Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu i dobrego obyczaju tego forum. Po prostu w razie czego potrafię takie zamówienia realizować taniej (jeśli chodzi o podkoszulki).
no school, no work, no problem
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Listopadowe koszulki i bluzy

Post autor: Raleen »

Dzięki za info i propozycję. Nie łamiesz w żaden sposób regulaminu.

Pytanie czy z wielokolorowym nadrukiem też tyle to w tej znanej Ci firmie kosztuje, bo jak był dodruk koszulek z Grenadiera i się pytałem o ceny, to mi wytłumaczyli, że przy wielokolorowym nadruki i przy niskich nakładach to jest wyraźna różnica w stosunku do jednokolorowego.

Co do mnie, żeby też była jasność - nie jestem w żaden sposób związany z firmą Red is Bad. Po prostu, kolega trafił na nią kiedyś i wśród kilku innych koszulek, które ma, miał też tę z Powstaniem Listopadowym.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
cadrach
Capitaine
Posty: 875
Rejestracja: niedziela, 6 listopada 2011, 10:30
Lokalizacja: Puszcza Piska
Has thanked: 82 times
Been thanked: 139 times
Kontakt:

Re: Listopadowe koszulki i bluzy

Post autor: cadrach »

Wydruki są w pełnym kolorze, ilość kolorów nie ma wpływu na cenę. Jedynie wpływ ma kolor samej koszulki i to ze względów technicznych, bo na kolorowych/czarnych trzeba podłożyć najpierw dodatkową warstwę.

Jeszcze może dodam, że to jest druk cyfrowy, więc nie ma znaczenia, czy jedną koszulkę ktoś by chciał sobie zamówić, czy dwadzieścia, czy siedemset. No i dobra jakość.
no school, no work, no problem
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Listopadowe koszulki i bluzy

Post autor: Raleen »

To cena jest niezła jeśli nawet przy kilku koszulkach z wielokolorowym nadrukiem to miałoby być 30-40 zł.

Tylko znaleźć grafika, żeby zrobił fajny obrazek ;)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostrołęka 26 maja 1831”