Strategie

Forum historyczno-wargamingowe
Teraz jest poniedziałek, 20 listopada 2017, 23:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: wtorek, 9 października 2012, 17:28 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Najwyższy czas rozpocząć nowy wątek dotyczący IV Sezonu Naszej Ligi.

Pozwolę sobie zacząć od najważniejszych, moim zdaniem, informacji.

Regulamin Ligi pozostaje, w głównych założeniach, ten sam jaki obowiązywał w III Sezonie Ligi.
A zatem pozostajemy przy tej samej punktacji na turniejach i odrębnej punktacji Ligi. Wydaje mi się, że te zasady sprawdziły się nam dość dobrze, więc nie ma co zmieniać.

Zmiany w regulaminie będą dotyczyć tylko nagród i nowych zasad ewentualnego uczestnictwa w turniejach Animatora Ligi.

Nagrody to główna zmiana jaką planuję!


Żeby zmobilizować i zaktywizować naszą Ligę ZWIĘKSZAMY LICZBĘ NAGRÓD - będę się starał, aby na każdym turnieju, każdy albo przynajmniej prawie każdy gracz, otrzymywał nagrodę. Będą też nagrody specjalne.

W związku z pierwszą zmianą zmieniam swój status w Lidze na Animatora Ligi - oznacza to że całkowicie wyłączam się z Klasyfikacji Ligi i turniejów. Zajmę się tylko organizacją. Może się zdarzyć, że zagram na którymś turnieju, ale tylko jako gracz "do pary", a mój wynik nie będzie brany ani przy przyznawaniu nagród na turnieju ani przy punktacji Ligowej.

Jako Animator Ligi przejmuję również, przynajmniej na najbliższy sezon, obowiązki Głównego Sponsora Ligi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: wtorek, 16 października 2012, 15:53 
Chef de bataillon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 1 października 2009, 00:28
Posty: 1035
Lokalizacja: Warszawa
Zastanowił bym się w tym roku nad stworzeniem oddzielnej ligi juniorskiej dla młodzieży, może do 16 lub 18 lat.
To taki pomysł na wciąganie młodych graczy w gry historyczne, myślę że znalazłoby się trochę chętnych, dla których obecny poziom gry jest zbyt wysoki. Poza tym można by ją połączyć ze szkółką DBA czy coś takiego co tam Greebo organizuje.

Oczywiście wymagałoby to większęgo wysiłku organizacyjnego, ale może włączył by się ktoś ze Stratega albo Grota w Warszawie, gdzie sporo młodzieży grywa w DBA.

_________________
http://hieros-lochos.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: poniedziałek, 22 października 2012, 21:04 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Regulamin Ligi DBA (na sezon 2012/2013):

http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=133


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: poniedziałek, 22 października 2012, 21:08 
Colonel Général
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 22 grudnia 2005, 15:40
Posty: 32656
Lokalizacja: Warszawa
Jak widać wyżej, pojawił się nowy regulamin. Najważniejsze zmiany w tegorocznej lidze (z punktu widzenia uczestników) to znaczne zwiększenie liczby nagród. Szczegóły w punktach 14-16. Sponsorami tegorocznej Ligi są: Greebo (główny sponsor), Wargamer, Stowarzyszenie Miłośników Historii Wojskowości "Pola Chwały", wydawnictwo Erica i QR Miniatures. Poza figurkami pojawią się też nagrody książkowe, na zakończenie Ligi Greebo przygotował również nagrodę niespodziankę. Jeśli chodzi o inne zmiany, pojawiły się zasady o Mini Turniejach.

_________________
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: czwartek, 25 października 2012, 13:55 
Sergent
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 3 października 2009, 17:12
Posty: 108
Lokalizacja: Wieliczka
Myślę, że taka ilość nagród w turnieju, aż skłania do wyjazdów :D
Bo wygranie nagrody nawet jak pójdzie średnio cały turniej cieszy i aż miło się pokonuję dzielące nas km :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: czwartek, 25 października 2012, 19:18 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Nie ukrywam że właśnie o to chodzi z tymi nagrodami :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: czwartek, 25 października 2012, 19:45 
Sous-lieutenant

Dołączył(a): środa, 30 września 2009, 17:22
Posty: 400
Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków
Dobry pomysł też z rozdystrybuowaniem nagród w miare równo wśród wszystkich uczestników turnieju, lepsze to niz pakowanie wielkich nagród w 3 główne miejsca, bo potem zaczynają ludzie wałować, rzucać w siebie kostkami i tak rodzi się Polhammer ;)

_________________
Noc poślubna Sun-tzu. Młoda żona leży na łóżku obok zamyślonego stratega i mówi z wyrzutem:
- Czemu nic nie robisz?
- Obmyślam najbliższe posunięcia...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: piątek, 26 października 2012, 09:58 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Zdecydowanie tego nie chcemy :)

Oczywiście pierwsza trójka musi być uhonorowana nieco lepiej ale najchętniej chciałbym żeby nagrody były dla każdego gracza. Oczywiście finanse są pewnym ograniczeniem więc w regulaminie na razie jest pewna granica nagród gwarantowanych. Nie wyklucza to jednak dodatkowych nagród na poszczególnych turniejach.

