Strategie

Forum historyczno-wargamingowe
Teraz jest poniedziałek, 20 listopada 2017, 02:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
PostNapisane: piątek, 18 października 2013, 11:00 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Z dniem 1 października rozpoczęliśmy teoretycznie V Sezonu Naszej Ligi :).

W listopadzie prawdopodobnie uda się nam rozegrać 1 turniej w tym nowym sezonie i najprawdopodobniej po raz pierwszy będzie to turniej nie rozgrywany w Warszawie!! co mnie bardzo cieszy.

Najwyższy więc czas sprecyzować się co do Regulaminu Ligi.

Od III Sezonu Regulamin Ligi pozostaje, w głównych założeniach, taki sam i po IV sezonie utwierdziłem się w przekonaniu, że nie wymaga on istotnych zmian. Dlatego jedyne zmiany jakie chciałbym wprowadzić do Regulaminu Ligi na V Sezon dotyczą nagród na turniejach.

Mam wrażenie że zwiększenie ilości nagród na turniejach zwiększyło emocje i zachęciło do częstszego udziału w turniejach, niestety nie czuje się na siłach żeby samodzielnie utrzymać dotychczasową ilość nagród stąd pewne zmiany.

W turniejach nadal utrzymujemy nagrody dla większej liczby graczy niż tylko najlepszych w turnieju tzn. dla pierwszej trójki, ale (przynajmniej na razie) nie będzie już ich jednak aż tak dużo jak dotychczas.
Na wszystkich turniejach, poza „Mini Turniejami”, gwarantowane nagrody będą dla gracy do 5 miejsca (jeśli gracz zdobędzie przynajmniej 8 pkt). Jedynym wyjątkiem będzie Finał Ligi w Niepołomicach gdzie Stowarzyszenie Miłośników Historii Wojskowości „Pola Chwały” zapewnia nam nagrody dla co najmniej 10 graczy!

W tym miejscu chciałbym bardzo serdecznie podziękować za tak hojne wsparcie Ligi Stowarzyszeniu Miłośników Historii Wojskowości „Pola Chwały” a w szczególności Robertowi bez którego nie byłoby ani Konwentu w Niepołomicach ani tego Stowarzyszenia!!

Nagrody w Lidze udało mi się utrzymać na poziomie z ostatniego sezony a zatem będą co najmniej 3 armie dla graczy na podium!

W związku z powyższymi zmianami Głównymi Sponsorami Ligi zostaje Paweł Kur ze swoim QR Miniaturek, ja jako Animator Ligi, Stowarzyszenie Miłośników Historii Wojskowości „Pola Chwały” oraz Wargamer reprezentowany przez Sosnę!

Szczegółowe zapisy do regulaminu w związku z powyższymi zmianami przedstawię w najbliższym czasie.

Oczywiście jeśli uważacie że w Regulaminie Ligi trzeba jednak coś jeszcze zmienić dajcie znać (w osobnym temacie jeśli można prosić)!
Możemy przedyskutować każdy pomysł!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieje do zobaczenia na kolejnych turniejach naszej Ligi!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
PostNapisane: czwartek, 14 listopada 2013, 14:24 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Bardzo się cieszę z możliwości poinformowania wszystkich uczestników Ligi że pozyskaliśmy nowego sponsora.

Dzięki jak zawsze nieocenionej pomocy Inkuba udało mi się skontaktować z Łukaszem Wnukiem z Kazrak Miniatures.
Był on tak miły że zdeklarował się wesprzeć naszą Ligę nagrodą w postaci jednego blistra figurek Kazrak Miniatures na każdy turniej Ligi!!

