Nagrody za XII edycję

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Nagrody za XII edycję

Post autor: Raleen »

Rozdanie nagród

Uczestnicy konkursu, którzy wygrali nagrody sponsorowane przez sklep Modelmania i firmę Tereny do Gier otrzymali już odpowiednie kupony (bony) do wykorzystania.

Uczestnicy konkursu, którzy wygrali nagrody od księgarni internetowej "Wojenna", proszeni są o wybranie podręcznika wargamingowego, który chcieliby otrzymać jako nagrodę i skontaktowanie się z jabu przez maila: jabu@o2.pl i dodatkowo przez PW na naszym forum.

Uczestnicy konkursu, którzy wygrali nagrody od sklepu Tank Models proszeni są o zarejestrowanie się na stronie sklepu i przy dokonywaniu zakupu wpisaniu w uwagach, że wygrali nagrodę w Konkursie Modelarskim Forum Strategie z podaniem jej wartości. Postarajcie się, żeby dane, które podajecie, odpowiadały tym, które podaliście przy rejestracji na forum, tak by prowadzący sklep nie miał problemów ze zidentyfikowaniem Was. Informuję też, że w ciągu najbliższego 1-2 tygodni może być utrudniony kontakt z właścicielem sklepu z powodu jego poważnych problemów zdrowotnych.

Uczestników konkursu, którzy wygrali nagrody od Fundacji "Pola Chwały", proszę o zastanowienie się w jakim sklepie chcieliby zrealizować nagrody (oczywiście każdy indywidualnie) i skontaktowanie się ze mną za pomocą prywatnych wiadomości na forum. Preferujemy firmy, które sponsorują konkurs czyli sklepy Modelmania i Tank Models oraz firmę Tereny do Gier. W tym przypadku rozdanie nagród potrwa trochę dłużej, ale za to macie większy wybór co do sklepu.

Uczestników konkursu, którzy wygrali książki od wydawnictwa Erica, proszę o wybranie trzech kolejnych najbardziej interesujących ich tytułów spośród publikacji wydawnictwa, które chcieliby otrzymać jako nagrody i przesłanie mi tej informacji za pomocą prywatnych wiadomości na forum. Postaramy się, abyście otrzymali którąś spośród wybranych przez Was pozycji. Na ogół nie ma problemu z tym byście dostali to co sobie życzycie, o ile ta książka jest w ogóle dostępna w wydawnictwie (czasem zdarza się jednak, że nakład jakiegoś tytułu się wyczerpał albo w wydawnictwie nie mają już egzemplarzy promocyjnych i wtedy zwykle staramy się znaleźć coś bliskiego danemu tytułowi pod względem tematycznym).

Uczestników konkursu, którzy wygrali nagrody od GM Boardgames, proszę o kontaktowanie się z Torgillem.

Uczestnika, który wygrał nagrodę od Black Grom Studio, proszę o kontaktowanie się z Ancestorem.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
unicorn
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 307 times
Been thanked: 164 times

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: unicorn »

Czy jest jakiś kontakt do TerenyDoGier inny niż ich formularz ?

Ponad 2 tyg. temu złożyłem u nich zamówienie (nagroda konkursowa) i opłaciłem - widzę status "opłacone" ale nie mam maila potwierdzającego zakup i zero odzewu od nich na wiadomości wysłane w ramach ich systemu. Nie spieszy mi się jakoś specjalnie ale dobrze byłoby wiedzieć kiedy mogę się spodziewać przesyłki.