Mam na przykład silne przekonanie że na turnieju w Niepołomicach na Polach Chwały nagrody będą dla wszystkich graczy ;)

Co do innych turniejów to zobaczymy jak nagrody wpłyną na liczbę uczestników poszczególnych turniejów (która w ostatnim sezonie nieco spadła w stosunku do wcześniejszych sezonów) i ile będzie mini turniejów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: sobota, 24 listopada 2012, 19:00 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Po dzisiejszym, pierwszym turnieju IV sezonu Ligi, pierwsze miejsce w Lidze zajmuje Wielki Wodzu i Wielki Łupieżca, najlepszy z młodych i starych wodzów, niedościgniony mistrzu DBA czyli Grzegorz (GRZ) Rząca!!!!

Zajmuje on również 1 miejsce w klasyfikacji Łupieżców!!!

Drugie miejsce w Lidze i pierwsze miejsce w klasyfikacji Kilerów Generałów zajmuje natomiast Paweł QR Kur.

Cała klasyfikacja Ligi za kilka minut jak dokopię się do do papierów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: sobota, 24 listopada 2012, 19:55 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Jak już wspomniałem dziś rozegraliśmy pierwszy turniej IV sezonu naszej Ligi DBA którym były X Warszawskie Rozgrywki Ligi DBA.


Oto oficjalne klasyfikacje IV Sezonu Ogólnopolskiej Ligi DBA po pierwszym turnieju:

GŁÓWNA KLASYFIKACJA
1. Grzegorz (GRZ) Rząca 20 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I,)
2. Paweł (QR) Kur 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,)
3. (NG) Michał Zawada 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,)
4. Ryszard (Raleen) Kita 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,)
5. Michał (MichałeK) Fujawa 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VI,)
6. (NG) Wiktor Rzemek 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VII,)
7. Piotr (Cisza) Ciszewski 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)
8. (NG) Kaja (Kyina) Figarska 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: IX,)
9. (NG) Maciej (xardas12r) Drążkiewicz 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: X,)


Klasyfikacje dodatkowe

MŁODY GRACZ
1. (NG) Michał Zawada 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,)
2. (NG) Wiktor Rzemek 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VII,)
3. NG) Kaja (Kyina) Figarska 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: IX, )
4. (NG) Maciej (xardas12r) Drążkiewicz 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: X,)


KILER GENERAŁÓW
1. Paweł (QR) Kur- 3pkt
2. Ryszard (Raleen) Kita - 3pkt
3. (NG) Wiktor Rzemek - 3pkt
4. (NG) Michał Zawada - 1pkt
5. Michał (MichałeK) Fujawa - 1 pkt


ŁUPIEŻCA
1. Grzegorz (GRZ) Rząca - 1 pkt
2. Piotr (Cisza) Ciszewski - 1 pkt



Oto armie użyte w Lidze (z podziałem na księgi, ilość graczy którzy grali daną armią i miejsca jakie armia zajęła w turniejach).

I/48 Tracja – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )

II/5e Późna Grecja Hoplitów/Etolowie – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X, )
II/7 Persja Achemenidów – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/33 Rzym – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )

III/28 Karolingowie - (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IX, )
III/40b Wikingowie - (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
III/52 Wschodni Frankowie – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )

IV/47 Złota Orda – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/62 Anglia z wojny 100 letniej – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/82a Francja Ordonansu – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: poniedziałek, 17 grudnia 2012, 18:27 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Jak wiecie w Krakowie w ostatni weekend rozegraliśmy drugi turniej IV sezonu naszej Ligi DBA którym były V Turniej De Bellis Cracoviensis.