Jeżeli wszystko dobrze pójdzie już za Kilkanaście dni w Lublinie będzie można otrzymać pierwszą paczkę figurek Kazrak Miniatures. Będzie to najprawdopodobniej paczka "Bohaterowie historyczni #1"

Figurki do zobaczenia tutaj:
http://sklep.wargamer.pl/bohaterowie-historyczni-1.html

Jeszcze raz wielkie podziękowania Łukasza i jego kolegów z Kazrak Miniatures


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
PostNapisane: niedziela, 17 listopada 2013, 23:57 
Colonel Général
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 22 grudnia 2005, 15:40
Posty: 32656
Lokalizacja: Warszawa
Greebo coś dzisiaj nie widać, więc chciałem poinformować, że po przeprowadzonych przeze mnie w ostatnich dniach negocjacjach z władzami Stowarzyszenia Miłośników Historii Wojskowości "Pola Chwały" (do których to władz nota bene sam należę ;)) pula nagród na turnieje ligowe wydatnie się zwiększy w stosunku do tego co w ogłoszeniu wyżej. Szczegóły niebawem.

Powyższe zmiany będą obowiązywały już od najbliższego turnieju w Lublinie. Mam nadzieję, że dzięki temu liczba uczestników ligi nam nie spadnie, a wydatnie wzrośnie.

Wszelkie podziękowania proszę kierować w stronę Stowarzyszenia.

_________________
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
PostNapisane: poniedziałek, 18 listopada 2013, 00:08 
Colonel en second
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 3 marca 2010, 12:26
Posty: 1437
Lokalizacja: Wawa
Będzie samochód do wygrania? Pancerny, znaczy się? :)

_________________
http://miniwojna.blogspot.com/

http://polskiefigurki.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
PostNapisane: poniedziałek, 18 listopada 2013, 10:59 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Niestety nie będzie samochodu (pancernego oczywiście!), ale światełko w tunelu nie okazało się pociągiem pancernym ;)

Po prostu udało się zapewnić na kolejny sezon Ligi nagrody jakie wprowadziłem w IV sezonie i na dodatek tym razem będą to nagrody których nie jestem fundatorem :)!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
PostNapisane: niedziela, 24 listopada 2013, 14:21 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Wczoraj rozpoczęliśmy turnieje V sezonu naszej Ligi od pierwszego Turnieju w Lublinie.

A oto wszystkie klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po tym turnieju:

1. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I,)
2. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 12 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,)
3. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach III,)
4. Andzej (Kretus) Kret – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,)
5. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,)
6. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VII,)
7. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)


Jak widać mamy bardzo dużo Nowych Graczy bo aż 5 licząc z Kamilem który nie ma niestety statutu Nowego Gracza bo ma już pomalowaną armię ale jest nowym graczem w Lidze :)

Klasyfikacja Nowych Graczy:
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 12 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,)
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VII,)
4. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)


Klasyfikacja Kilerów:
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 pkt
3. Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt


Klasyfikacja Łupieżców od razy bardzo liczna:
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt


Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):

II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64 Średnie Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )

III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )

IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
PostNapisane: sobota, 8 lutego 2014, 22:39 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po drugim turnieju:

1. Andzej (Kretus) Kret – 25 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach IV, I, ) (+3)
2. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, ) (-1)
3. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, ) (-1)


4. Paweł (QR) Kur – 12 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, II, ) (nowy)
5. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach III, VI, ) (-2)
6. Tomek Świderski– 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, III, ) (nowy)
7. Ryszard (Raleen) Kita – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, IV,) (nowy)
8. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -,) (-3)
9. Piotr (Cisza) Ciszewski – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, V,) (nowy)
10. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, ) (-4)

11. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, ) (-4)



Klasyfikacja Nowych Graczy:
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, )
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, )
4. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)



Klasyfikacja Kilerów:
1. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt
2. Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt
3. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
4. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 pkt
5. Paweł (QR) Kur – 1 pkt



Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna):

1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Tomek Świderski – 1 pkt
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt



Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):

II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )

III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )

IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
PostNapisane: poniedziałek, 31 marca 2014, 11:43 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Trzecim turniejem V sezonu naszej Ligi był mini turniej w Krakowie.
Nie spodziewałem się że pierwszy mini turniej rozegramy się w Krakowie, ale z drugiej strony lepszy mini niż żaden czyli dobrze że mamy i taką konwencje turnieju ;).

Klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po tym trzecim turnieju wygląda następująco:

1. Andzej (Kretus) Kret – 25 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach IV, I, - ) (+3)
2. Paweł (QR) Kur – 20 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, II, II, ) (+2)
3. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, -) (-1)

4. Robert (Robson) Szczelina 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, I,) (nowy)
5. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -) (-2)
6. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach III, VI, -) (-1)
7. Tomek Świderski– 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, III, -) (-1)
8. Ryszard (Raleen) Kita – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, IV,-) (-1)
9. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, III,) (nowy)
10. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -,-) (-2)

11. Piotr (Cisza) Ciszewski – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, V,-) (-2)
12. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -) (-1)
13. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, IV,) (nowy)
14. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -) (-3)


Klasyfikacja Nowych Graczy (bez zmian):
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, )
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, )
4. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)


Klasyfikacja Kilerów:
1. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt
2. Paweł (QR) Kur – 2 pkt (+3)
3.Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt (-1)
4. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt (-1)
5. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 pkt (-1)
6. Adrian (Szeperd) Stolarczyk - 1 pkt (nowy)


Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna ale po III turnieju bez zmian):
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Tomek Świderski – 1 pkt
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt


Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
Brak armii z I części

II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )

III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
III/65 Egipt Fatymidów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )

IV/13c Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/21a Angielscy Irlandczycy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/35 Mongołowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
PostNapisane: sobota, 17 maja 2014, 21:49 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Czwartym turniejem V sezonu naszej Ligi był XIV Warszawskich Rozgrywek.
Klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po czwartym turnieju wygląda następująco:

1. Andzej (Kretus) Kret – 34 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach IV, I, -, IV )
2. Paweł (QR) Kur – 31 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 11, Miejsca w turniejach -, II, II, III)
3. Ryszard (Raleen) Kita – 27 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, IV,-, I) (+5)

4. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, -) (-1)
5. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 17 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach III, VI, -, VI) (+1)
6. Robert (Robson) Szczelina 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, I,) (-2)
7. Grzegorz (GRZ) Rząca 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, II,) (nowy)
8. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -) (-3)
9. Tomek Świderski – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, III, -, VIII) (-2)
10. Piotr (Cisza) Ciszewski – 7 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, V,-, IX) (-1)

11. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, III,) (-2)
12. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -,-) (-2)
13. Michał (MichałeK) Fujawa – 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, VII) (nowy)
14. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -) (-2)
15. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, IV,) (-2)
16. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -) (-2)
17. Kaja (Kyina) Figarska 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, X,) (nowy)


Klasyfikacja Nowych Graczy (bez zmian):
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, )
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, )
4. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)


Klasyfikacja Kilerów:
1. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 + 3 pkt = 4 pkt (+4)
2. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt + 1 pkt = 4 pkt (-1)
3.Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt + 1 pkt = 2 pkt

4. Paweł (QR) Kur – 2 pkt (-2)
5. Ryszard (Raleen) Kita – 1 pkt (nowy)
6. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt (-2)
7. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (nowy)
8. Adrian (Szeperd) Stolarczyk - 1 pkt (-2)
9. Michał (MichałeK) Fujawa – 1 pkt (nowy)
10. Kaja (Kyina) Figarska – 1 pkt (nowy)


Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna a po IV turnieju z dużymi zmianami ;)
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (nowy)
3. Tomek Świderski – 1 pkt (-1)
4. Michał (MichałeK) Fujawa – 1 pkt (nowy)
5. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt (-1)


Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
Brak armii z I części

II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )

III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
III/65 Egipt Fatymidów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )

IV/13a Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
IV/13c Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/13d Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IX, )
IV/21a Angielscy Irlandczycy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/33 Bizancjum (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/35 Mongołowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/61 Włochy kondotierów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X, )
IV/64c Średniowieczna Francja (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
IV/66 Późna Polska (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: II, V)
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: IV, IV )
IV/80 Husyci (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/82a Francusko ordonans (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
PostNapisane: wtorek, 3 czerwca 2014, 09:03 
Starosta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 31 grudnia 2006, 20:14
Posty: 975
Lokalizacja: Lublin/Biłgoraj
Czy jest przewidywany jeszcze jakiś turniej przed Polami Chwały?

