Nagrody za X edycję

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43385
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2512 times
Kontakt:

Re: Nagrody za X edycję

Post autor: Raleen »

Wysłałem dziś do nagrodzonych książki od Muzeum II Wojny Światowej. To były ostatnie wysyłki.

Uczestnicy z Warszawy odbierają u mnie (tutaj tylko zaznaczę, że nie chciałbym tych nagród zbyt długo u siebie magazynować :)).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Maciejus_exe
Praefectus Castorium
Posty: 546
Rejestracja: poniedziałek, 15 października 2012, 11:11
Lokalizacja: Biłgoraj
Been thanked: 12 times

Re: Nagrody za X edycję

Post autor: Maciejus_exe »

Czy tylko do mnie książka od Muzeum II Wojny idzie tak długo :( ? Mam nadzieję, że Poczta nie zgubiła.
Tyle figurek do malowania, a tak mało czasu :).
Po tylu latach w końcu dorobiłem się instagrama : https://www.instagram.com/maciejus_miniature_painter/
a tutaj mój wyrób blogo-podobny: http://maciejus.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43385
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2512 times
Kontakt:

Re: Nagrody za X edycję

Post autor: Raleen »

Dobrze, żeś się przypomniał Maciejusie, bo przeoczyłem, że za 1 miejsce w kategorii 1 poza kasą na zakupy w Wargamerze jest jeszcze książka. Na szczęście akurat wysłali ich trochę więcej. Dziś wysyłam.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43385
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2512 times
Kontakt:

Re: Nagrody za X edycję

Post autor: Raleen »

Wysłałem wczoraj książkę dla Maciejusa, jeszcze jedna osoba ma ode mnie odebrać książkę. Gdyby do kogoś jeszcze nie dotarły przesyłki, dawajcie znać (żebym mógł reklamować na poczcie). Mam nadzieję, że na tym już powoli będziemy kończyć operację "Nagrody".
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”