Oto oficjalne klasyfikacje IV Sezonu Ogólnopolskiej Ligi DBA po tym drugim turnieju:

GŁÓWNA KLASYFIKACJA
1. Grzegorz (GRZ) Rząca 29 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach I, IV)
2. (NG) Kaja (Kyina) Figarska 22 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: IX, I,) (+6)
3. Paweł (QR) Kur 17 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VIII) (-1)

4. Sławek (Tsar) Okrzesik 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, II, ) (nowy)
5. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 11 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, III, ) (nowy)
6. (NG) Michał Zawada 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV, -, ) (-3)
7. Michał (MichałeK) Fujawa 9 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VI, VII,) (-2)
8. Robert (Robson) Szczelina 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, V,) (nowy)
9. Ryszard (Raleen) Kita 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -,) (-5)
10. (NG) Michał (Elear) Chlipała 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, VI,) (nowy)

11. (NG) Wiktor Rzemek 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VII, -,) (-5)
12. Piotr (Cisza) Ciszewski 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -,) (-5)
13. (NG) Dariusz (Pastor) Korcala 2 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 2, Miejsca w turniejach -, IX,) (nowy)
14. (NG) Wojciech (Sparrow) Kaczor 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, X,) (nowy)
15. (NG) Maciej (xardas12r) Drążkiewicz 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: X, -,) (-6)


Jak widać krakowski turniej przyniósł duże zmiany w Lidze. Przede wszystkim przybyło nam 6 nowych graczy, ale nastąpiły też spore przetasowania. Jedynie Grześ utrzymał swoje dotychczasowe miejsce, ale Kaja (która dokonała imponującego przeskoku o 6 miejsc do góry na drugą pozycję) poważnie mu zagraża dzieli ich bowiem jedynie 5 pkt. Natomiast Paweł zajmujący dotychczas II miejsce spadł na III ze stratą również 5 punktów do Kai na miejscu II.
Trzy osoby na podium zawdzięczają swoją pozycję udziałowi w dwóch turniejach natomiast na IV i V miejscu ze stratą tylko 3 punktów do wyższych miejsc pojawili się Tsar i Corsarii którzy dopiero raz zagrali w tym sezonie Ligi i od razu mocnym akcentem zaznaczyli swoją obecność pomimo mniejszej ilości turniejów w jakich grali. Największy pech prześladuje chyba MichałK-a. W tym sezonie na razie wyraźnie nie sprzyja mu szczęście. Pomimo tego że jako jeden z czterech graczy brał udział w obu dotychczasowych turniejach niestety spadł o trzy miejsca w ogólnej klasyfikacji.

Klasyfikacje dodatkowe

MŁODY GRACZ
1. (NG) Kaja (Kyina) Figarska 22 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: IX, I,) (+2)
2. (NG) Michał Zawada 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV, -,) (-1)
3. (NG) Michał (Elear) Chlipała 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, VI,) (nowy)
4. (NG) Wiktor Rzemek 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VII, -,) (-2)
5. (NG) Dariusz (Pastor) Korcala 2 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 2, Miejsca w turniejach -, IX,) (nowy)
6. (NG) Wojciech (Sparrow) Kaczor 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, X,) (nowy)
7. (NG) Maciej (xardas12r) Drążkiewicz 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: X, -) (-3)


I w tej klasyfikacji jak widać zaszły spore zmiany. Doszło trzech nowych graczy a Kaja stała się liderką tej klasyfikacji.


KILER GENERAŁÓW
1. Sławek (Tsar) Okrzesik - 5pkt (nowy)
2. Paweł (QR) Kur- 3pkt +1pkt = 4 pkt (-1)
3. (NG) Kaja (Kyina) Figarska - 3pkt (nowa)
4. Ryszard (Raleen) Kita - 3pkt (-2)
5. (NG) Wiktor Rzemek - 3pkt (-2)
6. (NG) Michał Zawada - 1pkt (-2)
7. Michał (MichałeK) Fujawa - 1 pkt (-2)
8. (NG) Wojciech (Sparrow) Kaczor - 1 pkt (nowy)


W kolejnej klasyfikacji Tsar od razu wskoczył na pierwsze miejsce, a Kaja na trzecią pozycję.


ŁUPIEŻCA
1. Grzegorz (GRZ) Rząca - 1 pkt
2. Piotr (Cisza) Ciszewski - 1 pkt
3. (NG) Dariusz (Pastor) Korcala - 1 pkt


Tu jak zwykle mamy najmniej zmian Łupieżcą bowiem jest bardzo trudno zostać. Tym bardziej cieszy wejście do tej klasyfikacji zupełnie nowego gracza!


Oto armie użyte w Lidze (z podziałem na księgi, ilość graczy którzy grali daną armią i miejsca jakie armia zajęła w turniejach).

