[Scramble] Z czym to się je...

Recenzje przepisów, relacje z rozgrywek (After Action Reports), zasady domowe.
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

Jakby Ci się chciało Boguś dojechać 50 km i znalazłbyś cza to zapraszam serdecznie... pograć możemy cały dzionek a ja przynajmniej nabrałbym doświadczenia... tyle że wiem że będąc dorosłym nie ma się już tyle czasu co za czasów młodzieńczych... i to chyba nasza największa tragedia... :(:(
Bogus_law
Captain
Posty: 833
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 11:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bogus_law »

Kiedyś się na RPGi do Krakowa czy Częstochowy jeździło :).
Teraz trudniej ale postaram się coś zorganizować.
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

daj znać wcześniej... żone do matki wyśle i się Jarka ściągnie... byłoby miodnie... :):)
Awatar użytkownika
Wookush
Lieutenant
Posty: 508
Rejestracja: wtorek, 3 lipca 2007, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wookush »

Ile najlepiej mieć samolocików, aby sensownie zacząć? I jaką lepiej skalę? Fajnie wyglądają te 1/300 ale 1/600 opłaca się lepiej :/
Gram w: "Kompfgruppe Normandy"
Gram w: "Ambush Alley: Force On Force"
I JESTEM Z TEGO DUMNY !!! :D
Bogus_law
Captain
Posty: 833
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 11:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bogus_law »

Mysmy zaczynali od 2 na strone. Grywamy tylko w 1:300 ( IIWS bo moderna mam w 1:600 ) jeżeli wybierzesz samoloty ze Scotii albo Raidena to koszty nie sa aż tak duże od 0,5 do 1 funta mysliwiec, a wizualnie mi bardziej odpowiadają no i tak już mialem w tej skali samoloty do innych systemów.
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

a ja z kolei proponowałbym Ci jednak skale 1:600... za 13 złotych masz już 8 myśliwców Oddziału Ósmego.... a mogę Ci zagwarantować, że po 3 grach będziesz chciał zagrać coś większego... gra jest bardzo szybka (wczoraj- start z odległości 1,5 metra od siebie, 12 samolotów i 3 godziny gry) a ilość samolotów którymi można latać bardzo duża (http://www.aandagames.co.uk/Scramble/scramble.html)... niejako wymusza to rozwój floty powietrznej tak samo jak mnogość stron konfliktu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy historyczne - od początku XX w.”