Luźne pogawędki wokoło-scramblowe!

Recenzje przepisów, relacje z rozgrywek (After Action Reports), zasady domowe.
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

proponowałbym jednak jakieś identyfikatory... taniej i każdy może sobie w domu wydrukować... proszę o propozycje wyglądu identyfikatorów...
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

A co ma się znaleźć na takim identyfikatorze na przykład? Myślałem tak:

Pola Chwały 2008
Nick_Gracza
Scramble! (albo inna nazwa/cokolwiek)

Obrazek

To oczywiście tylko pomysł i pierwszy projekt. Wszystko jest do zmienienia jeszcze. Równie dobrze można zrobić plakietki tylko z nickiem, bez nazwy systemu. Żaden problem.

Pozdro
T
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

ja bym widział tam następujące rzeczy:
logo forum (może być jako tło)
nick gracza
nazwe systemu Scramble!
i jeszcze imię... bo nie u każdego nick i imię to to samo (jak u Jarka):P:)
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Wg mnie logo forum jest zupełnie zbędne, bo ani nie ma żadnego patronatu nad systemem, ani w żaden sposób, poza udostępnianiem miejsca do dyskusji na temat systemu, co jest akurat na rękę Raleenowi, nie utożsamia się z nim. Co do nazwy systemu, to też bym pomyślał, bo nie każdy musi grać tylko w Scramble!. Ja np postaram się "zaliczyć" też inne systemy, a wtedy identyfikator może błędnie wskazywać info o danej osobie. Chyba, że identyfikatory mają być używane tylko przy stole ze Scramble!, wtedy nazwa systemu może być. Albo inaczej. Pokaż swoją wersję id.

Pozdro
T
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

Myślę że fakt że Rysiu nam miejsce udziela jest wystarczającym argumentem żeby logo forum zrobić. Co do nazwy systemu to też bym dał (mimo że też chciałbym zagrać w Blitza i OWWII). Kilka postów wcześniej mówiłeś żeby robić koszulki z nadrukiem Scramble!.
Teraz jestem w pracy więc swoją wersję identyfikatora zrobie jutro i wstawie.
Awatar użytkownika
apj
Lieutenant
Posty: 564
Rejestracja: środa, 12 kwietnia 2006, 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: apj »

A ja właśnie co zakupiłem PDFa ze Scramble! i tak sobie myśle jakie floty wykupić ? Hmmmm...
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

Gratuluje apj. Co do flot to większość z nas inwestuje w samoloty z początku wojny. No i głównie anglia i niemcy. Ja kupiłem ostatnio ruskie myśliwce. W nastepnej kolejności pójda włosi i pewnie japończycy.
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Bartek argument argumentem, ale forum strategie nie jest jedynym miejscem w sieci gdzie można dyskutować o systemie. Nie będę za przeproszeniem sikał po nogach tylko dlatego, że Raleen zrobił nam podforum. Przykro mi, ale taka jest prawda. Jak zrobisz swoją wersję id to wrzuć ją tutaj.

apj super że kupiłeś. Na początek myślę, że raf albo Luftwaffe to najlepsze i najbardziej oczywsiste wybory, chyba że lub się wyróżniać to rosja lub japonia jak mówi Bartek.

Pozdro
T
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Thomas pisze:Bartek argument argumentem, ale forum strategie nie jest jedynym miejscem w sieci gdzie można dyskutować o systemie. Nie będę za przeproszeniem sikał po nogach tylko dlatego, że Raleen zrobił nam podforum. Przykro mi, ale taka jest prawda. Jak zrobisz swoją wersję id to wrzuć ją tutaj.
Ja jakby co na nic nie naciskam, aczkolwiek chciałem poinformować (i zwrócić uwagę), że jak apj w końcu rozwinie swoje przedsięwzięcie pod nazwą "Pole Bitwy", nasze forum będzie oficjalnym forum systemu na Polskę, bo nikt inny raczej tego u nas miał nie będzie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
apj
Lieutenant
Posty: 564
Rejestracja: środa, 12 kwietnia 2006, 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: apj »

Rozwijam rozwijam :) narazie wymieniam pliki z 'rzezbiarzem' [sculptor] figurek oraz modelarzem pojazdów w celu stworzenia wspolczesnych modeli... ale to narazie tajemnica ;) a co do reszty to sie biore ostro do roboty. Od dzisiaj wlasciwie mam urlop oficjalnie, tak wiec bede mial o 50% wiecej czasu na wlasne pomysly :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy historyczne - od początku XX w.”