I/48 Tracja – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )

II/5e Późna Grecja Hoplitów/Etolowie – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X, )
II/7 Persja Achemenidów – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, IV )
II/27b Pyrrus - (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/33 Rzym – (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: VI, VII, X, )

III/28 Karolingowie - (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IX, I)
III/30b Węgrzy - (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
III/40b Wikingowie - (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
III/52 Wschodni Frankowie – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, VIII)
III/62a Wczesna Polska – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IX, )
III/62b Wczesna Polska – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
III/65 Egipt Fatymidów - (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )

IV/47 Złota Orda – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/62 Anglia z wojny 100 letniej – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/82a Francja Ordonansu – (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )


Jak widać w obecnym sezonie Ligi najpopularniejsze są armie z III cześć List Armii czyli z wczesnego średniowiecza, użyło ich jak na razie 7 graczy.

Następne są armie z II części List Armii które jak mi się wydaje wcześniej przeważały w turniejach, Pięciu graczy użyło 4 armie z tego okresu z czego II/33 Rzym, jako jedyna armie w tym sezonie może się pochwalić użyciem przez dwóch graczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: niedziela, 10 lutego 2013, 13:58 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Oto oficjalne klasyfikacje IV Sezonu Ogólnopolskiej Ligi DBA po trzecim turnieju który 9.02 2013r odbył się w Warszawie:

GŁÓWNA KLASYFIKACJA
1. Grzegorz (GRZ) Rząca 37 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach I, IV, VII)
2. Robert (Robson) Szczelina 25 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, V, II, ) (+6)
3. (NG) Michał (Michał312) Zawada 24 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach IV, -, III, ) (+3)

4. Paweł (QR) Kur 24 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach II, VIII, VIII) (-1)
5. (NG) Kaja (Kyina) Figarska 22 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: IX, I, -,) (-4)
6. Ryszard (Raleen) Kita 20 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach V, -, IV) (+3)
7. Sławek (Tsar) Okrzesik 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, II, -,) (-3)
8. Piotr (Cisza) Ciszewski 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VIII, -, VI) (+4)
9. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 11 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, III, -,) (-4)
10. (NG) Andrzej (Kretus) Kręt 11 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, V) (nowy)

11. Michał (MichałeK) Fujawa 9 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VI, VII, -) (-4)
12. (NG) Dariusz (Pastor) Korcala 7 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 6, Miejsca w turniejach -, IX, X,) (+1)
13. (NG) Michał (Elear) Chlipała 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, VI, -,) (-3)
14. (NG) Leszek (Lestek) Tarwacki 6 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, IX) (nowy)
15. (NG) Wiktor Rzemek 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VII, -, -,) (-4)
16. (NG) Tomek Świderski 4 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, XI) (nowy)
17. Konrad (Kadzik) Brzozowski 3 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, XII) (nowy)
18. (NG) Maciek (Maciejus) Kwieciński 2 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, XIII) (nowy)
19. (NG) Wojciech (Sparrow) Kaczor 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, X, -,) (-5)
20. (NG) Maciej (xardas12r) Drążkiewicz 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: X, -, -,) (-5)
21. (NG) Adam (Wasil) Wasilewski 1 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, XIV) (nowy)


Ten turniej przyniósł naprawdę duże zmiany. Na podium jak i w całej lidze. Warto zauważyć że do pierwszej dziesiątki dołączył nowy gracz i jest to jeden z trzech graczy z pierwszej dziesiątki który grał tylko w jednym turnieju.
Po raz kolejny przybyło 6 nowych graczy w klasyfikacji Ligi (to już drugi turniej po Krakowskim, przynoszący aż tylu nowych graczy!) Dzięki temu już po trzech turniejach mamy tylu samo graczy w tym sezonie Ligi (21!) ilu w dwóch poprzednich sezonach mieliśmy dopiero po pięciu turniejach, przy czym w II sezonie mieliśmy tylu graczy dopiero po Finałach w Niepołomicach!!! (A jeśli brać pod uwagę udział Animatora Ligi który nie jest klasyfikowany w Lidze, ale dwa razy brał udział w turniejach, to w tym sezonie Ligi grało już nawet 22 graczy!!!)

Klasyfikacje dodatkowe

MŁODY GRACZ
1. (NG) Michał (Michał312) Zawada 24 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach IV, -, III, ) (+1)
2. (NG) Kaja (Kyina) Figarska 22 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: IX, I, -,) (-1)
3. (NG) Andrzej (Kretus) Kręt 11 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, V) (nowy)
4. (NG) Dariusz (Pastor) Korcala 7 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 6, Miejsca w turniejach -, IX, X,) (+1)
5. (NG) Michał (Elear) Chlipała 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, VI, -,) (-2)
6. (NG) Leszek (Lestek) Tarwacki 6 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, IX) (nowy)
7. (NG) Wiktor Rzemek 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VII, -, -,) (-3)
8. (NG) Tomek Świderski 4 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, XI) (nowy)
9. (NG) Maciek (Maciejus) Kwieciński 2 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, XIII) (nowy)
10. (NG) Wojciech (Sparrow) Kaczor 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, X, -,) (-4)
11. (NG) Maciej (xardas12r) Drążkiewicz 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: X, -, -,) (-4)
12. (NG) Adam (Wasil) Wasilewski 1 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, XIV) (nowy)

I w tej klasyfikacji jak widać zaszły spore zmiany. Doszło aż pięciu nowych graczy a Kaja niestety straciła pozycję liderki tej klasyfikacji.