_________________
DBA 15mm - III/1ac;III/1b;III/30b(68a);III/40bc;2*III/52;2*III/62a;IV/13bc;IV/66
Blitzkrieg Commander 6mm - LWP; Warmaster Ancients 10mm - Burgundia; Warmaster - Wyniosłe Elfy, PMC 15mm - Zielone Ludki; Lion Rampant 28mm - XV wiek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
PostNapisane: wtorek, 3 czerwca 2014, 17:40 
Sergent
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 3 października 2009, 17:12
Posty: 108
Lokalizacja: Wieliczka
viewtopic.php?f=232&t=12789


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
PostNapisane: poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 10:11 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Piątym turniejem V sezonu naszej Ligi był drugi Mini Turniej na konwencie Jagacon w Suchedniowie.
Klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po 5 turnieju wygląda następująco:

1. Andzej (Kretus) Kret – 34 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach IV, I, -, IV, -, )
2. Paweł (QR) Kur – 31 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 11, Miejsca w turniejach -, II, II, III, -,)
3. Ryszard (Raleen) Kita – 27 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, IV, -, I, -,)

4. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, -, -, -,)
5. Michał (MichałeK) Fujawa – 18 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, -, -, VII, I) (+8)
6. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 17 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach III, VI, -, VI, -, ) (-1)
7. Robert (Robson) Szczelina 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, I, -, -,) (-1)
8. Grzegorz (GRZ) Rząca 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, II,) (-1)
9. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -, -, -,) (-1)
10. Tomek Świderski – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, III, -, VIII, -,) (-1)

11. Piotr (Cisza) Ciszewski – 7 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, V, -, IX, -,) (-1)
12. Kaja (Kyina) Figarska 6 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, -, X, III) (+5)
13. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, III, -, -,) (-2)
14. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -, -, -, -,) (-2)
15. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -, -, -,) (-1)
16. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, IV, -, -,) (-1)
17. (NG) Marcin Robak 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, -, -,IV) (nowy)
18. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -, -, -,) (-2)


Klasyfikacja Nowych Graczy: (z jednym nowym graczem)
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, )
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, )
4. (NG) Marcin Robak 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, -, -,IV) (nowy)
5. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)


Klasyfikacja Kilerów:
1. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 + 3 pkt = 4 pkt (+4)
2. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt + 1 pkt = 4 pkt (-1)
3.Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt + 1 pkt = 2 pkt

4. Paweł (QR) Kur – 2 pkt (-2)
5. Michał (MichałeK) Fujawa – 2 pkt(+4)
6.Kaja (Kyina) Figarska – 2 pkt (+4)
7. Ryszard (Raleen) Kita – 1 pkt (-2)
8. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt (-2)
9. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (-2)
10. Adrian (Szeperd) Stolarczyk - 1 pkt (-2)


Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna ale po V turnieju bez zmian ;))
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (nowy)
3. Tomek Świderski – 1 pkt (-1)
4. Michał (MichałeK) Fujawa – 1 pkt (nowy)
5. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt (-1)


Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
Brak armii z I części

II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )

III/28 Karolingowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, II)
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: V, I)
III/65 Egipt Fatymidów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )

IV/13a Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
IV/13c Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/13d Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IX, )
IV/21a Angielscy Irlandczycy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/33 Bizancjum (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/35 Mongołowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/61 Włochy kondotierów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X, )
IV/64c Średniowieczna Francja (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
IV/66 Późna Polska (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 3, Miejsca w turniejach: II, V, IV)
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: IV, IV )
IV/80 Husyci (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/82a Francusko ordonans (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
PostNapisane: czwartek, 2 października 2014, 13:54 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Ostateczna Klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po 6 turnieju (Finałach na Polach Chwały) wygląda następująco:

1. Andzej (Kretus) Kret – 43 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach IV, I, -, IV, -, IV.)
2. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 37 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach III, VI, -, VI, -I.) (+4)
3. Paweł (QR) Kur – 31 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 11, Miejsca w turniejach -, II, II, III, -,-.)(-1)

