Nagroda specjalna X edycji Konkursu

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3942 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Nagroda specjalna X edycji Konkursu

Post autor: Raleen »

Zgodnie z zapowiedziami, w związku z tym, że ta edycja Konkursu jest dziesiąta, jubileuszowa, postanowiliśmy przyznać nagrodę specjalną, będącą dla nas symbolicznym zwieńczeniem dotychczasowych edycji Konkursu. O nagrodzie było już jakiś czas temu na Portalu:

http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=127

O tym, komu przypadnie nagroda, zdecyduje głosowanie jury, odbywające się według tych samych zasad, jakie obowiązują w Konkursie, z tym, że wybieramy tylko jedną pracę, ze wszystkich kategorii, z wszystkich dziesięciu edycji Konkursu. Brane pod uwagę są prace, które zostały nagrodzone (zajęły 1, 2 bądź 3 miejsce) w poszczególnych edycjach Konkursu. W pierwszych edycjach, gdy nie mieliśmy zbyt wielu sponsorów i nagród, był tylko jeden zwycięzca, potem nagradzane było także drugie miejsce, potem tak jak to jest już od dłuższego czasu, standardowo pierwsze trzy miejsca. Spośród tych prac będziemy wybierać. Zainteresowanych tym jak to było i historią Konkursu odsyłam do ogłoszeń wyników kolejnych edycji, zamieszczanych na Portalu:

http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... ut=default

Jury zabiera się więc znowu do pracy, a Wy, Drodzy Uczestnicy Konkursu i Wszyscy Forumowicze, możecie pobawić się w typowanie komu przypadnie nagroda. W tej konkurencji zwycięzca jest tylko jeden, ale znakomitych prac, spośród których można wybierać - całe mnóstwo. Wszystko co najlepsze w historii Konkursu!
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3942 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Re: Nagroda specjalna X edycji Konkursu

Post autor: Raleen »

Ze względu na problemy natury rodzinno-zdrowotnej, Szkocki zrezygnował wczoraj z funkcji jurora przy wyłanianiu nagrody specjalnej X edycji i prosił mnie o to by znaleźć kogoś kto go zastąpi. O podjęcie się roli jurora, który zastąpi Szkockiego przy wyłanianiu nagrody specjalnej X edycji, poprosiłem Pawła Zatryba, który rozpoczął już zapoznawanie się z pracami i najdalej do środy przekaże nam swoje oceny. Od pozostałych jurorów oceny już mamy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3942 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Re: Nagroda specjalna X edycji Konkursu

Post autor: Raleen »

Nagroda specjalna X edycji Konkursu Modelarskiego Forum Strategie – rozstrzygnięcie:

http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=127
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Max Savastianowicz
Sous-lieutenant
Posty: 408
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2015, 00:16
Has thanked: 69 times
Been thanked: 63 times

Re: Nagroda specjalna X edycji Konkursu

Post autor: Max Savastianowicz »

Gratulacje dla Zwycięzcy i wszystkich wyróżnionych :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3942 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Re: Nagroda specjalna X edycji Konkursu

Post autor: Raleen »

Ja tak tylko powiem, że patrzyłem na tą listę i jakoś mi niektórych brakowało na niej. Tym bardziej rozumiem jak trudne zadanie miało jury, więc nie miejcie za złe jury, jeśli ktoś nie dostał punktów. Ta nagroda jest raczej symbolicznym podsumowaniem tych 10 edycji konkursu i tak ją postrzegam.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Re: Nagroda specjalna X edycji Konkursu

Post autor: Jarek »

Jak dla mnie jeden był faworyt i jury tez tak myślało. Kiedyś pisałem, że w internetach są tylko słonie pomalowane przez Maciejusa i reszta słoni. I to się potwierdziło.

Gratulacje dla mistrza i gratulacje dla wszystkich którzy brali udział w tych konkursach.

Zaczynamy drugą dyche. :D
Awatar użytkownika
Asienieboje
Adjudant Commandant
Posty: 1762
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2011, 15:03
Lokalizacja: Edynburg/Wielka Brytania
Has thanked: 45 times
Been thanked: 43 times

Re: Nagroda specjalna X edycji Konkursu

Post autor: Asienieboje »

Nagroda tylko potwierdziła dominację Maciejusa w naszych konkursach, gratuluję i czekam na kolejne prace. Gratuluje Imrcg, którego pracy udało się przebić przez gąszcz prac zwycięzcy, jego praca nasunęła mi kilka rozwiązań, które pojawiły się przy mojej nieskończonej pracy. Gratuluję również reszcie wyróżnionych.
Awatar użytkownika
Maciejus_exe
Praefectus Castorium
Posty: 546
Rejestracja: poniedziałek, 15 października 2012, 11:11
Lokalizacja: Biłgoraj
Been thanked: 11 times

Re: Nagroda specjalna X edycji Konkursu

Post autor: Maciejus_exe »

Dziękuję, bardzo się ucieszyłem kiedy dowiedziałem się o wygranej :).

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursów.

Dziękuję Jury i Organizatorowi za to, że mogłem wziąć udział w kilku już edycjach Konkursu Malarskiego. Z ciekawości przejrzałem galerię prac wszystkich edycji konkursu, czas szybko leci. Parę lat temu, gdy za namową Krętusa zacząłem interesować się malowaniem i systemem DBA, forum Strategie było moim oknem na ten hobbystyczny świat i dalej jest. Człowiek poznał dużo ciekawych ludzi, sporo historii, a konkursy pomagały gdy nie było chęci na malowanie. O matko ale wspominki, już kończę.

Cieszę się również, że słonie dalej się podobają pomimo tego, że były malowane już jakiś czas temu ;).
Tyle figurek do malowania, a tak mało czasu :).
Po tylu latach w końcu dorobiłem się instagrama : https://www.instagram.com/maciejus_miniature_painter/
a tutaj mój wyrób blogo-podobny: http://maciejus.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Icmrg
Adjudant
Posty: 249
Rejestracja: sobota, 23 sierpnia 2014, 09:25
Has thanked: 13 times
Been thanked: 28 times

Re: Nagroda specjalna X edycji Konkursu

Post autor: Icmrg »

Serdecznie dziękuję za wyróżnienie nagrodą specjalną :D Szczerze przyznam, że zupełnie się tego nie spodziewałem, ale jest mi bardzo z tego powodu miło! Żałuję tylko, że nawał różnorakich obowiązków nie pozwolił mi dokończyć modeli, którymi wystartowałem w X edycji.
Umpapa
Général en Chef
Posty: 4159
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 01:58
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 535 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: Nagroda specjalna X edycji Konkursu

Post autor: Umpapa »

Gratulacje Zwycięzcom. W pełni zasłużone. :)
http://umpapas.blogspot.com/

Choć słońce skrył bojowy gaz / Choć żołdak pławi się w rozbojach
Wciąż przed upadkiem chroni nas / Zbroja
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”