KILER GENERAŁÓW
1. Sławek (Tsar) Okrzesik - 5pkt
2. (NG) Michał (Michał312) Zawada - 1pkt +3 pkt = 4 pkt (+4)
3. Paweł (QR) Kur- 3pkt +1pkt = 4 pkt (-1)
4. Ryszard (Raleen) Kita - 3pkt +1 pkt = 4 pkt
5. (NG) Kaja (Kyina) Figarska - 3pkt (-2)
6. (NG) Leszek (Lestek) Tarwacki - 3pkt (nowy)
7. (NG) Wiktor Rzemek - 3pkt (-2)
8. Grzegorz (GRZ) Rząca - 1pkt (nowy)
9. Robert (Robson) Szczelina - 1pkt (nowa)
10. Piotr (Cisza) Ciszewski - 1pkt (nowy)
11. (NG) Andrzej (Kretus) Kręt - 1pkt (nowy)
12. Michał (MichałeK) Fujawa - 1 pkt (-5)
13. Konrad (Kadzik) Brzozowski - 1pkt (nowy)
14. (NG) Wojciech (Sparrow) Kaczor - 1 pkt (-5)


W kolejnej klasyfikacji Tsar utrzymuje pierwsze miejsce ale tuż za nim pojawił się groźni przeciwnik w postaci Michała Zawady. No i cała ta klasyfikacja powiększyła się o 6 nowych graczy, Przy czym najlepszy z nich pojawił się od razu na 6 miejscu.

ŁUPIEŻCA
1. Grzegorz (GRZ) Rząca - 1 pkt
2. Piotr (Cisza) Ciszewski - 1 pkt
3. (NG) Dariusz (Pastor) Korcala - 1 pkt
4. (NG) Adam (Wasil) Wasilewski - 1pkt


Tu jak zwykle mamy najmniej zmian Łupieżcą bowiem jest bardzo trudno zostać. Tym bardziej cieszy wejście do tej klasyfikacji zupełnie nowego gracza!

Informacji o użytych w Lidze armiach nie podaje gdyż nie uległy one zmianie od ostatniego razu. Turniej w warszawie był bowiem turniejem historycznym i gracze używali armii przygotowanych specjalnie na ten turniej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: sobota, 25 maja 2013, 23:56 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Oto oficjalne klasyfikacje IV Sezonu Ogólnopolskiej Ligi DBA po czwartym turnieju, który odbył się 25.05.2013 r. w Warszawie, na konwencie GRENADIER:

GŁÓWNA KLASYFIKACJA
1. Grzegorz (GRZ) Rząca 44 pkt (Turnieje: 4, Bitwy: 16, Miejsca w turniejach I, IV, VII, VI)
2. (NG) Michał (Michał312) Zawada 37 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach IV, -, III, III,) (+1)
3. (NG) Tomek Świderski 26 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: -, -, XI, I,) (+13!)

4. Robert (Robson) Szczelina 25 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, V, II, -,) (-2)
5. Paweł (QR) Kur 24 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach II, VIII, VIII, -,) (-1)
6. (NG) Andrzej (Kretus) Kręt 22 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: -, -, V, IV) (+4)
7. (NG) Kaja (Kyina) Figarska 22 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: IX, I, -, -,) (-2)
8. Ryszard (Raleen) Kita 20 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach V, -, IV, -,) (-2)
9. Sławek (Tsar) Okrzesik 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, II, -, -,) (-2)
10. Piotr (Cisza) Ciszewski 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VIII, -, VI, -,) (-2)

11. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 11 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, III, -, -,) (-1)
12. (NG) Leszek (Lestek) Tarwacki 10 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: -, -, IX, IX) (+2)
13. Paweł (murass) Murawski 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, V) (nowy)
14. Michał (MichałeK) Fujawa 9 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VI, VII, -, -,) (-3)
15. (NG) Maciek (Maciejus) Kwieciński 8 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: -, -, XIII, VII) (-3)
16. (NG) Dariusz (Pastor) Korcala 7 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 6, Miejsca w turniejach -, IX, X, -,) (-3)
17. (NG) Wiktor Rzemek 6 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, -, -, XI) (-2)
18. (NG) Michał (Elear) Chlipała 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, VI, -, -,) (-5)
19. (NG) Szymon Miszkurka 5 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, -, VIII) (nowy)
20. Artur (Inkub) Marciniak 3 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, - X) (nowy)