4. Ryszard (Raleen) Kita – 27 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, IV, -, I, -,-.)(-1)
5. Michał (MichałeK) Fujawa – 23 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, -, -, VII, I, VI.)
6. Kaja (Kyina) Figarska 20 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, -, -, X, III, II.) (+6)
7. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, -, -, -,-.) (-3)
8. Robert (Robson) Szczelina 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, I, -, -,-.) (-1)
9. Grzegorz (GRZ) Rząca 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, II,-, -, -.) (-1)
10. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -, -, -,-.) (-1)

11. Tomek Świderski – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, III, -, VIII, -,-.) (-1)
12. Karol Grochowski (NG) – 11 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,III.) (nowy)
13. Ludwik (LUDzik) Papaj (NG) – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,V.) (nowy)
14. Piotr (Cisza) Ciszewski – 7 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, V, -, IX, -,-.) (-3)
15. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, III, -, -,-.) (-2)
16. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -, -, -, -,-.) (-2)
17. Jan (Johny) Mielczarski – 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VII.) (nowy)
18. Kuba Nowicki (NG) – 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
19. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -, -, -,-.) (-4)
20. Igor Babiak (NG) – 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)

21. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, IV, -, -,-.) (-5)
22. (NG) Marcin Robak 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, -, -,IV, -.) (-5)
23. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -, -, -,-.) (-5)
24. Tomasz Skrzypiński (NG) – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)



Klasyfikacja Nowych Graczy:
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -, -, -,-.)

2. Karol Grochowski (NG) – 11 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,III.) (nowy)
3. Ludwik (LUDzik) Papaj (NG) – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,V.) (nowy)
4. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -,-, -, -,-.) (-2)
5. Jan (Johny) Mielczarski – 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VII.) (nowy)
6. Kuba Nowicki (NG) – 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
7. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -, -, -,-.) (-4)
8. Igor Babiak (NG) – 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
9. (NG) Marcin Robak 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, -, -,IV,-.) (-5)
10. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -, -, -,-.)(-5)
11. Tomasz Skrzypiński (NG) – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)


Klasyfikacja Kilerów:
1.Kaja (Kyina) Figarska – 2 + 3 pkt = 5 pkt (+4)

2. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 + 3 pkt = 4 pkt -1)
3. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt + 1 pkt = 4 pkt (-1)
4.Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt + 1 pkt = 2 pkt (-1)
5. Paweł (QR) Kur – 2 pkt (-1)
6. Michał (MichałeK) Fujawa – 2 pkt
7. Ryszard (Raleen) Kita – 1 pkt
8. Kamil (Stelker) Wilkos – 1
9. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt
10. Adrian (Szeperd) Stolarczyk - 1 pkt
11. Jan (Johny) Mielczarski – 1 pkt (nowy)
12. Kuba Nowicki (NG) – 1 pkt (nowy)
13. Igor Babiak (NG) – 1 pkt (nowy)


Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna a na dodatek na podium wskoczyła nowa osoba Łupieżczyni ;) )
1. Kaja (Kyina) Figarska – 3 pkt (nowy)

2. Michał (MichałeK) Fujawa – 1 pkt (+2)
3. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt (-2)
4. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (-2)
5. Tomek Świderski – 1 pkt (-2)
6. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt (-2)


Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
I/32c Chiny (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X. )

II/3 Klasyczne Indie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I. )
II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/33 Rzym (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI. )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )

III/21b Włoscy Longobardowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III. )
III/28 Karolingowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, II. )
III/40c Leidang (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII. )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, II)
III/62a Wczesna Polska (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V.)
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 3, Miejsca w turniejach: V, I, VIII.)
III/65 Egipt Fatymidów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )

IV/13a Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
IV/13c Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/13d Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IX, )
IV/21a Angielscy Irlandczycy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/33 Bizancjum (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/35 Mongołowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/61 Włochy kondotierów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X, )
IV/64c Średniowieczna Francja (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
IV/66 Późna Polska (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 3, Miejsca w turniejach: II, V, IV)
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: IV, IV, IV. )
IV/80 Husyci (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/82a Francusko ordonans (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group. Color scheme by ColorizeIt!
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL


Informacja o ciasteczkach
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji świadczonych usług. Jeśli nie akceptujesz tego faktu prosimy o opuszczenie tej strony.