Czy inni nagrodzeni również czekają na realizację ich zamówień ? (może moje zamówienie jakoś się im zawieruszyło w systemie ?)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: Raleen »

Najlepiej chyba pisać na użytkownika TerenydoGier.pl na naszym forum i dodatkowo na jego maila.
Jak będzie dalej problem, będę się kontaktował. Z samymi bonami akurat Tereny do Gier najszybciej załatwiły sprawę.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Max Savastianowicz
Sous-lieutenant
Posty: 408
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2015, 00:16
Has thanked: 69 times
Been thanked: 63 times

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: Max Savastianowicz »

Niestety u nich bardzo długa czeka się na realizację zamówienia. Kontakt jest z nimi bardzo utrudniony. Mnie się ostatnio udało uzuskać jakieś informacje dopiero po napisaniu do nich na FB. Fakt, że gdy paczkę wysłali, to dali więcej niż zamawiałem.
unicorn
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 307 times
Been thanked: 164 times

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: unicorn »

Dzięki za informacje. Postaram się ich łapać na forum lub FB.
Awatar użytkownika
Icmrg
Adjudant
Posty: 249
Rejestracja: sobota, 23 sierpnia 2014, 09:25
Has thanked: 13 times
Been thanked: 28 times

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: Icmrg »

Potwierdzam, TerenydoGier trzeba łapać na fb, wszystkie inne formy kontakty były bardzo niepewne gdy składałem swoje zamówienie.
unicorn
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 307 times
Been thanked: 164 times

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: unicorn »

Kontakt na FB przyniósł odpowiedni skutek - zamówienie jest już u mnie w domu :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: Raleen »

Powoli temat nagród się zamyka.

Mam nadzieję, że ci, którzy dostali nagrody od Wojennej (jabu) oraz od TankModels są w kontakcie ze sponsorami i odebrali nagrody albo są w trakcie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: Telamon »

Ja ciągle czekam na Jabu. Otrzymałem już dawno od niego odpowiedź, wiem z doświadczenia iż Osprey zawsze wywiązuje się z dostawy swych podręczników. ;)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: Raleen »

Oj, dużo nieszczęść się na jabu zwaliło i zdrowotnych i zawodowych ostatnio, ale wspominał mi, że do końca października ma nadzieję się z nich wygrzebać.

Z kolei co do nowej edycji, właśnie z tego względu się nie spieszę, że chciałbym zamknąć temat nagród tej co się skończyła, ale myślę, że połowa listopada na start jest realna.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Kretus
Baron
Posty: 1192
Rejestracja: niedziela, 31 grudnia 2006, 19:14
Lokalizacja: Lublin/Biłgoraj
Has thanked: 135 times
Been thanked: 73 times

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: Kretus »

Zamówienie z Modelmanii dostałem, szybko, sprawnie i bezproblemowo.
Otworzyłem paczkę i nerwy nie wytrzymały, tym razem złożyłem reklamację...
Z czasem nowa z nas powstanie wodzów rota
Uzbrojona w historyczne argumenty...
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: Telamon »

Co zrobili źle? U mnie obyło się bez problemów.
Awatar użytkownika
Kretus
Baron
Posty: 1192
Rejestracja: niedziela, 31 grudnia 2006, 19:14
Lokalizacja: Lublin/Biłgoraj
Has thanked: 135 times
Been thanked: 73 times

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: Kretus »

Poprzednio dostałem nie taki klej, a większość zamówionych wierteł, zdaniem kolegi, który obejrzał je dopiero niedawno, była połamana. Nie podnosiłem tematu, bo upłynęło sporo czasu, a to nagroda.
Natomiast ostatnio zamówiłem trzy wietła takie same, 0,5mm
Znajdź różnicę:
Obrazek
Środkowe, czyli jedyne 0,5 jest zdaniem kolegi też złamane.
Z czasem nowa z nas powstanie wodzów rota
Uzbrojona w historyczne argumenty...
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: Raleen »

Jak najbardziej trzeba składać reklamację, i tyle.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Max Savastianowicz
Sous-lieutenant
Posty: 408
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2015, 00:16
Has thanked: 69 times
Been thanked: 63 times

Re: Nagrody za XII edycję

Post autor: Max Savastianowicz »

Ty przynajmniej dostałeś towar, ja wciąż czekam na wysyłkę :(
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”