21. Konrad (Kadzik) Brzozowski 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, XII, -,) (-4)
22. (NG) Wojciech (Sparrow) Kaczor 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, X, -, -,) (-3)
23. (NG) Maciej (xardas12r) Drążkiewicz 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: X, -, -, -,) (-3)
24. (NG) Ania Grymuła 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, -, XII) (nowy)
25. (NG) Adam (Wasil) Wasilewski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, XIV, -,) (-4)


Niesamowita zmiana nastąpiła na podium, Tomek Świderski (dzięki wygraniu 4 turnieju tego sezonu Ligi) wykonał niesamowity skok o 13 miejsc i znalazł się na trzecim miejscu w Lidze!!

Wielkie Gratulacje Tomku!!!

Pozostałe statystyki w najbliższym czasie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: środa, 29 maja 2013, 22:38 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Klasyfikacje dodatkowe po turnieju na Grenadierze.

MŁODY GRACZ
1. (NG) Michał (Michał312) Zawada 37 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach IV, -, III, III,)
2. (NG) Tomek Świderski 26 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: -, -, XI, I,) (+6!)
3. (NG) Andrzej (Kretus) Kręt 22 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: -, -, V, IV)
4. (NG) Kaja (Kyina) Figarska 22 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: IX, I, -, -,) (-2)
5. (NG) Leszek (Lestek) Tarwacki 10 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: -, -, IX, IX) (+1)
6. (NG) Maciek (Maciejus) Kwieciński 8 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: -, -, XIII, VII) (+3)
7. (NG) Dariusz (Pastor) Korcala 7 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 6, Miejsca w turniejach -, IX, X, -,) (-3)
8. (NG) Wiktor Rzemek 6 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, -, -, XI) (-1)
9. (NG) Michał (Elear) Chlipała 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, VI, -, -,) (-4)
10. (NG) Szymon Miszkurka 5 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, -, VIII) (nowy)
11. (NG) Wojciech (Sparrow) Kaczor 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, X, -, -,) (-1)
12. (NG) Maciej (xardas12r) Drążkiewicz 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: X, -, -, -,) (-1)
13. (NG) Ania Grymuła 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, -, XII) (nowy)
14. (NG) Adam (Wasil) Wasilewski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, XIV, -,) (-2)


I w tej klasyfikacji istotną zmianą jest ostry skok do góry Tomka Świderskiego, ale Michał Zawada na razie nadal mocno trzyma pierwsze miejsce w tej klasyfikacji. Doszło tez dwóch nowych graczy.

KILER GENERAŁÓW
1. Sławek (Tsar) Okrzesik - 5pkt
2. (NG) Michał (Michał312) Zawada - 1pkt +3 pkt = 4 pkt
3. Paweł (QR) Kur- 3pkt +1pkt = 4 pkt
4. (NG) Andrzej (Kretus) Kręt - 1pkt +3 pkt = 4 pkt (+7)
5. Ryszard (Raleen) Kita - 3pkt +1 pkt = 4 pkt (-1)
6. (NG) Leszek (Lestek) Tarwacki - 3pkt +1 pkt = 4 pkt
7. (NG) Kaja (Kyina) Figarska - 3pkt (-2)
8. (NG) Wiktor Rzemek - 3pkt (-1)
9. Grzegorz (GRZ) Rząca - 1pkt +1 pkt = 2 pkt (-1)
10. (NG) Tomek Świderski - 1pkt (nowy)

11. Robert (Robson) Szczelina - 1pkt (-2)
12. Piotr (Cisza) Ciszewski - 1pkt (-2)
13. Michał (MichałeK) Fujawa - 1 pkt (-1)
14. (NG) Maciek (Maciejus) Kwieciński - 1pkt (nowy)
15. Artur (Inkub) Marciniak - 1pkt (nowy)
16. Konrad (Kadzik) Brzozowski - 1pkt (-3)
17. (NG) Wojciech (Sparrow) Kaczor - 1 pkt (-3)


W tej klasyfikacji Tsar nadal utrzymuje pierwsze miejsce ale tuż za nim pojawiło się aż pięciu groźnych przeciwników mających tylko o jeden punkt mniej. A cała ta klasyfikacja powiększyła się o 3 nowych graczy.

W klasyfikacji Łupieżców nie zaszły żadne zmiany czyli nadal mamy w niej tych samych 4 graczy na tych samych miejscach.

1. Grzegorz (GRZ) Rząca - 1 pkt
2. Piotr (Cisza) Ciszewski - 1 pkt
3. (NG) Dariusz (Pastor) Korcala - 1 pkt
4. (NG) Adam (Wasil) Wasilewski - 1pkt


Informacja o użytych w Lidze armiach nadal pozostaje bez zmian. Turniej na Grenadierze był bowiem kolejnym turniejem historycznym i gracze używali armii przygotowanych specjalnie na ten turniej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ogólnopolska Liga DBA sezon IV
PostNapisane: poniedziałek, 30 września 2013, 11:25 
Colonel

Dołączył(a): wtorek, 15 grudnia 2009, 11:52
Posty: 1718
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Ostateczna Klasyfikacja IV Sezonu Ogólnopolskiej Ligi DBA (po 5 turnieju – Finale IV sezonu Ligi)

W tym roku na podium w naszej Lidze, otrzymując stosowne nagrody, znaleźli się zdobywając następujące tytuły:

1.Wielki Wódz DBA (po raz drugi !!!) - Grzegorz (GRZ) Rząca
2. Dobry Wódz DBA - (NG) Michał (Michał312) Zawada
3. Wódz DBA - (NG) Andrzej (Kretus) Kręt


Ponadto w klasyfikacjach dodatkowych:

Wielki Młody Wódz DBA - (NG) Michał (Michał312) Zawada - zwycięzca w klasyfikacji „Młody Graczy”

Wielki Kiler Generałów - Sławek (Tsar) Okrzesik - zwycięzca w klasyfikacji „Kiler Generałów”

Wielki Łupieżca (po raz drugi !!!) - Grzegorz (GRZ) Rząca - zwycięzca w klasyfikacji - „Łupieżca”

Wielkie gratulacje dla wszystkich zwycięzców!!!

Dokładne wyniki wyglądają natomiast następująco:

GŁÓWNA KLASYFIKACJA
1. Grzegorz (GRZ) Rząca 48 pkt (Turnieje: 5, Bitwy: 20, Miejsca w turniejach I, IV, VII, VI, VII)
2. (NG) Michał (Michał312) Zawada 46 pkt (Turnieje: 4, Bitwy: 16, Miejsca w turniejach IV, -, III, III, IV)
3. (NG) Andrzej (Kretus) Kręt 33 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach: -, -, V, IV, III) (+3)

4. Robert (Robson) Szczelina 30 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 11, Miejsca w turniejach -, V, II, -, VI) (NG)
5. Sławek (Tsar) Okrzesik 28 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, II, -, -, II) (+4)
6. (NG) Tomek Świderski 28 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach: -, -, XI, I, IX) (-3)
7. (NG) Maciek (Maciejus) Kwieciński 28 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach: -, -, XIII, VII, I) (+8)
8. Paweł (QR) Kur 24 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach II, VIII, VIII, -, -) (-3)
9. (NG) Kaja (Kyina) Figarska 22 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: IX, I, -, -, -) (-2)
10. Ryszard (Raleen) Kita 20 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach V, -, IV, -, -) (-2)

11. Piotr (Cisza) Ciszewski 15 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach VIII, -, VI, -, VIII) (-1)
12. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, III, -, -, X) (-1)
13. (NG) Leszek (Lestek) Tarwacki 10 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: -, -, IX, IX, -) (-1)
14. Paweł (murass) Murawski 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, V, -) (-1)
15. Michał (MichałeK) Fujawa 9 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VI, VII, -, -, -) (-1)
16. (NG) Jakub (GoBoS) Gowin 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, -, -, V) (nowy)
17. (NG) Dariusz (Pastor) Korcala 7 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 6, Miejsca w turniejach -, IX, X, -, -) (-1)
18. (NG) Wiktor Rzemek 6 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, -, -, XI, - ) (-1)
19. (NG) Michał (Elear) Chlipała 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, VI, -, -, - ) (-1)
20. (NG) Szymon Miszkurka 5 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, -, VIII, - ) (-1)

21. Artur (Inkub) Marciniak 3 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, - X, -) (-1)
22. Konrad (Kadzik) Brzozowski 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, XII, -, -) (-1)
23. (NG) Wojciech (Sparrow) Kaczor 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, X, -, -, -) (-1)
24. (NG) Maciej (xardas12r) Drążkiewicz 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: X, -, -, -, -) (-1)
25. (NG) Ania Grymuła 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, -, XII, -) (-1)
26. (NG) Adam (Wasil) Wasilewski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, XIV, -, -) (-1)


Grzesiu powtórzył swój ubiegłoroczny sukces zostając ponownie zwycięzcą naszej Ligi!
Wielkie gratulacje. Tym bardziej że w tym roku o mało co Michał Zawada nie odebrał mu zwycięstwa. Śmieliśmy się nawet w trakcie turnieju, że w ten sposób Michał powtórzy wyczyn Grzesia z poprzedniego sezonu zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji głównej i w klasyfikacji Młodego Gracza.

Klasyfikacje dodatkowe - Pełne wyniki

MŁODY GRACZ

1 (NG) Michał (Michał312) Zawada 46 pkt (Turnieje: 4, Bitwy: 16, Miejsca w turniejach IV, -, III, III, IV)
2 (NG) Andrzej (Kretus) Kręt 33 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach: -, -, V, IV, III) (+1)
3. (NG) Tomek Świderski 28 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach: -, -, XI, I, IX) (-1)

4 (NG) Maciek (Maciejus) Kwieciński 28 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach: -, -, XIII, VII, I) (+2)
5.(NG) Kaja (Kyina) Figarska 22 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: IX, I, -, -, -) (-1)
6 (NG) Leszek (Lestek) Tarwacki 10 pkt, (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach: -, -, IX, IX, -) (-1)
7. (NG) Jakub (GoBoS) Gowin 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, -, -, V) (nowy)
8. (NG) Dariusz (Pastor) Korcala 7 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 6, Miejsca w turniejach -, IX, X, -, -) (-1)
9. (NG) Wiktor Rzemek 6 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, -, -, XI, - ) (-1)
10. (NG) Michał (Elear) Chlipała 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, VI, -, -, - ) (-1)

11. (NG) Szymon Miszkurka 5 pkt, (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, -, VIII, - ) (-1)
12. (NG) Wojciech (Sparrow) Kaczor 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, X, -, -, -) (-1)
13. (NG) Maciej (xardas12r) Drążkiewicz 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: X, -, -, -, -) (-1)
14. (NG) Ania Grymuła 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, -, XII, -) (-1)
15. (NG) Adam (Wasil) Wasilewski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach: -, -, XIV, -, -) (-1)



KILER GENERAŁÓW
1. Sławek (Tsar) Okrzesik - 5pkt+3 pkt = 8 pkt
2. (NG) Michał (Michał312) Zawada - 1pkt +3 pkt +1 pkt = 5 pkt
3. (NG) Andrzej (Kretus) Kręt - 1pkt +3 pkt = 4 pkt (+1)

4. Paweł (QR) Kur- 3pkt +1pkt = 4 pkt (-1)
5. Ryszard (Raleen) Kita - 3pkt +1 pkt = 4 pkt
6. (NG) Leszek (Lestek) Tarwacki - 3pkt +1 pkt = 4 pkt
7. (NG) Kaja (Kyina) Figarska - 3pkt
8. (NG) Wiktor Rzemek - 3pkt
9. Grzegorz (GRZ) Rząca - 1pkt +1 pkt = 2 pkt
10. Robert (Robson) Szczelina - 1pkt +1 pkt = 2 pkt

11. (NG) Tomek Świderski - 1pkt +1 pkt = 2 pkt (-1)
12. Piotr (Cisza) Ciszewski - 1pkt +1 pkt = 2 pkt (+1)
13. (NG) Maciek (Maciejus) Kwieciński - 1pkt (+1)
14. (NG) Jakub (GoBoS) Gowin - 1pkt (nowy)
15. Michał (MichałeK) Fujawa - 1 pkt (-2)
16. Artur (Inkub) Marciniak - 1 pkt (-1)
17. Konrad (Kadzik) Brzozowski - 1pkt (-1)
18. (NG) Wojciech (Sparrow) Kaczor - 1 pkt (-1)


W tej klasyfikacji Tsar wygrał bezapelacyjnie. A cała ta klasyfikacja powiększyła się o 1 nowego gracza.

W klasyfikacji Łupieżców nie zaszły żadne zmiany i Grzegorz po raz kolejny i to pod rząd (W ubiegłym roku również on wygrał te klasyfikację) wygrał tę bardzo elitarna klasyfikację.

Łupieżcy
1. Grzegorz (GRZ) Rząca - 1 pkt
2. Piotr (Cisza) Ciszewski - 1 pkt
3. (NG) Dariusz (Pastor) Korcala - 1 pkt
4. (NG) Adam (Wasil) Wasilewski - 1pkt


Informacja o użytych w Lidze armiach podam w najbliższym czasie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group. Color scheme by ColorizeIt!
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL


Informacja o ciasteczkach
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji świadczonych usług. Jeśli nie akceptujesz tego faktu prosimy o opuszczenie tej strony.